majkiii
Dołączył/a: sierpień 2025
6 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Popitek12 spokojnie pops!! the better days will come
1
@takisobiektos kuwa kocham ten trend serio xdddd
0
@casabarca plan na następny sezon grajmy lewą flanka tylko a co tam i yamal: barcola, gordon, raphinha co tam
1
@heniusss możliwe możliwe, możemy spekulować, a co jeśli stolem gniewino???
1
ale zayeballll tutaj będzie strzelanina
2
czyli ten co na weselu był miał rację że dziś bombazo :D
1
julek powiedział że @Popitek12 to skibidi sigma 67 mango musztarda
3
julek zaskoczył nie powiem :DD
4
ojj julek się wkurwil chcę spełnić marzenie a co jeśli to chodzi o grze w odrze opole?
0
oo wchodzi pajaczek
1
@Popitek12 dokladnie @alaba posluchaj sie popsona
1
noo i strzelił goat i tyle
0
@ViscaelBarca2007 jeszcze jakby z francji był to nawet 250 gwarantowane :D
0
ajajaj pechowo..
2
kroupi lub oyarzabal wtedy tylko
0
gościu też szklany jest mocno
21
szacun @Kessie na zawsze w naszych sercach, once a cule always cule
1
@Jakchcesz ja bym wziął tak: śmierć konfidentom to elegancko będzie siedzieć, albo coś w tym stylu i każda niunia twoja :D
2
nathan ngoy to barcelona here we go
2
noo to po kuponie dziękuję belgowie ;) już drugi uwaliliście
2
padło mityczne kyrasą
5
@Coutinho007 dobra spokojnie mamy jeszcze 2 miesiace na zakupy, kogos na pewno kupimy spokojnie mamy dopiero czerwiec xdd a okienko nie otwarrte
2
zabrali brameczke goacikowi :(( robili wszystko żeby mu zabrać
1
uwaga ferran strzelił koniec świata brawooo szprotko
3
proszę postrzelcie mnie… ale niech strzela ferran
2
wchodzi człowiek ananas
1
hahaha ajajaj nie uznali mu
1
dziwne że lysy nie gra zubimedim, jak dla mnie jest teraz o półkę wyżej od tego rodriego po aclu
1
ferran 3 strzeli aleeee kibicom na trybunach ;D
3
oo nieeee zobaczymy co ten rekinek dziś pokaże xdd