30

Ale takiego lata, gdzie jest więcej deszczu jak słońca to ja nie pamiętam. xD
A perspektywy na poprawę dosyć marne

3

@blakkudium brzmi jak potężna desperacja

2



taki obraz fanów kopanej

1

@davidek1997 Podbijam!

1

Jeszcze jeden słabszy mecz Yamala i la bamba wyda wyrok, będzie sprzedawany

1

@SelloutCrowd problem nie polega na dostępności a na waszej chęci do płacenia. ;p

1

@Jakchcesz Kto by się spodziewał. :D przecież to jak walka z wiatrakami

0

@Walker piękne czasy la bamby :D

4

takie wojny o link od razu uaktywniają mi wspomnienia o tym spamie z pytaniem o jakiś odcinek la casa de papel xD

0

@Prorokk No może, jedno nie wyklucza drugiego

1

0

@Starrk Otóż to, nie ilość a częstotliwość czyni z Ciebie alkoholika

0

@Stinger_ ambasada znowu w ogniu

0

@clyde Karol w tej nitce napisał, że na XBOXie w trybie zbalansowanym rwie obraz, więc tam również za kolorowo nie ma

@Kazragore No właśnie negatywne recenzje też mnie odstraszają ale coraz więcej głosów do mnie dochodzi, że jednak gierka dowiozła pod względem rozgrywki

1



klasyczek, solidna gra i spierdzielona optymalizacja

0

@Faro W Bilbao nigdy nie wykręci jakiś przełomowych statystyk, nie ten kaliber drużyny

6



piękna sprawa takie murale

0

@4drian0 no mi to nie siedzi xd

2

@th@les myślę, że tam ciutkę psycha siadła po tylu kontuzjach - ewidentnie widać, że Ansu stracił pewność siebie

1

@4drian0 nie wygląda to źle ale zobaczymy, obecnie zero zaufania do EA.

2



Pod względem peaku Suarez najlepszy ale jednak za długowieczność postawiłbym na Lewusa.
plus LM gdzie Suarezowi średnio szło

1

@Lionel_Messi10 ale fikuśne spodnie. xD nigdy nie zrozumiem pewnych fenomenów modowych

2

@Lucyffffer1922 Chcą niech pomagają. Wolność Tomku w swoim... portfelu. ;p

0

@Szczygiel06 Jeżeli chodzi po prostu o zombiaczki to jak reszta polecam Days Gone a jeżeli o strukturę samej gry i mechaniki to A Plague Tale

5

@Karol145 jak widać weryfikowanie informacji to za dużo dla pewnego procenta społeczeństwa. xD

5



Potężny Tusk doprowadził Intel do największego kryzysu w historii

0

@Kaziol47 Dziwne zeby robili coś więcej jak praktycznie całe Pato zniknęło na kilka lat. Dopiero teraz zaczynają powoli coś działać muzycznie więcej

0



bedoes niby taki pacyfistyczny raper a atakuje ludzi z partyzanta. ;p

1

@PatrykBarca jak pokazało życie mezo to prekursor dzisiejszego "rapu" ;p

3



klasyczek, jeszcze z rok i usłyszymy że chłopaczek z 10 zakazami jazdy zabił rodzinę na spacerze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?