0

Idiotyczne stwierdzenie.
Piszę tylko o jednej drużynie (Barcelonie), a Ty piszesz o liczbie mnogiej.
Poza tym grając z Barceloną w półfinale Guardiola miał sporo zawodników niedostępnych w drużynie z Monachium. Ludzie również zapominają o rewanżu, gdzie Bayern mimo właśnie tych kontuzji nas po prostu zgniótł, szczególnie w drugiej połowie gdzie mieliśmy sporo szczęścia.
Guardiola popełnia błędy, dużo błędów - ale się na nich uczy, ma swój określony styl gry i to jest niesamowite jak bardzo potrafi zmienić sposób myślenia o piłce u piłkarzy których trenuje.

0

Po tym jak zawodnicy się ustawiają. Gra piłkarzy zależy od detali, jak się ustawi Twój partner z drużyny, ile Ty będziesz mieć miejsca na boisku, jakie sektory będziesz zajmować etc.
Drużyny Guardioli w sposób uporządkowany i bardzo dobry się ustawiają, praktycznie większość piłek przejmują, wiedzą jak mają grać. U nas jest to bardzo chaotyczne już od paru lat...

0

Również mam takie wrażenie...
Trochę mi to przypomina sezon 12/13, choć tam gra wizualnie była dużo lepsza. Myślę, że mistrzostwo zdobędziemy dzięki regularności, ale w LM może być baaardzo ciężko. Mam tylko nadzieję, że nie zostaniemy boleśnie sprowadzenie na ziemię 23-go grudnia :/

3

Wydaje mi się, że taki Guardiola nawet z Gomesa, czy tym bardziej z Denisa Suareza wycisnąłby dużo więcej niż w tym momencie widzimy.

6

De Bruyne i 1:0
To jest niesamowite jak drużyny Guardioli potrafią zdominować rywala, nawet mimo starań drużyn przeciwnych.
Strasznie mi takiego spokoju i dominacji brakuje w Barcelonie.
:(

1

Tym razem łatwe zwycięstwo. Real nie będzie wiecznie przegrywać, podejrzewam że w końcu zwyciężą paroma bramkami, tym bardziej że ma dzisiaj zagrać Asensio i reszta tych młodych zdolnych.

2

Ależ mi brakuje w tej Barcelonie takiej pełnej kontroli nad meczami, utrzymywania się przy piłce, zepchnięcia rywali na swoją połowę i swobodnego rozgrywania... ech.

1

Jak w następnych meczach nie będzie Paco, a będzie Suarez to stracę bardzo dużo zaufania dla Valverde...

0

Świetnie się to ułożyło, bo może w końcu Paco posadzi na parę meczów nieporadnego Suareza ;)

6

Messi moim zdaniem powinien trochę odpocząć... czasem wydaje się trochę nieskoncentrowany.

3

Ajfon X to taki trochę średni wynalazek ;)
Apple straciło część swojej innowacyjności i kreatywności po śmierci Jobsa.

0

I'll be back.

6

Mniej więcej tak La Rambla będzie wyglądać o 13 podczas El Clasico, tylko oczywiście bardziej emocjonalnie :P

http://pobierak.jeja.pl/images/4/6/a/65817_jeszcze-miesiac.jpg

1

Pan z mojego profilowego to jedna z najlepszych gier w jakie kiedykolwiek grałem ;)
Wybitna praca CD Project RED. Jednak jeśli chodzi o resztę produkcji, to polecam GTA V, o jakości od Rockstar nie trzeba mówić, bo w zasadzie każda gra od studia Rockstar jest świetna. Poza tym może zajrzyj do gier indie, niektóre są fantastyczne:
- Little Nightmares
- Valiant Hearts (emocjonalne mistrzostwo)
- Limbo
- Inside
- Ori and the blind forest
- Trine (paroletnia gra, ale zabawa jest bardzo przyjemna)

7

2

City wychodzi na prowadzenie ;)
Świetnie uspokoili grę po początkowych natarciach Napoli, zaczęli grać swoją piłkę.

0

Co powiecie na Maurizio Sarri'ego po Valverde, za (mam nadzieje...) parę lat?

PS: Napoli 1:0, świetna akcja.

1

Ślicznie gra Napoli. Ten pressing jest niesamowity. Jeśli Manchesterowi uda się wyjść spod pressingu, to również można popatrzeć na świetne podania i ustawianie się zawodników, zdecydowana większość podań jest przemyślana.

0

No tak... smutne :(

4

LM w TVP jest w większości robiona pod Typowych Januszy, więc nie ma co się żalić, czy dziwić. Szkoda tylko, że właśnie w taki sposób rodzi się propaganda typu "Ronaldo jest rzeczywiście najlepszy", bo nikt nie zastanawia się głębiej nad grą w piłkę...

0

Myślę, że akurat dobrze robi ;)
Oczywiście, nasze serca zawsze będą pragnąć Jego z powrotem, bo wiemy jak wspaniale grała drużyna pod Jego wodzą i jakie fantastyczne wartości przekazywała. Jednak odszedł jako bohater, postać wyjątkowa i nie byłoby to dobrym pomysłem by wrócił jako trener, mimo wszystko. To przeszłość. Widzę Go jednak jako dyrektora sportowego czy coś w tym stylu. Potrzebny będzie Barcelonie. Wyjątkowy człowiek.

16

Dziś w meczu Manchesteru City zobaczę pewnie więcej Barcelony niż w samej Barcelonie...
Trzeba przyznać, że z ogromną przyjemnością patrzy się na tą drużynę. Szlif Guardioli widać bardzo wyraźnie. Liczę, że jeśli nie Barcelona wygra LM, to uczyni to niebieska ekipa z Manchesteru.

3

No coś Ty, od jutra?!
U mnie w Kauflandzie już od początku października były Mikołaje i inne czekoladowe mordki z białą brodą. Ale to i tak progres (lub regres?), bo rok temu już pod koniec września (!) były takie rzeczy na półkach sklepowych.

0

Polecam obejrzeć jakiś filmik na temat Japonii. Tam to mają automaty na wszystko. Ser, mięso, pampersy...

3

No w sumie będzie to bardzo ciekawa sytuacja jak np. będziemy się bronić przed naporem Olympiakosu i pomoc zagra beznadziejnie :D
Wtedy tylko szybko przetransportować się na kompa, włączyć przeglądarkę, wpisać "http://www.fcbarca.com/la-rambla" i:
http://www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2011/05/tumblr_ljh0puClWT1qfkt17.gif

1

Od 2004, a mecze regularnie staram się oglądać od końca 2006.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?