0

Czyli Valverde jeszce prawdopodobnie "dostanie" Dembele i Coutinho do kadry.

0

cda

1

Dzięki. Wszystkiego najlepszego. Mam nadzieję, że rok 2018 będzie dla Ciebie dużo lepszy. Pozdro

0

Bardziej chodzi mi o Bocelliego :D

2

Ale Bocelli jest niesamowity :D

6

Ale to jest piękne....

1

Gomorra, Peaky Blinders, The Wire.

2

Przytulił się z Kloppem i dostał owacje od Anfield. Tak to nic innego nie zrobił dziwnego.

0

Cały mecz dzisiaj grał na szpicy a nie na skrzydle.

0

A jak w ogóle prezentuje się w tym sezonie Verratti?

0

Ja żałuje że nie ściągliśmy Sule.

0

Gdzie obejrze w dobrej jakości bez ścinek dzisiejszy mecz Liverpoolu?

0

To bardzo dobra informacja :)

2

Rusza się jak kłoda czy daje rade jak na ten wzrost?

3

Asensio

1

Cou Czy De Bruyne?

http://strawpoll.pl/55095

1

Chodzi o wysoką cene. Jakby byli tansi to na pewno byli by na pierwszych miejsach.

0

W czym?

0

Jak jest w końcu z tym naszym Dembele? Lepiej się prezentuje na lewej czy prawej flance? Da się określić, którą nogą lepiej gra? ( nie wklejajcie wypowiedzi z Rennes jak się wypowiada którą nogą lepiej gra:)

0

Przecież za 150 go nie chcą sprzedać.

0

Tylko Oblak od niego wyżej wyceniany.

0

Panowie i Panie! Są nowe wyceny ligi hiszpańskiej! Umtiti i Stegen i Alba warci po 40 mln euro. Absolutny rekord wyceny Leo Messiego. 180 baniek :D

https://www.transfermarkt.pl/fc-barcelona/startseite/verein/131

0

No niestety Delo nie przekonał nikogo.

0

Te wyceny się zmieniają co pare miesięcy. Zapewniam Cię, że Albie wartość podskoczy pewnie w okolicy stycznia.

0

A Benzema wygrał dwa razy pod rząd LM hehe

1

Niby tak ale środkowy pomocnik biega około 10 km na mecz a Messi niecałe 7 km i to jeszcze raczej chodzi niż biega.

1

"Po niezbyt udanym letnim okienku transferowym, w którym nie udało się Barcelonie znaleźć następcy Neymara,"

O co chodzi? Przecież Dembele za niego kupili.

2

Tak jest to prawda jeśli chodzi o mecze La Liga.

1

Moja wymarzona kadra Barcy na następny sezon :)

http://www.footballuser.com/1649310/FC_Barcelona + Alena

2

I Delo ale on to akurat taki przypadek że już nic z niego nie będzie chodź przed sezonem wierzyłem w niego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?