12 marca 2014, 21:41
0
hahah, Engel w studio szaleje;p Barcelona nie miała żadnej 100% sytuacji, a najlepszą sytuację w meczu miał Nasri :D
9 lutego 2014, 21:38
plecami
9 lutego 2014, 21:22
Jak to sie nie da grać? A Sevilla co robi ?
19 czerwca 2013, 23:01
To jest Jego turniej. Coś czuję, że po turnieju Jego ceny by wynosiła dużo więcej niż za niego daliśmy :D
14 czerwca 2013, 23:13
Zarabiam pieniądze tu - http://www.learnmoneystrategy.com/matrix9015/, zalecam to także Tobie, nie jest to zanadto złożone, a zarobić można nieźle;) @zbieram na mecz z Atletico :)
2 stycznia 2013, 22:36
Cały Puyol;p ten to nigdy nie odpuści ;D
26 listopada 2011, 20:23
Ale to nam sędziowie zawsze pomagają ;/ Por Que?
29 października 2011, 20:25
Cuenca zaczyna mi się podobać ;D
1 listopada 2011, 21:07
Karny!
9 grudnia 2012, 13:37
Puyol i Montoya za Masche i Adriano i znów będzie 11 z La Masii ;d
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
hahah, Engel w studio szaleje;p Barcelona nie miała żadnej 100% sytuacji, a najlepszą sytuację w meczu miał Nasri :D
0
plecami
0
Jak to sie nie da grać? A Sevilla co robi ?
0
To jest Jego turniej. Coś czuję, że po turnieju Jego ceny by wynosiła dużo więcej niż za niego daliśmy :D
0
Zarabiam pieniądze tu - http://www.learnmoneystrategy.com/matrix9015/, zalecam to także Tobie, nie jest to zanadto złożone, a zarobić można nieźle;)
@zbieram na mecz z Atletico :)
0
Cały Puyol;p ten to nigdy nie odpuści ;D
0
Ale to nam sędziowie zawsze pomagają ;/
Por Que?
0
Cuenca zaczyna mi się podobać ;D
0
Karny!
0
Puyol i Montoya za Masche i Adriano i znów będzie 11 z La Masii ;d