macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Public relations (PR) (z ang. relacje publiczne, kontakty z otoczeniem), imagistyka społeczna[1][2][3] – kształtowanie stosunków publicznie działającego podmiotu z jego otoczeniem. Celem działań public relations jest dbałość o dobry wizerunek, akceptację i życzliwość wobec działań danej osoby lub organizacji."
Cóż, mam nadzieje że będzie tak jak mówisz, jednak jest mnóstwo krzykaczy ze środowiska Madrytu, którzy stawiają Go na równi z Messim na poziomie piłkarskim, talentu etc... co jest kompletną abstrakcją jak dla mnie.
1
Nie byłbym tego taki pewny, mimo wszystko.
Ronaldo ma mocniejszy PR od Messiego, więc z pewnością będą krzykacze, którzy będą to deprecjonować :)
Ale cóż, jak to kiedyś ktoś powiedział: Jeśli ktoś krzyczy, że jest najlepszy, to w rzeczywistości taki nie jest.
3
Z Verattim jest większe prawdopodobieństwo, że u nas się świetnie odnajdzie. Ale na ten transfer składa się aż tyle negatywnych czynników, że wydaje się ten transfer nierealny :(
Niezależnie kto przyjdzie... będzie miał wsparcie kibiców ;)
3
Veratti ma już wyrobioną markę i jest już ukształtowanym zawodnikiem, który grał na wielu szczeblach światowej piłki.
Eriksen byłby dobrze zapowiadającym się transferem, ale też jest mniejsza pewność tego, że się tutaj wpasuje.
Poza tym Veratti to taki drugi Xavi, mega podobny charakterystyką poruszania się po boisku, posyłania podań, myślenia na boisku etc.
Ale zbierając do kupy to, że będzie mega ciężko Go wyciągnąć + nieudolność aktualnego zarządu twierdzę, że jest to transfer w tym momencie niemożliwy...
14
Musieli jakoś odpowiedzieć na współpracę Barcelony z Konami :)
Podejrzewam, że Real w nowej FIFIE będzie jakimś strasznym monstrum, a Barcelona będzie wolna etc. :D
Podobnie w nowym PES-ie, tylko na odwrót :D
Śmieszne... typowy wyścig szczurów.
0
Ogólnie to jest bardzo ciekawe:
Real w tych fantastycznych sezonach nie był/nie jest w stanie Barcelony jakoś znacząco pokonać, zemścić się za te wszystkie upokorzenia, 6:2, 5:0, 4:0...
2
Dopóki jest Messi to tak będzie. Po kiepskim 13/14 wielu ludzi wróżyło oczywiście koniec ery, koniec Barcelony, Messiego i w ogóle delegalizacje Camp Nou i całej drużyny, a sezon później zdobyli historyczny drugi tryplet.
Teraz jest podobna sytuacja. Jedynym zagrożeniem może być nie Real, czy inna drużyna, a... sama Barcelona, a dokładnie Jej zarząd. Niemniej jednak uważam, że dopóki Messi gra w tej drużynie, to o powrót wielkości nie należy się zbytnio martwić.
18
Kibice Realu poczuli się bardzo pewnie po tym sezonie, więc zalewają internet swoimi przemyśleniami, niestety dość często mało mądrymi i niedojrzałymi. Zresztą podobna sytuacja miałaby miejsce gdyby sezon był dla nas tak korzystny.
I tak samo jest tutaj. Zadziwiająco dużo kibiców Realu aniżeli parę miesięcy temu i
oczywiście bije z Nich mega pewność siebie, co w pewien sposób mnie osobiście śmieszy, ale też jest to w zasadzie zrozumiałe :)
0
To fakt :D
Chociaż (jak dla mnie) Wiedźmin jest taką grą, gdzie nawet różne błędy/bugi są raczej śmieszne, zabawne aniżeli irytujące i wkurzające.
Nawet sami Redzi zdają sobie z tego sprawę:
https://i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/s--I5qRlOf0--/c_scale,fl_progressive,q_80,w_800/qv4s2fq0iiktsopuffyq.jpg
5
Nic dodać nic ująć, co potwierdza mój avatar :)
Arcydzieło i tyle.
Zachodni twórcy mają się czego uczyć od polskiego studia. Oby Cyberpunk był równie fantastyczny, albo i nawet lepszy. Redzi to wybitna ekipa i jako Polak jestem z Nich cholernie dumny. Każda minuta w tej grze napawa mnie dumą...
0
Zdecydowanie za wysokie progi. Nie ma szans by się sprawdził.
0
A potem się obudziliśmy z tego ślicznego letargu... :(
1
Ok, dzięki za ten tekst :)
Zwracam honor ;)
Niemniej jednak Cristiano już taki jest, że ma w swoim repertuarze więcej bardzo wyniosłych wypowiedzi, aniżeli skromnych i pełnych szacunku, co mnie osobiście od niego odpycha.
30
Nie. Coś w stylu: "Juve to bardzo mocna drużyna, jednak czujemy się równie mocni. To będzie wielki mecz."
Ale to jest C. Ronaldo, oczekiwanie od Niego skromności, czy jakiegoś dużego szacunku to jak oczekiwanie od polskich polityków uczciwości...
0
Osobiście jestem dużo bardziej przeciwnikiem PiS-u, niż "sympatyzuję" z PO i innymi wynalazkami, ale również uważam że przyjmowanie uchodźców byłoby niemądre, głupie i pozbawione sensu.
Czasem odnoszę wrażenie, że wszystkie decyzje ludzi na tym świecie są w jakiś sposób zarządzane i omawiane gdzieś, gdzie nikt o tym nie wie. Bo czasem nie chce mi się wierzyć, że ludzie są aż tak głupi, by nie widzieć analogii pomiędzy przestępczością/zamachami, a przyjmowaniem uchodźców.
3
Co to za czasy nastały, że duża część zawodników nie chce grać w Barcelonie...
Kiedyś wielokrotnie można było przeczytać/wysłuchać wywiad z zawodnikiem, który marzy o grze na Camp Noum m.in. Pirlo, Modric, Veratti kiedyś też wydawał się być bardziej otwarty...
Dziś nawet zawodnicy spoza światowego topu nie chcą tutaj grać, lub po prostu jest im to w jakiś sposób obojętne.
0
"Luis Enrique powiedział, że niektórzy gracze potrzebują „silnych bodźców”."
"Obaj mają bardzo dobrą reputację, ale Valverde nie traktuje piłki nożnej tak obsesyjnie jak Guardiola czy Enrique."
Trochę się to wyklucza i tego osobiście się najbardziej obawiam...
Valverde nie wydaje się trenerem, który swoich zawodników porwie swoją pasją, czy zaangażowaniem tak jak to zrobił Guardiola, czy nawet Enrique w pierwszym sezonie.
Kiepsko to widzę, niemniej jednak mam nadzieje, że się będę mylić :)
Good luck!
0
Też tak kiedyś myślałem, ale jednak można łatwo na zdjęciu zauważyć ludzi trzymających realistycznie tą flagę etc.
Poza tym:
0
Ok.
28
Także ten...
http://www.barcelonaconnect.com/wp-content/uploads/2016/02/Catalan_independence_Barcelona_catalan_flag.jpg
3
"(...) No ale najpierw Halinka trzeba rozpierdzielić" :D
Jadymy do Barcelony, bieremy taczki i wywozimy Bartłomieja i jego bande!
Użytkownicy La Rambla wybiorą nowego prezydenta.
Podejrzewam, że będzie nim albo Douglas, albo jakiś użytkownik tej strony, może legendarny Miki_Messi?
0
Osobiście najbardziej się obawiam o zmotywowanie tych gwiazd, o pokazanie im czegoś, co ich porwie... po prostu nie widzę w Nim autorytetu którego moim zdaniem ta drużyna potrzebuje.
Ale! To tylko głupie gdybania. Może też tak być, że Valverde będzie kimś kto poprowadzi tą drużynę do wielu sukcesów. Czas pokaże. Jako kibice jesteśmy zobowiązani dać mu szanse i wspierać ;)
2
Ronaldo jest nieprawdopodobnie napompowany marketingowo, więc niezależnie od rezultatu finału podejrzewam, że to On zdobędzie 5 Złotą Piłkę, co z piłkarskiego punktu widzenia będzie bardzo nie fair, że się z równa z jednym małym artystą geniuszem...
5
Iniesta odchodzi do City, Messi nie przedłuża kontraktu, Bartomeu sprzedaje klub szejkom...
#potwierdzoneinfo
1
Cóż, z pewnością Douglas.
Jak był, to tryplet razem z nim. Odszedł i tryplet też odszedł :(
2
:)
Nie jestem pewien tylko, czy to jest zdjęcie aktualne z dzisiaj...
Niemniej jednak nazwisko trenera już w sumie znamy od dawna.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/18765756_1530951690272196_2524677588356315718_n.jpg?oh=2188a46638702771f5591f212e8b98d2&oe=59A11E0C
2
O kurde... no to faktycznie prawdziwe świństwo! Za grosz honoru!
Do B klasy z Nimi i tym całym Tebasem!!!111
1
Z facebook'a KONAMI:
"You might've missed, but the PC version of #PES2018 will be on par will all current gen formats."
PES 2018 na PC będzie w końcu taki sam jak na konsolach najnowszej generacji!
0
Oby ich dobrze przygotował do MŚ 2018.
Messi po prostu zasługuje na takie trofeum, liczę że trafi z formą On jak i cała drużyna. To już chyba ostatni dzwonek dla Leo, by potwierdzić tym jednym trofeum swoją absolutną genialność i hegemonię...
2
Specjalne... trumny dla kibiców Realu! :D
Poniżej w komentarzu dla fanów Barcelony też się coś znalazło.
Ja pierdziele...
https://x.com/UltraSuristic_/status/867505623012974592/photo/1