1

@kamilop Napastnik. Ci którzy są mogą wypaść w każdej chwili a młodych w rezerwach na tą pozycję nie widać.

1

@kubs23 Tzn. na jakie pytanie? Czy jestem zaszczepiony? Nie zamierzam przed nikim poza lekarzem na takie pytanie odpowiadać. I właśnie między innymi o to toczymy dyskusję. To jest indywidualna sprawa i nikomu nic do tego. A dopóki jakaś osoba niezaszczepiona czy też zaszczepiona nie jest chora to jej obecność nie stanowi dla nikogo żadnego zagrożenia. Ergo - chcesz komuś ograniczać prawa to wymagaj testów.

1

@anxted Z założenia nie musi być smutne. Ale ja w tym dniu jakoś nie znajduję powodu do śmiechu, dowcipkowania czy durnych gadek o niczym. Generalnie staram się unikać spotkań ze znajomymi nad grobem. Wolę go minąć i przyjść później. Dla mnie cmentarz to nie jest miejsce aby zauważać czy skupiać się na żywych.

1

@kubs23 No i ty chcesz ograniczać prawa jednych ludzi (tych niezaszczepionych), mimo że inni ludzie (ci zaszczepieni) tak samo mogą zarażać innych, tak samo mogą chorować. Logiczne. Jeśli już ograniczać komuś prawa to tylko tym którzy się przetestują i wyjdzie u nich, że są chorzy. A nie na podstawie tego, że ktoś przyjął preparat który nie daje 100 procentowej pewności.

0

@kubs23 No właśnie nie jest. Na tej samej zasadzie zacznij izolować palaczy od niepalących i pijaków od ich rodzin. Co daje ci prawo decydowania za innych ludzi?

0

@kubs23 No ale kogo niby zarażają? Zaszczepieni są przecież bezpieczni a jak ktoś jest niezaszczepiony to co się o niego martwić? Jego decyzja, jego ryzyko.

0

@kubs23 No nie za bardzo. Masz jakieś logiczne argumenty? Śmiało. Podaj choć jeden.

0

@Szklaner Nie ta skala ryzyka ale zastanawiając się nad zainwestowaniem oszczędności rozważałem te obligacja ale poszedłem w akcje i tam zyskałem nawet trzycyfrowe oprocentowanie.

0

@Szklaner No bez przesady - te obligacje to jest totalna porażka. Natomiast co do stóp procentowych to mam nadzieję że jednak będą pomału rosły. Choć zdaję sobie sprawę, że inflacji pewnie nie dogonią.

1

@capm Wejdź na stronę dotyczącą każdego innego większego klubu i będziesz miał to samo - jak nic się nie będzie tam działo to będą newsy z d--y - typu ten powiedział to a tamten tamto. A jak będzie coś na rzeczy to w kółko będą wałkować ten temat.

4

@Ciule123 Ten fragment mnie rozwalił "Na miejsce jedzie specjalista - zoopsycholog z Rzeszowa." Zapewni wsparcie psychiczne? A detektyw Rutkowski też się tam pofatyguje aby ustalić kto odpowiada za to, że "ofiara" się tam znalazła?
PARANOJA do kwadratu.

0

@kubs23 Nie rozumiem argumentu? Niezaszczepiony powinien unikać kontaktu z innymi bo "jesteś zaszczepiony"?

1

@kubs23 A z jakiego to powodu? Konkretnie - niezaszczepiony powinien unikać kontaktu z innymi bo ....

0

@bartekvisca Czekam na to z utęsknieniem. Może w końcu stopy dogonią inflację i oszczędności przestanie zżerać.

0

@IronSanHybrid A niby jak rzeka może płynąć dalej bez prądu? To zwykły fejk.

0

@Pawel13sz Genialny wynalazek. Nieraz w podbramkowych sytuacjach ratował sytuację. Ale wy na serio pijecie ten odrdzewiacz?

0

@kubs23 Z innymi zaszczepionymi czy w ogóle z nikim? Jak według ciebie należałoby to sensownie zorganizować odnośnie tego braku kontaktu?

1

Jedno wielkie XD. Najlepszy transfer w historii.

0

@Barca1992 A skąd wiesz że to nie jest pierwszy krok? We Włoszech pracodawca nie może wpuścić niezaszczepionego pracownika do zakładu pracy bo grozi mu za to kara. Aby takie prawo wprowadzić u nas najpierw należy umożliwić pracodawcom możliwość sprawdzania pracowników.

2

@FC1899Barca Już pomyślałem że to funkcjonariusz TVP, a to Polsat. Co on ma w mózgu?

0

@PatrychoO Ktoś tu chyba cierpi na syndrom Bambi.

1

@Peszko07 "Dla właścicieli pojazdów, którzy nie wskażą osoby prowadzącej samochód lub motocykl w momencie popełnienia wykroczenia, przewidziano mandat" - nie kłóci się to aby z innym przepisem zgodnie z którym możemy odmówić zeznań na niekorzyść własną lub najbliższej rodziny?

0

@Piernik Obyś miał rację, że już nie wróci.

0

@FC1899Barca No bo on chce zakazać jazdy pojazdami spalinowymi aby się przesiąść na benzynowe.

3

@HarveySpecter To się nazywa zbieranie haraczu. Ludzie płacą za spokój a młodzi zbierają doświadczenie.

1

@Kurkmen Dokładnie. Albo zaminować pas przygraniczny.

2

@RobiS Kaśka Sochacka.

2

@POLAK12345 Tylko nie święta kolego - to nie jest żadne święto.

0

@Davvd Łatwo to naprawić - aby uzyskać prawo głosu należałoby zdać egzamin. Młodzież mogłaby go zaliczać w szkole, starsi we własnym zakresie. Politycy z miejsca też musieliby zmienić swoją narrację i dostosować ją do tych co choć trochę kumają.

0

@MessiIniestaRonnie Każdemu może nawalić noga gdy się zwali na nią przeciwnik. To był typowy uraz po kontakcie a nie z jakiegoś przeciążenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?