0

@pluszek Mało tego, że mógł połamać ręce i nogi - mógł ich przecież pozabijać. Ba - przy niesprzyjających okolicznościach mógł nawet doprowadzić do katastrofy w ruchu lądowym i pociągnąć za sobą setki jak nie tysiące ofiar. Oby odpokutował za swoje niecne czyny.

5

Straszne Jak on mógł tak złamać przepisy przestępca jeden. Jestem zdruzgotany jego postawą.

2

Jeśli on wróci i będzie blokował miejsce młodym to będzie dosłownie parodia.

0

@Woland10 Generalnie to ciężko się nie zgodzić. Aczkolwiek trzeba dostrzec też słabe i dobre strony takiego a nie innego traktowania współobywateli. Wolności nie dano raz na zawsze i trzeba o nią walczyć. Dlatego podziękujmy wszystkim którzy na to zasługują. Trzeba też w tym miejscu zaznaczyć, że komuś się to może nie podobać. Ale pierwszy niech rzuci kamieniem kto jest bez winy. Jak mawiał klasyk - śpieszmy się kochać trolli - tak szybko nas opuszczają gdy dostaną bana.

0

@Woland10 Oprócz wyniku jest jeszcze styl gry Jeśli w najbliższych miesiącach styl zmieni się na lepszy, a do tego przyjdą wyniki, to Koeman będzie rozliczony sprawiedliwie.

1

@Dertinho Bardzo dobra decyzja. Wszędzie powinna dostać bana.

0

@Peszko07 To jest nieaktualna sprawa. Już w październiku zaprzestali wydawać wizy dla obywateli Iraku. Ale w zamian bodajże dla sześciu państw - w tym dla Iranu,Jordanii, Egiptu i bodajże Syrii stworzyli ruch bezwizowy. Więc niewiele to zmienia.

0

@macio_944 O totototo Racja

0

@Objectivo No weź nie bierz na serio tego co napisałem. To tak z przymrużeniem oka było. Zresztą chyba tak jak słowa założyciela tematu który chciałby pałować za określone elementy ubioru.

0

@Objectivo Ale to nie na zewnątrz. Na zewnątrz możesz w ogóle nie zasłaniać. Rekomendacja to tylko taka dobra rada aby zasłaniać. A to możesz zrobić czymkolwiek albo w ogóle tego nie robić

0

@Objectivo A gdzie tak napisane? Na zewnątrz to i tak tylko rekomendacja a nie obowiązek Ergo - można zasłaniać czymkolwiek albo można nie zasłaniać.

4

@JimMorrisonFCB Przypominam tylko ,że minister zdrowia rekomenduje zasłanianie ust i nosa w każdym przypadku gdy nie da się zachować dystansu. Także na zewnątrz.

0

@Joe_Pesci W artykule z RP nie ma słowa o tym o czym rozmawiamy. A na to okopress to nawet nie wchodzę bo nie będę nabijał wyświetleń temu szmatławcowi

0

@kamillek Ale że na co - że chodzą plotki? Niech sobie chodzą. A co do powrotu Leo to ja go nie chcę już tu widzieć. Głównie z racji na wiek. Czas na nowy projekt.

3

@konrad1661 I bardzo dobrze. Mało ci propagandy z tym dymem wdmuchanym w oczy dziecka?

1

@NaFazieHitman Nie jest skomplikowana. Oni są za naszą granicą.

0

@IronSanHybrid Warto pamiętać, że to rzepak który był zasiewany jeszcze po starych cenach. Ten który jest produkowany teraz po dzisiejszych cenach w przyszłym roku powinien być jeszcze droższy.

0

@IronSanHybrid Kiedyś rzepak był po 1500 zł za tonę, teraz dochodził nawet do ponad 3000 zł za tonę.

0

@Peszko07 A w krajach pierwszego świata tyle jedzenia którego ponoć brakuje jest po prostu wyrzucane I do tego jeszcze problem i koszty aby je zutylizować.

0

@l0Messini A nie lepiej wykupić ubezpieczenie na wypadek kontuzji zawodnika? I w przypadku dłuższej kontuzji ubezpieczyciel dokłada się do pensji.

0

@Ls0811 Swoją drogą może to jest klucz do rozwiązania kryzysu - nakłonić przewoźników do wstrzymania lotów na Białoruś.

0

@Przemek2323 Wpuścić niemieckie wojsko do Polski? Ryzykowna i śliska sprawa.

0

@TheMugShot Tylko skąd założenie,że taka hipotetyczna Szwajcaria traktowałaby Polaków jak równych sobie? W tym tkwi problem Spójrz choćby na UE - niby wszystkie kraje powinny być jednakowo traktowane ale jednak Niemcy i Francja dbają głównie o swoje interesy I ciężko spodziewać się innego podejścia.

0

@LambiPL Niby tak ale na takie miny też jest sposób - wysyłasz pod lufą grupę ludzi, miny wybuchną a potem cała horda ma wolną drogę na tym odcinku i zabawa nadal trwa. Gdyby nie "pomoc" Łukaszenki to tej sytuacji w ogóle by nie było.

0

@TheMugShot Nie chodzi mi o pracę dla obcego szefa. Co to za abstrakcyjny przykład tu podajesz. Chodzi mi o taką sytuację gdy żyjesz sobie spokojnie w swoim kraju, a najeźdźca wchodzi z butami i to twoje spokojne życie niszczy - polecam film "5 dni wojny" opisujący atak Rosji na Gruzję. Polecam filmy, reportaże opisujące realia życia we współczesnej Rosji. Sam przywołałeś przykład Korei Płn - gdyby doszło do tego, że taka Korea Płn chciała zająć Polskę to też machnąłbyś ręką? Po co komu patriotyzm, niech nasz kraj się nie broni chcą to niech zajmują - co za różnica pod czyim panowaniem będziesz żył? Wielu naprawdę nie docenia tego w jakich czasach i w jakim kraju przyszło nam żyć.

1

@Janiama I tak trzeba było robić nadal a nie bez żadnego celu atakować go. Od ludzi u władzy oczekuję, że w interesie naszego kraju dogadają się nawet z diabłem. Tym bardziej gdy to nasz nieobliczalny sąsiad. Zachciało im się obalać tyrana to teraz zbierają tego efekty.

1

@JimMorrisonFCB Bez stopniowania to -
Paul McCartney - Live and let die
Jack White/Alicia Keys - Another way to die
Tina Turner - Goldeneye

11

@TheMugShot Ciesz się, że żyjesz w takich czasach i w takim miejscu, że nie musisz służyć obcemu panu. Gdybyś żył teraz choćby na Ukrainie i doświadczył rosyjskiej agresji to pewnie byś pojął o co w tym mniej więcej chodzi.

2

@PatrychoO A co on wstąpił do WOT czy jak?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?