macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
44 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
"Od Messiego wymagasz więcej, goli w kluczowych momentach, tego co robi teraz jesienią. Tego zabrakło na wiosnę, zwłaszcza z Juve" pisze Michał Pol.
Ok, jednak nie do końca się zgodzę. To nie jest Messiego wina, że do klubu zostali sprowadzeni gracze, którzy nie powinni być nigdy zawodnikami Barcelony, którzy nie potrafią być kreatywni, są w większości powolni, przewidywalni i niestety nieudolni. To nie jest Messiego wina, że po Jego fantastycznym podaniu w Turynie Iniesta nie potrafił strzelić bramki. To nie jest Jego wina, że skuteczność była na tragicznym poziomie nie tylko Suareza i Neymara, ale również i innych graczy, którym Messi usiłował obsługiwać podaniami.
0
Priv ;)
54
Trochę śmiechłem :)
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/22780701_10155829156248055_2694021649233054359_n.jpg?oh=2cbbf750d095d411c180c183aba6e6d0&oe=5A79BA17
33
"Cristiano Ronaldo najlepszy podczas Gali FIFA 2017, a może również w całym XXI wieku ?"
TVP Sport... ja pierdziele...
30
Czy Was też żenuje wpychanie "selfie" do wszystkich gal, programów, eventów?
Jak dla mnie to strasznie idiotycznie wygląda. To też dowodzi na to (w przypadku wczorajszej gali) jak bardzo piłka stała się medialna i bogata, przez co traci piłkarsko i na swojej wyjątkowości.
Smutek mnie ogarnia jak sobie uświadomię, że... lepiej nie będzie i takie szopki będą notoryczne :(
8
Nie no, szanujmy się. Raczej nikt nie ma szans konkurować z tą stroną. Cytując pewnego dziennikarza, to najlepsza Polska strona poświęcona klubowi zagranicznemu. Czapki z głów dla ludzi tworzących aż tak nieprawdopodobnie pasujący i elastyczny minimalizm.
Zwróć uwagę na blask/gradient pod tytułem tej strony na samej górze. Jest aż tak fantastyczny, że wypalił mi piksele w monitorze...
0
Bardzo mnie to cieszy :)
Cóż, czekam niecierpliwie.
Powodzenia!
2
Jak tak dalej pójdzie, to fcbarca.com będzie miała lepszą wizualnie i funkcjonalnie stronkę od fcbarcelona.cat :P
36
Coś się... szykuje.
Inny, ładny font. Bardziej nowocześnie jak na moje oko grafika.
Czekam z niecierpliwością!
#Makefcbarca.comGreater
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/22555027_10154803051586237_5264122302693408717_n.png?oh=b773bda8eccd9493fac3dae22878c76e&oe=5A68D1C6
13
To tylko pokazuje jak jedni i drudzy są śmieszni. Nie ma jakiejkolwiek pokory, czy mądrości która potrzebna jest do obiektywnego zbadania sytuacji. Liczy się tylko zawiść i dążenie po trupach do celu.
1
Nie, po prostu śmieszy :)
Keep calm & write more!
1
No ale do 10-go powinno mu styknąć.
3
Ależ tutaj jest obrońców PiS-u :D
https://tenor.com/view/movie-time-movie-theater-watching-michael-jackson-gif-3579864
4
Mają władzę absolutną, więc kto im zabroni? Nikt.
Ludzi z PiS-u (bo to Oni najczęściej podają się za wielce wierzących w Boga) najlepiej oddaje fragment Biblii:
"Utrzymują, że znają Boga, ale uczynkami swymi zapierają się go, bo to ludzie obrzydliwi i nieposłuszni, i do żadnego dobrego uczynku nieskłonni."
1
Dzięki bardzo Panowie :)
Coś pokombinuje, w razie czego raczej będę miał pod ręką na szczęście urządzenie nowsze niż moje.
Dzięki!
0
Już trochę brakuje mi cierpliwości, więc możliwe że ostatni raz tam kupuję.
Przerzucę się na samo Eleven, albo na jakąś alternatywę, bo coraz gorzej jest z tym player.pl
Niby jakość jest bardzo dobra, nie miałem problemów z transmisjami, jednak swoimi ostatnimi poczynaniami bardzo irytują...
0
Znów problem z tym cholernym player.pl
Wykupiłem sobie transmisje za 35 zł. Jako że w weekend nie będę mieć dostępu do kompa, to zainstalowałem sobie wersję na telefon. Wchodzę w aplikacje - zainstalowała mi się wersja starsza (zapewne przez to, że mam starego, kilkuletniego androida a mój HTC One X nie ma już wsparcia) i wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że ta wersja nie ma JUŻ programów live, mimo że się zalogowałem na konto i parę miesięcy temu wszystko było w porządku.
Jestem mega zirytowany.
Co zrobić? Jakieś pomysły? Próbować to jakoś naprawić o ile się da, czy olać to wszystko w cholerę i wyjechać w Bieszczady? :/
0
Komentarz usunięty
0
Obawiam się, że nawet Eriksen nie uzdrowi naszej pomocy... Jednak może się mylę.
Cały czas powtarzałem, że powinno się ściągnąć kogoś z dużym nazwiskiem typu Verratti, lub Thiago i przy tym ciągle stoję.
Coutinho - jestem jak najbardziej na tak, przekot, jednak to nie jest stricte rozgrywający. Mam jakąś dziwną obawą odnośnie Eriksena i Seriego... że po prostu nie wypalą nawet gdyby się niesamowicie starali, nie ujmując im przy tym oczywistej klasy.
Eriksen wyglądał niestety bardzo blado na tle graczy, których ogromnie podziwiam - Isco, Asensio, Modrić. Seri też wydaje mi się, że wyglądałby dość blado. Jak dla mnie jedyny ratunek jest "kiedyś" w Verrattim, lub Thiago. Ewentualnie Coutinho, który również jest bardzo kreatywnym graczem.
8
Trochę creepy, tym bardziej jak sobie zdasz sprawę z tego, że to nie są żarty, a świadome i celowe działanie.
11
W koszulce Barcelony będziesz ubierać choinkę i sprzątać, zerkając ukradkiem na mecz, w przerwie puścisz kolędy... El Clasico wejdzie na nowy poziom.
Żenują mnie władze tej ligi...
6
Roberto jeszcze jakoś mogę zrozumieć, ale tego że Alcacera nie ma i Denis Suarez wciąż nie otrzymuje szans na grę to nie potrafię tego pojąć. Delikatnie podchodzę do Valverde, staram się mu ufać, wiadomo że widzi więcej niż my, no ale kurde... Suarez jest strasznie irytujący, gubi się jak dziecko, Rakitic wiadomo. Denis daje kapitalne zmiany, to jest zawodnik który MUSI się rozwijać grając... a tego za bardzo nie ma.
Nie rozumiem.
32
"Polscy kibice nie chcą oglądać meczów "Lewego" w LM? Tak zdecydowali."
"TVP nie pokaże Lewandowskiego!"
Wie ktoś kto odpowiada za tytuły artykułów na sport.pl?
Poziom dziennikarski jest na poziomie wczorajszego no-look pass w wykonaniu ulubieńca La Rambli.
1
Wczoraj takim jechałem :)
http://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/HwrktkpTURBXy9iZWU4MzhkOWRkYjgyMGQ1NzZiYWE0M2E0NTFlNDg0Ni5qcGeRkwIAzQHk
Co prawda w większości są nowe, jednak i tak te nowe się czasem psują, szczególnie zimą... nie mówiąc już o starych.
Może po prostu u siebie macie lepiej to wszystko zorganizowane.
Wejdź sobie na Spotted: Koleje Śląskie, często są tam narzekania na pociągi, więc niestety to nie tylko moje zdanie :/
2
Nocą nie jeździłem dawno, więc się nie wypowiem :)
W każdym razie rano/popołudniu kulturka pierwsza klasa, szczególnie w jakichś Inter City Premium.
0
Mnie się całkiem dobrze jeździ pociągami, jeśli nie są aż tak strasznie wypchane jak kieszeń Rosell'a...
Tylko dobija i irytuje mnie fakt bardzo częstego spóźniania się pociągów i nieporadności KŚ i PKP. Ostatnio 300m przed stacją na której miałem wysiadać pociąg się zepsuł. Stałem w pociągu jak idiota widząc przed sobą centrum mojego miasta i peron... Wrr.
1
Kradną? o.O
Nieee, w sensie... chyba dawno pociągiem jechałaś :D
Mnie się nie zdarzyło nic takiego, a podróżuję dość często nie tylko na terenie śląska, ale również Katowice -> Warszawa, Kielce, Kraków.
0
Jeśli jakimś cudem (np. w wakacje) pociągi nie są wypchane, to można odczuć jakąkolwiek radość z jazdy. O ile oczywiście nie przyjedzie jakiś pociąg z lat 80 XX wieku... :/
7
Za 1h wsiądę do pociągu wypchanego ludźmi i różnymi wirusami... dzięki codziennym przejażdżkom Kolejami Śląskimi w których zazwyczaj większość pociągów rano i popołudniu jest wypchanych tak, że jadę przyklejony do szyby jak glonojad, moja odporność przechodzi straszną mutację, gdzie coraz bardziej czuje się nieśmiertelny.
Dodajmy do tego notoryczne spóźnianie się pociągów, gdzie czasem jak leje deszcz trzeba czekać z 20/30 minut to rysuje nam się piękny obraz pt. "Jak się zahartować na wszystko co nas otacza."
1
Wiem... zauważyłem po fakcie. Ale nie usuwam, bo tam jest też druga część i mi się nie chce :P