macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
44 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ech, smuteczek.
Ale jest na szczęście Douglas. Nie ma Douglas'a, nie ma trypletu.
8
Nie chcesz Paulinho? No wiesz? Przez Ciebie Neymar będzie ciągle smutny, a szczególnie Jego ojciec :(
Nie masz serca.
1
No to teraz ofensywa po Paulinho!
32
A Neymar nie będzie smutny, że kolejny Brazylijczyk odejdzie?
12
"Suski stwierdził, że Andrzej Duda zachował się jak wojska Armii Czerwonej. – „To taka trochę postawa jak wojska rosyjskie, kiedy było powstanie w Warszawie. Czekali, aż się powstanie wykrwawi i wtedy my przyjdziemy na gotowe. Nie popieram tej postawy. Takie stanie z karabinem u nogi pomaga opozycji”
Ojoj, jakiż ból, płacz i zgrzytanie zębów po decyzji Dudy.
Polska polityka i Polska ekstraklasa - dwie najbardziej żenujące i jednocześnie najśmieszniejsze rzeczy w tym kraju.
0
Sam nie wiem. Na początku też tak myślałem, później zobaczyłem posty w tym wydarzeniu... ;)
Zresztą, nie byłbym mega zdziwiony, jeśli to byłoby na serio. Jest to po prostu szokujące i tyle.
2
Jestem w szoku.
https://www.facebook.com/events/1941405359481961/?acontext=%7B%22ref%22%3A%223%22%2C%22ref_newsfeed_story_type%22%3A%22regular%22%2C%22feed_story_type%22%3A%22361%22%2C%22action_history%22%3A%22null%22%7D
1
Jeden z moich ulubionych zawodników "ever" :)
Wydaje się być bardzo pozytywny człowiekiem.
2
Oglądałem od około 30 minuty i pomoc wyglądała podobnie jak w tamtym sezonie. Zmieniło się natomiast zaangażowanie, pressing (oczywiście na lepsze) i jakby większa odwaga w podejmowaniu ryzykownych podań przez linię obrony rywala, co bardzo cieszy. Oczywiście - pierwszy mecz. Ale pozytywny, więc mocno liczę na to, że Barcelona Valverde będzie właśnie taka: pracowita, zaangażowana, głodna zwycięstw i gry jak w meczu z Juve.
Pomocnik tak czy siak jest oczywiście potrzebny na już. Parę meczów możemy zagrać spektakularnych, ale na 3 fronty prędzej czy później da o sobie znać brak bardzo dobrego pomocnika.
0
Nie mogę oglądać... Jestem w Polskim Busie, kiepskie wi-fi na stream, więc liczę na dobrą relację tekstową Panie i Panowie!
Po komentarzach wnioskuje, że jest nieźle tak? :)
2
Tak :)
Pzdr z Gdynii. Pogoda średnia, nie ma za bardzo deszczu, ale około 19/20 stopni i czasami pochmurno :)
2
W tym samym czasie w niebie:
http://bulletin.equinoxpub.com/wp-content/uploads/2016/05/Jesus-facepalm.jpg
3
Każdy kto uważa PiS za najgorszą opcję jest "KODowcem", lub "POwcem"? Niestety to Ty swoją wypowiedzią bardziej przypominasz kogoś "z wypranym mózgiem" jak to bardzo miło i inteligentnie napisałeś. W każdej naszej wypowiedzi można znaleźć jakiś obiektywizm, plusy i minusy jednej czy drugiej strony. Tym bardziej, że cechuje nas (tak mi się wydaje) spokój w pisaniu, czego nie można powiedzieć o Tobie.
1
O, dziękuję Ci bardzo za miłe słowa, nie spodziewałem się ich :)
Szanuję jak Barcelona Guardioli piłkę!
3
Prawda, jednak warto wiedzieć co się dzieje w tym kraju... smutne to wszystko po prostu. Jestem przekonany, że to co się dzieje teraz z Sądem Najwyższym będzie miało bardzo duży (negatywny) wpływ na ten kraj. Jednak większość ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy. "Przesadzasz", "PO było gorsze", "Oni przynajmniej dają", "Uchodźców przynajmniej nie mamy" itd. Nie pogadasz. Jeden napisze Ci, że Durczok to kretyn i nie przeczyta by powiększyć swoje horyzonty, drugi zacznie to wszystko bagatelizować... i tak ten kraj wygląda. Niestety nie wróżę nic dobrego w następnych latach, wręcz przeciwnie, może być bardzo źle... Dlatego mnie osobiście dopada smutek.
2
Błąd. Właśnie przez takie decyzje myślenie Polaków jest płytkie, pozbawione własnego zdania, które łatwo jest zmanipulować co widzimy co parę lat jeśli chodzi o wybory, niezależnie od tego kto dochodzi do władzy. Często czytam Wyborczą, Niezależną, wpolityce.pl, oko.press, zagraniczne media (m.in. bloomberg.com), czy inne większe i mniejsze strony/gazety z różnych ugrupowań. To pozwala mi na własne zdanie, na wywnioskowanie w miarę obiektywnego zdania, bo nie boje się czytać artykułów na stronach, które mogą mnie potencjalnie zniechęcić, czy zmanipulować. PiS jest partią, która szczególnie ma obsesję na punkcie władzy. Przez 8 lat byli miażdżeni przez Platformę, która to z kolei była jedną z bardziej leniwych i kłamliwych partii rządzących. Teraz Kaczyński, czyli w zasadzie (jak dla mnie) psychicznie chory człowiek na punkcie władzy będzie chciał się zemścić za te lata przegranych i w tym wypadku jak najbardziej może doprowadzić do dyktatury. A wszystko właśnie przez takie myślenie naszego narodu, którego jest bardzo łatwo zmanipulować.
3
Dlatego na Nich nie głosowałem, choć partia na którą oddałem głos też mnie zawiodła :)
Jednak większość ludzi jak widać ma zdanie: Dajoo pińcet zloty, to na co narzekać? Peło nigdy by nie dao, tylko okradajo, Tusk zdrajca narodó!11
8
https://silesion.pl/czas-powiedziec-jasno-pis-prze-do-dyktatury-13-07-2017
Jak tutaj ktoś kiedyś napisał w kontekście Barcelony:
"Powoli, acz konsekwentnie, staczamy się..."
Dobry tekst.
*już widzę ten hejt ze strony popleczników naszego małego Kima...
2
U mnie bardzo podobnie :)
Skoro już przy piwach kraftowych jesteśmy, polecam Ci piwa, które niedawno próbowałem (w większości zagraniczne i drogie, ale warto!):
- De Molen Weer & Wind (najlepsze piwo jakie w życiu piłem, około 30 zł za 0,3l)
- Artezan Samiec Alfa Barrel Aged (mega rzadkie piwo do dostania, ale genialne, najdroższe piwo jakie kiedykolwiek kupiłem, 80 zł za 0,3l!)
- Imperial Biscotti Break z Evil Twin Brewing (cena około 20/30 zł, baaardzo dobre, czekoladowe, pełne, treściwe, kawowe)
- Misty z Trzech Kumpli (moje ulubione piwo dostępne w większości sklepów z piwami kraftowymi, bardzo dobre, orzeźwiające owocowe, zrzuciło z piedestału Pan IPAni u mnie w rankingu) :)
0
W sumie... trafiłeś w sedno :)
Poziom dziennikarstwa w naszym kraju jest niestety bardzo słaby...
Swego czasu Wojewódzki kiedyś fajnie o tym mówił, jeśli ktoś jest zainteresowany to polecam:
2
Potwierdzam słowa "aligatora" :)
Mam 23 lata, nie mam matury (!), a pracuje jako grafik (w agencji kreatywnej i jako freelancer) i jest nieźle :)
Wszystko zależy od branży. Chcesz być lekarzem - bez studiów nic nie zrobisz. Masz talent, zacięcie techniczne/technologiczne - studia raczej nie dadzą Ci jakichś dużych możliwości (choć są wyjątki, ale jest ich bardzo mało..). Te możliwości stworzysz sobie sam. Od Ciebie zależy co z tym zrobisz, czy będziesz mieć na tyle samozaparcia, pasji i chęci by się kształcić w tym co chcesz by Ci przynosiło dobrą gotówkę i satysfakcje.
19
Patrząc na stosunki Alvesa z naszym genialnym Bartłomiejem, to bardziej poszedł tam powiedzieć mu, by nie pakował się w to g*wno...
4
Dla mnie to jest najgorsze w tej partii... sam tego doświadczyłem i czasem doświadczam. Ta partia to jedna wielka hipokryzja i zakłamanie. Platforma zresztą też, z różnicą że Platforma i inne nie otaczają się zakłamanym płaszczykiem wiary:
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/20031899_2016956375205485_5018346033298473669_n.jpg?oh=90396ce7b90cbb6cb3b9a30fd3128cfa&oe=5A118206
2
Pracę mogą mieć wszyscy, ale jak będą zarabiać po 2 tyś brutto, to poziom życia się za bardzo nie podniesie.
0
Spoko, my będziemy mieli za to 28-letniego Paulinho!
Ostatnio jak Douglas był, to ogarnęliśmy tryplet, więc teraz pewnie tryplet będzie co sezon. Ten Bartomeu to jest jednak geniusz.
8
Takiego Busquets'a potrzebujemy w przyszłym sezonie.
http://footballgala.com/the-feint-of-busquets/
1
0
Mogliby na czas tego transferu pożyczyć faks od Madrytu... :/
44
Chyba jeszcze nigdy nie byłem tak zdegustowany ruchami transferowymi Barcelony jak w tym okienku odkąd im kibicuję (2004 rok)... :/
Nawet jakiś tam Kerrison, czy Czyhrynski mnie aż tak nie dołowali jak nazwisko Paulinho. Poza tym przy tamtych dwóch piłkarzach nie trzeba było szukać graczy z topu, a jedynie by uzupełnić skład. Tutaj mamy obowiązek (!) szukać graczy z topu patrząc na nasza pomoc, a interesujemy się jakimś 28-letnim ziomkiem z ligi chińskiej... przecież to jest jakiś absurd :/
14
Zrobiłem tam, gdzie uważałem za słuszne. Bezsensu byłoby w monologu robić odstępy, by jeszcze wydłużyć komentarz. Odstępy zrobiłem, by oddzielić informacje skąd ten monolog się wziął etc.
Zresztą, komu się tłumaczę. Nie czytaj, jeśli Ci przeszkadza ten komentarz, ale przeczytaj książkę "Pep Guardiola, Sztuka Zwyciężania", bo naprawdę warto.