matrix9015
Dołączył/a: grudzień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hahah, Engel w studio szaleje;p Barcelona nie miała żadnej 100% sytuacji, a najlepszą sytuację w meczu miał Nasri :D
0
plecami
0
Jak to sie nie da grać? A Sevilla co robi ?
0
To jest Jego turniej. Coś czuję, że po turnieju Jego ceny by wynosiła dużo więcej niż za niego daliśmy :D
0
Zarabiam pieniądze tu - http://www.learnmoneystrategy.com/matrix9015/, zalecam to także Tobie, nie jest to zanadto złożone, a zarobić można nieźle;)
@zbieram na mecz z Atletico :)
0
ojojoj,,, Szpaku na siłę chce wmówić, że było to spotkanie wyrównane i emocjonujące. Znalazł więcej pozytywów w grze realu niż BVB.
0
Szpaku jest żenujący. real bo błędzie BVB stwarza akcję, a ten sie podnieca "fenomenalną akcją".
0
Dawać tą Borussie w półfinale !
0
gdyby sędzia w madrycie odgwizdał karnego dla Galata, to teraz dogrywka by była. Ale to i tak nam sędziowie pomagają.
0
jak ten koleś może komentować taki mecz? Nie dość, że przekręca nazwiska, myli zawodników, to jeszcze na dodatek wkur***jąco mlaska tą mordą.
0
Maćerano :D
0
Kurde ten szpakowski zaczyna mnie już coraz bardziej wkur**ać! Teraz komentuje skrót wczorajszego meczu Barcy, i mówi jak to Milan grał jak równy z równym z Barcą. Czuć od niego madridistą jak nie wiem. ;/ Nie dość, że nie ma pojęcia o tym, co się dzieje aktualnie w piłce,(ciągle wspomina jakieś statystyki i mecze z lat 80,90) to na dodatek nie potrafi bezstronnie komentować meczy.
0
Widać, że niebiosa sprzyjają Argentynie. To za rok Argentyna Mistrzami Świata!
0
WTF? Pedro 4,5? widoczny tylko przez pierwsze 5 minut. Założe się, że gdyby to Alexis tak zagrał to dostałby 1,5 lub 2. Za co Messi 3? Tylko On z Iniestą i Alvesem chcieli grać. Co on miał niby zrobić jak był osamotniony w ataku przeciw 5-6 rywalom?
0
wypuścił małpe z klatki ;/
0
po pucharze;/ trzeba 3 strzelić
0
o jajebie, szpaku Alexisa z Montoyom nawet potrafi pomylić
0
Zabalował na ostatkach i nery siadły ;d
0
Na rm.pl szaleństwo bo Messi splunął w strone ławki rezerwowej realu. Za niedługo będzie tam news:" Messi pierdnął na połowie rywala, chcąc zatruć rywala". Ci ludzie tam są naprawdę chorzy, bo jak inaczej można nazwać kogoś, kto analizuje tor lotu śliny.
0
real 20 fauli 2 kartki, Barca 2 faule-3kartki. Brawo brawo, ciekawe czy mou znowu na parking pójdzie.?
0
sędzia robi co może. Barca 2 faule 2 kartki, real 17 fauli 2 kartki
0
oh ah, Varane, sam Zidane go polecił oh to znowu on. Kurde Szpaku to sie zaraz spuści przy tym Varane. Ja sie pytam, gdzie jest Laskowski ?
0
Spokojnie, MARCA tak zrobi, żeby był spalony.
0
A już chcieliście Ville za Niego dawać ;] Co, teraz Cesc dobry?
GOolll
0
Pytanie z innej beczki. Balotelli przechodzi to Milanu, to będzie mógł występować w LM przeciw Barcelonie czy nie>?
0
Araujo ! goollll
0
Ależ strzał ;D
0
Już mają chamstwo we krwi ;D
0
ależ Alexis ma speed'a ;D
0
Jordi to ma jaj, żeby Messiego zdjąć ;p