marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Najgorzej jak dowiozą super grę na premierę i po dwóch sezonach zaczną wydawać skiny dla pokolenia tiktoka. xD
Mam nadzieję, że jednak EA widzi jak ludzie krytykują za to Activision i wyciągną odpowiednie wnioski.
0
@4drian0 BF3 jednak ciutkę bardziej niebieski. ;p
1
@Encore ale żeś nostalgię uruchomił. Będzie trza na weekendzie obejrzeć całą trylogię Nolana
22
Madryciaki na Twitterze ładnie płaczą z tego powodu, oczywiście część "Żarty na bok... niesamowicie wielka kariera jednego z najlepszych środkowych pomocników tego wieku. Najwyższy szacunek. Żart, ale z szacunkiem" totalnie pomijają. XD
tak czy siak śmieszne, żeby płakać z powodu takiej szpilki
1
Kapral Żyrafa powraca - znak, że to będzie ten Battlefield. :|
2
Wzorowa integracja od strony niemieckiej
0
@tomek8756 za miesiąc ten sam ziomo z twittera się skicha bo zobaczy czarnoskórego w reklamie. ;p
obie strony tego śmiesznego konfliktu walcza z powietrzem, bezsens
1
@Eklerek lato u mnie to jakiś ewenement, nie wiem czy łącznie uzbierałbym tydzień taki słoneczny - reszta to chmury i ulewy. xD
6
@MirusAmisz ten to nawet bardziej - w końcu spora część "artystów" może utożsamić swój produkt z papierem toaletowym.
3
@BorzyKrzys ciężka sprawa - z jednej strony lektury to kawał naszej historii
z drugiej duża część lektur jest na tyle archaiczna, że nikogo nie zachęci do czytania. (w tej kwestii może nawet zniechęcić)
Zresztą co ja się odzywam, sam miałem okres w gimnazjum kiedy olałem lektury bo zacząłem czytać Wiedźmina i Gre o Tron xD a
6
Wpisy Korwina powinny wylądować na wikipedii jako przykłady chłopskiego rozumu
1
@Roobo Wiedzmin 2 ma gorszy system walki od Wiedzmina 1. :D
te zepsute hitboxy z dwójki, bruh.
0
@doc Pewnie nie zaoferują tyle żeby nam się to kalkulowało
a w przystępnej cenie nie znajdziemy nigdzie takiego zmiennika jak Torres.
10
@KrychaFCB czyli legitnie mogę zrezygnować z spotifaja/yt premium i piracić muzykę na potęge - to będzie moja rekompensata za ich rekompensatę ;p
10
https://x.com/sandixzc/status/1950452554787410064
trochę tak to zaczyna wyglądać xDD
0
@Arkon skoro koszenie u somsiada rano przeszkadza
i tak samo po południu przeszkadza
to ja jednak polecam bloki. ;p
2
@Arcybiskup The Crew i Anthem teoretycznie miało kontent dla pojedynczego gracza. Wystarczy wydać patcha offline (jak robili wszyscy do tej pory XD) i bajlando, nie musisz utrzymywać żadnych serwerów
no ale jeżeli jestes odklejony od rzeczywistości jak Ubi i wolisz całkowicie wywalić gierkę zamiast wydać patcha to o czym my rozmawiamy
1
@Kgorecki2500 Milo mnie zaskoczyli. :D
7
Korpo wyczuło, że robiąc reklamy w "drugą stronę" zarobi obecnie więcej pieniędzy i ludzie się cieszą. :D
za rok, dwa trendy się obrócą i te same osoby będą krytykowały korpo. :|
0
@4drian0 zawsze wydajność ponad jakość. Jeżeli FPSy mi spadają poniżej 60 to oznaka, że trza zjechać z detalami.
5
mały terminator rośnie xD
10
Wciąż nie rozumiem jakim cudem mogliśmy stracić 7 bramek z Interem w dwumeczu.
7
@Encore poczułem się staro jak to zobaczyłem xD
6
@maroon ciekawy synonim na mylenie, świadome lub nie klimatu z pogoda xD
9
@Jakchcesz Ale jak to, klimat i globalne ocieplenie to nie jest to co mam za oknem???
( ͡° ͜ʖ ͡°)
8
@RoberDzik Miłość do Pedriego to nie tylko obowiązek ale i przyjemność
8
ten co walnął porównanie. xD Coraz bardziej krzywo pod sufitem
30
Ale takiego lata, gdzie jest więcej deszczu jak słońca to ja nie pamiętam. xD
A perspektywy na poprawę dosyć marne
3
@blakkudium brzmi jak potężna desperacja
2
taki obraz fanów kopanej