masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tylko,że Portugalczyk trochę większe ma pobory.
0
Nie odpali bo tyle on już miał szans, że głowa mała. Mam nadzieję, że w tym sezonie nie wyjdzie nawet na końcówki ponieważ trzeba ogrywać młodzież. Mam nadzieję, że nasza portugalska gwiazda nie skończy jak Duglas czyli będzie siedział u nas do końca kontraktu bo nikt mu takiej saksy nie da jak my dajemy
2
Arab go nie sprzeda będzie tam gnił, aż przestanie być piłkarzem z topu.
5
Kto będzie na ławce to czas pokaże.
10
Będą jaja jak kolo wygryzie komara ze składu.
2
Już lepiej żeby nie kupowali nikogo niż znowu półśrodek z Valencii. Jeden Gomes nam wystarczy.
40
Nie wiem po co te testy medyczne w Barcelonie. Wiadomo, że każdy je przejdzie jak nawet Verma dał radę hehe
1
Pewnie Dembele znowu niestety ława. Miejmy nadzieję,że komar odpali bo jeśli nie to będzie chyba największa wtopa transferowa w historii.
1
Teraz tylko sprzedać naszych etatowych ławkowiczów i okienko uważamy za udane. Doborze że Romek nie chciał sprzedać swojego Brazylijczyka hehe. Jedyny minus tego transferu to może być kiepska forma Dembele i trener stwierdził, że lepiej mieć kogoś w zanadrzu.
0
R10 to połączenie Messiegi i Cr7 taki wszechstronny zawodnik niestety skończył jak skończyło wiele Brazylijczyków jak sodówa do głowy uderzyła...
0
Na 1/4 to z naszymi gwiazdami kończymy LM hehe
16
Za mniej niż 35mln nie powinni go sprzedawać. Teraz ceny są wysokiej a w dodatku topowych bramkarzy jest jak na lekarstwo.
4
Serce mówi Chorwacja a rozum Francja.
0
Może nie najbardziej bo puki co Dembele mu dorównuje
0
Wiadomo że odpali tylko nie u nas, nie ma na to szans. Żeby zawodnik złapał formę musi grać a nie siedzieć na ławie.
0
Fajnie by było jak by grał u nas. Ale podejrzewam, że będzie jak z pewnym Włochem, dostanie duży hajs i zostanie u Araba.
0
Ten to nawet do Ekstraklasy się nie nadawał a co do piero do Barcy...
0
Może jakaś rodzina do Neya ;p
1
Hehe dobre ; p
3
Messi jest wybitnym piłkarzem ale karne to powinien sobie odpuścić.
4
Już pewnie wolał bym jego niż wynalazek z Brazylii. Cenowo byłby pewnie parę mln droższy ale przynajmniej jest organy w europie. A jako młodego kupić Holendra i zostawić w Ajaxie niech się tam odgrywa jeszcze przez rok
21
Vermy nikt nie kupi a jako 3-4 stoper jest elegancki. Nie narzeka a jak już gra, nie odstaje od podstawowych stoperów.
7
EEEE.... tylko że my więcej wydajemy na wypłaty niż Real....
0
Courtois? Raczej jest za naszym Niemcem
0
U nas też powołania poszły za zasługi więc nie dziw się tak ;p
1
Ja bym dodał jeszcze Francję
2
Bakero to nawet w Polsce nie dał rady hehe
0
Może to zbyt optymistyczne ale mam nadzieję, że w następnym sezonie ogarnie się i pokaże na co go stać.
1
A u nas i tak jest łamana demokracja i prawa człowieka hehe. Jak by u nas kaczor pozamykał swetru i jakiś kodowców to unia już by embargo na nas nałożyła większe niż na ruskich. PS. Nie jestem za tą władzą.
3
Co w tym dziwnego wokół Xaviego też araby budują zespół.