macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
44 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Mecz kwestią godzin!
1
Ależ to jest nieprofesjonalizm i idiotyzm. "Redaktor". Jeśli taki ktoś może uważać się za redaktora, to ja w takim razie założę drugie Apple :)
4
Redaktor rm.pl. Brak słów na aż tak porażający brak inteligencji.
I że niby ta strona to najlepsza strona klubowa?
Święcicki chyba miał niezłą bibę w weekend :)
54
Najlepszy dowód na solidarność z Katalończykami, to pokaz siły na boisku jak i na trybunach. Niemądre moim zdaniem byłoby niewychodzenie. Warto to wykorzystać i stworzyć prawdziwy kocioł na Camp Nou, na trybunach i na boisku.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Na stronie "konkurencji", czyli Sam Wiesz Jakiej piszą, że mimo że infekcja wirusowa jest w okolicach serca, to na szczęście nie jest to poważne. Dostanie jakieś leki i trzeba czekać, aż infekcja po prostu minie.
2
Real Madrid's Dani Carvajal will be ruled out ‘indefinitely’ due to heart problems, reports @marca
Szkoda Go, miejmy nadzieję, że to nic poważnego :/
1
http://wyborcza.pl/magazyn/7,124059,22446727,czy-katalonia-wie-czego-chce-w-niedziele-referendum.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta_Wyborcza&disableRedirects=true
0
Z tych dwóch to chyba to pierwsze.
Botoks to podobno dość spory paździerz.
Zresztą obydwa te filmy są bardzo nisko oceniane. Nie ma nic innego w kinach?
1
Heh, to prawda :)
Paru z tych lektorów kojarzę, ale jak np. zobaczyłem gościa, który czytał Modę na Sukces to miałem takie: "WTF, to naprawdę ON czytał ten serial?" Wiesz, taki szok, który nie był negatywny, a bardziej szok wywołany ciekawością i zdziwieniem :)
0
Bardzo fajny materiał o pracy lektora w Polsce :)
Dziwnie się słucha i ogląda tych ludzi, heh.
Niedawno współpracowaliśmy jako firma z Tomaszem Knapikiem. Podobno (bo bezpośrednio nie brałem udziału w spotkaniu z Nim) bardzo fajny gość i po obejrzeniu tego materiału można podobne zdanie wywnioskować o innych lektorach. Bardzo pozytywne wrażenie robi Maciej Gudowski - skromny i mądry człowiek, poza tym głos jak dla mnie idealny :)
Polecam.
0
Mega cytat.
Gdzie można znaleźć oryginał? :)
Ładnie proszę.
1
Seri niepotrzebny, Coutinho i Verratti za drodzy...
In Andre Gomes we trust!
#BartomeuDimiteYa
0
Niby jest Denis Suarez, Roberto, Busquets, czy Iniesta, więc potencjał oczywiście jest.
Jednak uważam, że ściągnięcie kreatywnego pomocnika, to był OBOWIĄZEK poprzedniego okienka transferowego.
Obowiązek został zignorowany, a brak takiego pomocnika wielokrotnie da o sobie znać w tym sezonie. Niestety.
0
W sumie to byłoby ciekawie.
Jeśli jest podobny do tworu Marka Zuckerberga, to na profilowe ustawić sobie Tuska z flagą Polski i Unii, a na zdjęcie w tle flagę LGBT.
Matko, co by się tam działo...
1
Luz, śmiech to zdrowie dla każdego. Poza tym kiedyś przeczytałem, że śmiech to najlepszy makeup dla kobiety, więc tym bardziej zachęcam płeć piękną do uśmiechu :)
A odnośnie "polfejs", to coraz bardziej nasz naród prześciga się w tym, co jest najbardziej żenujące.
2
Tak. Po rejestracji przyjdą 2 Sebixy i 3 karyny na kapucziny podczas któryj zostanie sprawdzona czyś nie dżender i czyś godna tego serwisa.
0
Kto ma już tam konto, przyznawać się!
Ja dzisiaj zakładam.
:v
http://innpoland.pl/137621,polscy-narodowcy-stworzyli-slowianska-wersje-facebooka-nazywa-sie-polfejs-konto-wylacznie-dla-hetero
2
Mecz do zapomnienia.
Miałem jeszcze popracować chwilę, ale ten mecz mnie niesamowicie uśpił.
Weźcie tego Rakieticia, bo wyjdę z siebie i stanę obok... Smutno trochę, że po czasach Xavi'ego musimy oglądać kogoś takiego w środku pola. Dobry zawodnik (jak jest w formie), ale no kurde, nie na Barcelonę aspirującą do trypletu...
Dobranoc ludzie!
2
Jest tylko jeden problem:
http://www2.pictures.zimbio.com/gi/Josep+Maria+Bartomeu+_3Tg8JF3fEym.jpg
1
Z tym, że nie ma lepszego pomocnika bym polemizował, ale fakt - jest to smutne.
Ale spoko! Wotum nieufności na ostatniej prostej!
Oh, wait...
3
Właśnie w tym momencie Messi wydziera się na Rakiticia.
#potwierdzoneinfo
28
Kibice Barcelony domagają się wejścia 29-letniego gościa ściągniętego z Chin...
Co to się porobiło na tym świecie :D
3
Rakitić jes tragiczny. Nawet nie chodzi o formę, której nie ma, chodzi o profil zawodnika, to jest zawodnik, który do kreatywnej gry się po prostu nie nadaje. Kreatywny pomocnik potrzebny na wczoraj. Pozdrawiam Roberta Fernandeza z Bartomeu!
4
I bardzo dobrze, że wyjdą. O to chodzi. Valverde w miesiąc nie zrobi Barcelony Guardioli 2.0. Człowiek uczy się na błędach, tak samo jest z drużynami piłkarskimi. Ufam Valverde i myślę, że wie co robi, mimo że już teraz widać niektóre problemy.
Btw Rakitić to nie jest zawodnik na miarę Barcelony, mimo że Go bardzo lubię.
2
Jaka symulka. Jakby to Suarez był, to przez następne 4365421 lat byłoby to na wszelakich fanpejdżach i w mediach...
0
wizja.tv
38
"Pal licho tę rękę Ramosa, Real i tak miał ten mecz pod kontrolą."
Komentarz ziomka z weszło.
Barcelona mnóstwo meczów miała pod kontrolą, ale i tak zawsze ktoś się doczepił o jakąś drobnostkę.
Trochę to irytujące. Dziś niech Barcelona strzeli na 1:0 po jakimś spalonym, lub nie podyktują ewidentnego karnego dla Lizbony. Jestem przekonany, że jutro będzie o tym głośno.
9
Oczywiście, że jest geniuszem. Jest geniuszem pola karnego, geniuszem strzeleckim, ale nie geniuszem piłkarskim. "Piłkarskość" to coś dużo więcej niż strzelanie bramek. To myślenie, sposób myślenia, sposób kreowania akcji, sposób brania na siebie odpowiedzialności gry zespołu. To umiejętności, technika, inteligencja, mądrość itd. Takie cechy powinien mieć najlepszy piłkarz świata, jeśli robimy już jakieś rankingi. Z całym szacunkiem dla Cristiano, ale do tych cech dużo bliżej jest Messiemu, aniżeli Ronaldo.
A dlaczego poddawane są w wątpliwość umiejętności tego drugiego?
Poza tym, że dużo osób Go po prostu nie lubi, to powód jest bardzo prosty - jest On kreowany na jakiegoś absolutnego geniusza wszystkiego, w zasadzie sam siebie tak kreuje, co dodatkowo powoduje niechęć do tego Pana. Dlatego raczej już zawsze tak będzie i można to w jakiś sposób zrozumieć.
4
Cóż, w Polsce ludzie w różnym wieku nie potrafią pić alkoholu. Życzę Ci, byś znalazł taką, która może się swobodnie napić jakiegoś dobrego wina, czy choćby dobrego piwa, ale żeby nigdy nie przesadzała, by znała umiar.
U nas w kraju nie ma kultury picia i tyczy się to osób w różnym wieku. Ostatnio spotkałem mojego znajomego, który w szkole był prymusem, a to ja zawsze byłem tym złym uczniem (nie mam nawet matury mimo 23-go roku życia). Dziwił się, że potrafię 20 zł wydać na butelkę piwa, skoro przecież po Wojaku za 2 zł można się uwalić w trupa i przyznał że o to mu w sumie chodzi. Niestety w większości tak ludzie podchodzą do alkoholu. Nie dlatego, by spróbować czegoś dobrego, nowego, tylko piją alkohol dla... alkoholu, by się jak najmocniej znieczulić...