0

Jeszcze nie auaktulnili.

http://prntscr.com/hyyfzj

0

Chyba Ci się pomyliło z Cristiano :D

0

Coutinho z Neymarem razem grający w młodzieżówce :D

0

Ile przyszło kibiców na prezentacje Coutinho?

Dzięki. O kurde straszne pustki. Myślałem że wiele ludzi przyjdzie go powitać.

1

Taka kadra na następny sezon mi się marzy +może Griezzman

http://www.footballuser.com/1653194/FC_Barcelona

out Mascherano, Vidal, Gomes, Turan, Deulofeu.

1

Jest tak jak piszesz odnośnie Coutinho jednak mam pewne obawy co do Dembele. Martwie się, że nie pasuje do stylu Barcy. On bazuje na szybkości a przeciwnicy Barcy się bardzo głęboką cofają i murują więc nie jestem pewien czy da rade.

0

W tym sezonie nawet lepsze staty ma od Brujne.

2

Może grać co drugi mecz.

2

A ile ma goli Cristiano w LM?

3

Troche niedokładna ta skala ocen. Ja bym proponował 2 miejsca po przecinku.

2

Turana nie zgłoszą do rozgrywek i dostanie 7 :)

1

W minute dostałeś 42 polubienia hehe. Jakiś rekord :D

0

nie chciało mi się sprawdzać jak się pisze :P

0

Van Dijk był kapitanem w Suochampton jak odchodził do Liverpoolu?

0

Wiem ale mi się wydaje, że po jakimś wielkim transferze trochę podnosili cene zawodnika ale zobaczymy. Myśle że ta wycena Coutinho jest teraz odpowiednia.

5

Do pająką z długimi kończynami :P Troche taki pokraczny jest ale dobrze z bani wali :D

1

Ale myślałem, że po tym transferze wartość Cou delikatnie jeszcze wzrośnie. Wiem, że nie dawno wzrosłą jego wartość ale jak Dijka kupili za tyle kasy to jest on teraz najdroższym obrońcą świata.

3

Wraca Dembele to myśle, że to troche się pozmienia i Suarez będzie normalnie na szpicy badziej z lewej hasał będzie Alba i Cou.

3

Coutinho nie będzie dzisiaj na meczu. Klub go "ukryje" i "pokaże dopiero jutro na prezentacji :)

0

Dzięki nawzajem

0

Ale ja go rozumiem. Po co mu bramkarz w czasie sezonu jak moze przyjść za darmo po sezonie.

4

Czyli prawdopodobnie tak to będzie wyglądało.

Barca w ataku http://www.footballuser.com/1652490/FC_Barcelona

Barca w obronie http://www.footballuser.com/1652491/FC_Barcelona

0

Mina jest Kolumbijczykiem.

1

Tak właściwa. Świetny serial.

0

Ciekaw jestem jak on się bedzie prezentował. Kot w worku jak na razie. Jakoś nigdy nie lubiałem aż tak wysokich zawodników.

0

Dzieki wielkie. Ładnie wygląda

0

Umititiemu pewnie dadzą koło gaży Pique w nowym kontrakcie.

0

2Pac to jest Messi rapu.

1

Jest jakieś photo?

18

Tak czytam co piszą kibice Liverpoolu i jednego nie rozumiem.

Piszą, że Coutinho jest nie fair wobec Liverpoolu bo odchodzi w zimowym okienku a jakby odszedł w lecie to by nie mieli do niego pretensji.

hehe przecież chciał odejść w letnim okienku ale go nie puścili :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?