majkiii
Dołączył/a: sierpień 2025
6 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie no tego roczna telenowela jest jeszcze gorsza niz ta rok temu z nico... a tak to serio atleti jest i tak juz totalnie skonczone. Julek chce odejsc, oni go na sile trzymaja, a odrzuca oferty z innych klubow, juz nikt na pewno po tym jakby chcieli go posadzic na lawie przez rok nie zaoferuje takich pieniedzy za niego jak teraz. Totalna kompromitacja materacow ale kto by sie spodziewal po klubie z madrytu...
0
@HypeR właśnie niby tak, ale powiadomienia nie przychodzą albo jakoś dziwnie tak samo z ig
0
mam nadzieję że jak nie ten alvarez, to ten kroupi, nie chce mi się nawet myśleć o kolejnym sezonie z ferranem na 9
0
siuuu po raz drugi
0
w yamala chciał się zabawić jasiek :D
1
fajnal decyzyn faul
6
niee no golazo pierwsza klasa
0
nunoooo ale zaywballll
4
borek jak się podniecił xdddddd
2
jest i siuuuu @Popitek12
0
@damian16161212 dobrze że nie wzwody
4
lecimy co nie?? @Popitek12 SIUUUUUU
1
@EzioAuditoreDF przyjdzie przyjdzie, największy krok już zrobił czyli powiedział otwarcie, że chce odejść, i odrzucił możliwość przejścia do psg i arsenalu mówiąc że chce iść do nas, atleti będzie musiało się ugiąć prędzej czy później
1
@Dari0G sobie oczywiście :)
@Kozinho. noo w sumie racja kon z valony i okej
4
@Popitek12 azja, khusanov obrońca środkowy, młodszy nic cr7 siiuuu proszę pops
21
100 herbów i wale tatuaż z podobizną ferrana
15
@kodi77 japierdole.. wspolczuje serio trzymaj sie
2
dobranoc wszystkim mam nadzieję że rano wleci here we go :)
1
walić tego juliana mamy ferrana!! napastnika absolutnego, który już powoli będzie wchodził na światowy poziom, wygrywając niedługo mundial i zdobywając pod koniec roku złotą piłkę tak to widzę
1
@Popitek12 spokojnie pops!! the better days will come
1
@takisobiektos kuwa kocham ten trend serio xdddd
0
@casabarca plan na następny sezon grajmy lewą flanka tylko a co tam i yamal: barcola, gordon, raphinha co tam
1
@heniusss możliwe możliwe, możemy spekulować, a co jeśli stolem gniewino???
1
ale zayeballll tutaj będzie strzelanina
2
czyli ten co na weselu był miał rację że dziś bombazo :D
1
julek powiedział że @Popitek12 to skibidi sigma 67 mango musztarda
3
julek zaskoczył nie powiem :DD
4
ojj julek się wkurwil chcę spełnić marzenie a co jeśli to chodzi o grze w odrze opole?
0
oo wchodzi pajaczek
1
@Popitek12 dokladnie @alaba posluchaj sie popsona