matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli Valverde jeszce prawdopodobnie "dostanie" Dembele i Coutinho do kadry.
0
cda
1
Dzięki. Wszystkiego najlepszego. Mam nadzieję, że rok 2018 będzie dla Ciebie dużo lepszy. Pozdro
0
Bardziej chodzi mi o Bocelliego :D
2
Ale Bocelli jest niesamowity :D
6
Ale to jest piękne....
1
Gomorra, Peaky Blinders, The Wire.
2
Przytulił się z Kloppem i dostał owacje od Anfield. Tak to nic innego nie zrobił dziwnego.
0
Cały mecz dzisiaj grał na szpicy a nie na skrzydle.
0
A jak w ogóle prezentuje się w tym sezonie Verratti?
0
Ja żałuje że nie ściągliśmy Sule.
0
Gdzie obejrze w dobrej jakości bez ścinek dzisiejszy mecz Liverpoolu?
0
To bardzo dobra informacja :)
2
Rusza się jak kłoda czy daje rade jak na ten wzrost?
3
Asensio
1
Cou Czy De Bruyne?
http://strawpoll.pl/55095
1
Chodzi o wysoką cene. Jakby byli tansi to na pewno byli by na pierwszych miejsach.
0
W czym?
0
Jak jest w końcu z tym naszym Dembele? Lepiej się prezentuje na lewej czy prawej flance? Da się określić, którą nogą lepiej gra? ( nie wklejajcie wypowiedzi z Rennes jak się wypowiada którą nogą lepiej gra:)
0
Przecież za 150 go nie chcą sprzedać.
0
Tylko Oblak od niego wyżej wyceniany.
0
Panowie i Panie! Są nowe wyceny ligi hiszpańskiej! Umtiti i Stegen i Alba warci po 40 mln euro. Absolutny rekord wyceny Leo Messiego. 180 baniek :D
https://www.transfermarkt.pl/fc-barcelona/startseite/verein/131
0
No niestety Delo nie przekonał nikogo.
0
Te wyceny się zmieniają co pare miesięcy. Zapewniam Cię, że Albie wartość podskoczy pewnie w okolicy stycznia.
0
A Benzema wygrał dwa razy pod rząd LM hehe
1
Niby tak ale środkowy pomocnik biega około 10 km na mecz a Messi niecałe 7 km i to jeszcze raczej chodzi niż biega.
1
"Po niezbyt udanym letnim okienku transferowym, w którym nie udało się Barcelonie znaleźć następcy Neymara,"
O co chodzi? Przecież Dembele za niego kupili.
2
Tak jest to prawda jeśli chodzi o mecze La Liga.
1
Moja wymarzona kadra Barcy na następny sezon :)
http://www.footballuser.com/1649310/FC_Barcelona + Alena
2
I Delo ale on to akurat taki przypadek że już nic z niego nie będzie chodź przed sezonem wierzyłem w niego.