@Majkel34 A ty myślisz że zachód na to pozwoli? Już pojawiają się głosy, że chcą ich nam odsyłać z tego powodu, że trafili do nas jako do pierwszego kraju w UE.
@daniel32778 Jeśli to co napisałeś to jest jedyny powód dla którego nie chciałbyś zdradzać swojej dziewczyny to ty się lepiej poważnie zastanów nad tym związkiem.
@NaFazieHitman Co do rolników to mało kto kupuje nawóz po takich cenach. W mojej okolicy pośrednicy nawet nie sprowadzają tego towaru bo nikt od nich nie kupuje. Efektem będą niższe plony i jeszcze większy wzrost cen żywności w przyszłym roku. I nawet nie będzie skąd sprowadzić taniej bo to problem globalny.
@RomanHoffer Wybacz mu bo nie wiesz jaki miał dzień i co jeszcze przed sobą. Czasem są takie dni że i święty się zagotuje. A skoro jednak wytrzymał bez awantury to i nie ma tematu.
@macio_944 No nie wiem. Są tam jeszcze dwie osoby, ale dzisiaj to ciężko określić tak na oko czy któraś z tych osób czuje się kobietą czy mężczyzną. Chodziło mi bardziej o personalia.
@Przemek2323 No tak nie do końca - zamknięcie kopalni na czas rozpatrzenia sprawy to środek nieadekwatny do okoliczności. Na razie nie udowodniono i nie rozpatrzono czy działalność kopalni ma wpływ na to co usiłują wykazać Czesi. Nie znam przypadku gdy do czasu rozprawy zamyka się jakiś zakład/kopalnię czy fabrykę gdy podejrzewa się, że szkodzi środowisku. Znasz takowe?
@Seba_89_ Nie zdziwiłbym się też gdyby je oddali bo ich termin się kończył. Zawsze to lepiej oddać budując na tym jakieś relacje niż jeszcze ponieść koszty utylizacji.
@marcin62 Dlatego napisałem- jeśli taka jest jednomyślna wola mieszkańców Jeśli jest inaczej to trudno - jedna osoba co dostaje depresji przez liście nie powinna o tym decydować - ale jeśli tam wszyscy mieszkańcy dostają tej depresji to co to obchodzi resztę kraju?
@marcin62 Nie no trochę to co innego - niektóre argumenty co prawda są kuriozalne, ale jeśli mieszkańcy są w tym jednomyślni to chyba tak to właśnie powinno wyglądać w samorządzie, że ma on realizować wolę mieszkańców. Oczywiście jeśli jest to wola jednomyślna. Ja tam nie mieszkam, nie znam tych realiów ale nie widzę w tym problemu.
0
@Sulimo A coś wiadomo w ogóle o poglądach tego prawnuka? One przechodzą genetycznie czy jak?
0
@panczo Stary - wybacz ale to ty dzwonisz. A Ilaix jeszcze nieraz pozamyka usta hejterom.
0
@Majkel34 A ty myślisz że zachód na to pozwoli? Już pojawiają się głosy, że chcą ich nam odsyłać z tego powodu, że trafili do nas jako do pierwszego kraju w UE.
16
@daniel32778 Jeśli to co napisałeś to jest jedyny powód dla którego nie chciałbyś zdradzać swojej dziewczyny to ty się lepiej poważnie zastanów nad tym związkiem.
1
@NaFazieHitman Co do rolników to mało kto kupuje nawóz po takich cenach. W mojej okolicy pośrednicy nawet nie sprowadzają tego towaru bo nikt od nich nie kupuje. Efektem będą niższe plony i jeszcze większy wzrost cen żywności w przyszłym roku. I nawet nie będzie skąd sprowadzić taniej bo to problem globalny.
0
@Lokoo Nie wiem ile procent ale zrobiłbym wszystko co mógł gdyby to było w mojej mocy by jej nie dostał
0
@michal26 To nie wada tylko demokracji. Tacy już są ludzie. Poczytaj historię doktora Semmelweisa.
0
@formentera2017 Dlatego lepiej aby wszedł później - na zmęczonych rywali, niż od początku
1
@TheGoldenEleven Robert Lewndowski - 6 pkt
Jorginho - 4 pkt
Messi - 3 pkt
Salah - 2 pkt
Mbappe - 1 pkt
7
@RomanHoffer Wybacz mu bo nie wiesz jaki miał dzień i co jeszcze przed sobą. Czasem są takie dni że i święty się zagotuje. A skoro jednak wytrzymał bez awantury to i nie ma tematu.
0
@mateusz33 A mnie tam się podobał.
3
@Peszko07 I prawidłowo. Krótko i dosadnie na temat.
0
@macio_944 No nie wiem. Są tam jeszcze dwie osoby, ale dzisiaj to ciężko określić tak na oko czy któraś z tych osób czuje się kobietą czy mężczyzną. Chodziło mi bardziej o personalia.
0
@macio_944 A kto jest na tym zdjęciu oprócz Stanowskiego i Wojewódzkiego?
1
@Pogba Bo ty tam akurat byłeś i wszystko widziałeś.
2
@Kgorecki2500 Nieee Panie Mateuszu - nasz TK odrzuca prymat prawa unijnego - nas ta możliwość podniesienia VAT nie dotyczy.
0
@kingJAMES No tak ufajmy nauce. Kontrolowanej przez polityków i koncerny. Semmelweis, Needlemann, Rachel Carson, Alice Stewart, Bernice Eddy lubią to.
0
@Przemek2323 No tak nie do końca - zamknięcie kopalni na czas rozpatrzenia sprawy to środek nieadekwatny do okoliczności. Na razie nie udowodniono i nie rozpatrzono czy działalność kopalni ma wpływ na to co usiłują wykazać Czesi. Nie znam przypadku gdy do czasu rozprawy zamyka się jakiś zakład/kopalnię czy fabrykę gdy podejrzewa się, że szkodzi środowisku. Znasz takowe?
0
@Seba_89_ Nie zdziwiłbym się też gdyby je oddali bo ich termin się kończył. Zawsze to lepiej oddać budując na tym jakieś relacje niż jeszcze ponieść koszty utylizacji.
0
@Cwaniak4 Po co miałby to robić? Albo zgarnia kasę za podpis gdy jest wolnym zawodnikiem, albo tą kasę zgarnia PSG. Jaki w tym interes dla Mbappe?
0
@IronSanHybrid Kręgosłup to mnie trochę boli czasami. Na żaden TVN na razie się nie uskarżam.
1
@IronSanHybrid "Skoków nie oglądam od lat, ale teraz jak są w TVNie to z przyjemnością obejrzę" - kurtyna w dół po tym wpisie.
0
@Criss18Barca Gdyby nie Hitler to wtedy Stalin i tak przetoczyłby się przez Europę jak walec.
0
@Bocheno1 To nie jeździj tam - proste.
0
@Bocheno1 Jak tak to sobie wyłóż tymi kafelkami w tym miejscu gdzie sprawia ci to problem i po temacie.
0
@Bocheno1 A to co ty na plaży mieszkasz?
0
@tomek8756 Nawet jeśli Sikorski dostosował się poziomem do swych adwersarzy to nie powinno się go bronić w tym przypadku.
0
@marcin62 Dlatego napisałem- jeśli taka jest jednomyślna wola mieszkańców Jeśli jest inaczej to trudno - jedna osoba co dostaje depresji przez liście nie powinna o tym decydować - ale jeśli tam wszyscy mieszkańcy dostają tej depresji to co to obchodzi resztę kraju?
1
@marcin62 Nie no trochę to co innego - niektóre argumenty co prawda są kuriozalne, ale jeśli mieszkańcy są w tym jednomyślni to chyba tak to właśnie powinno wyglądać w samorządzie, że ma on realizować wolę mieszkańców. Oczywiście jeśli jest to wola jednomyślna. Ja tam nie mieszkam, nie znam tych realiów ale nie widzę w tym problemu.
0
@pepo_barcarzadzi Po prostu tak to kojarzę.