macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Idiotyczne stwierdzenie.
Piszę tylko o jednej drużynie (Barcelonie), a Ty piszesz o liczbie mnogiej.
Poza tym grając z Barceloną w półfinale Guardiola miał sporo zawodników niedostępnych w drużynie z Monachium. Ludzie również zapominają o rewanżu, gdzie Bayern mimo właśnie tych kontuzji nas po prostu zgniótł, szczególnie w drugiej połowie gdzie mieliśmy sporo szczęścia.
Guardiola popełnia błędy, dużo błędów - ale się na nich uczy, ma swój określony styl gry i to jest niesamowite jak bardzo potrafi zmienić sposób myślenia o piłce u piłkarzy których trenuje.
0
Po tym jak zawodnicy się ustawiają. Gra piłkarzy zależy od detali, jak się ustawi Twój partner z drużyny, ile Ty będziesz mieć miejsca na boisku, jakie sektory będziesz zajmować etc.
Drużyny Guardioli w sposób uporządkowany i bardzo dobry się ustawiają, praktycznie większość piłek przejmują, wiedzą jak mają grać. U nas jest to bardzo chaotyczne już od paru lat...
0
Również mam takie wrażenie...
Trochę mi to przypomina sezon 12/13, choć tam gra wizualnie była dużo lepsza. Myślę, że mistrzostwo zdobędziemy dzięki regularności, ale w LM może być baaardzo ciężko. Mam tylko nadzieję, że nie zostaniemy boleśnie sprowadzenie na ziemię 23-go grudnia :/
3
Wydaje mi się, że taki Guardiola nawet z Gomesa, czy tym bardziej z Denisa Suareza wycisnąłby dużo więcej niż w tym momencie widzimy.
6
De Bruyne i 1:0
To jest niesamowite jak drużyny Guardioli potrafią zdominować rywala, nawet mimo starań drużyn przeciwnych.
Strasznie mi takiego spokoju i dominacji brakuje w Barcelonie.
:(
0
https://media.giphy.com/media/GCLlQnV7wzKLu/giphy.gif
2
Co o tym myślicie?
Jak dla mnie absurd...
http://www.dziennikzachodni.pl/strefa-biznesu/wiadomosci/z-kraju-i-ze-swiata/a/po-2200-piwa-juz-sie-nie-napijesz-a-w-dzien-tylko-w-pubie,12639452/
1
Tym razem łatwe zwycięstwo. Real nie będzie wiecznie przegrywać, podejrzewam że w końcu zwyciężą paroma bramkami, tym bardziej że ma dzisiaj zagrać Asensio i reszta tych młodych zdolnych.
2
Ależ mi brakuje w tej Barcelonie takiej pełnej kontroli nad meczami, utrzymywania się przy piłce, zepchnięcia rywali na swoją połowę i swobodnego rozgrywania... ech.
1
Jak w następnych meczach nie będzie Paco, a będzie Suarez to stracę bardzo dużo zaufania dla Valverde...
0
Świetnie się to ułożyło, bo może w końcu Paco posadzi na parę meczów nieporadnego Suareza ;)
6
Messi moim zdaniem powinien trochę odpocząć... czasem wydaje się trochę nieskoncentrowany.
3
Ajfon X to taki trochę średni wynalazek ;)
Apple straciło część swojej innowacyjności i kreatywności po śmierci Jobsa.
0
I'll be back.
6
Mniej więcej tak La Rambla będzie wyglądać o 13 podczas El Clasico, tylko oczywiście bardziej emocjonalnie :P
http://pobierak.jeja.pl/images/4/6/a/65817_jeszcze-miesiac.jpg
1
Pan z mojego profilowego to jedna z najlepszych gier w jakie kiedykolwiek grałem ;)
Wybitna praca CD Project RED. Jednak jeśli chodzi o resztę produkcji, to polecam GTA V, o jakości od Rockstar nie trzeba mówić, bo w zasadzie każda gra od studia Rockstar jest świetna. Poza tym może zajrzyj do gier indie, niektóre są fantastyczne:
- Little Nightmares
- Valiant Hearts (emocjonalne mistrzostwo)
- Limbo
- Inside
- Ori and the blind forest
- Trine (paroletnia gra, ale zabawa jest bardzo przyjemna)
37
Dobre zdjęcie.
Pasja, zaangażowanie, walka.
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/23130716_1868387229857005_7852982451915061081_n.jpg?oh=237ed75d0708d6b87c345fcd25780316&oe=5AA13FAE
7
Heh :D
W końcu trzeba przełamać hegemonię Barcelony w Pucharze Króla...
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/22893965_2021909608092749_4099839648083833783_n.jpg?oh=2fa8389fe5640e75e78b4e3dbeb2ad67&oe=5A692AFC
2
City wychodzi na prowadzenie ;)
Świetnie uspokoili grę po początkowych natarciach Napoli, zaczęli grać swoją piłkę.
0
Co powiecie na Maurizio Sarri'ego po Valverde, za (mam nadzieje...) parę lat?
PS: Napoli 1:0, świetna akcja.
1
Ślicznie gra Napoli. Ten pressing jest niesamowity. Jeśli Manchesterowi uda się wyjść spod pressingu, to również można popatrzeć na świetne podania i ustawianie się zawodników, zdecydowana większość podań jest przemyślana.
0
No tak... smutne :(
4
LM w TVP jest w większości robiona pod Typowych Januszy, więc nie ma co się żalić, czy dziwić. Szkoda tylko, że właśnie w taki sposób rodzi się propaganda typu "Ronaldo jest rzeczywiście najlepszy", bo nikt nie zastanawia się głębiej nad grą w piłkę...
0
Myślę, że akurat dobrze robi ;)
Oczywiście, nasze serca zawsze będą pragnąć Jego z powrotem, bo wiemy jak wspaniale grała drużyna pod Jego wodzą i jakie fantastyczne wartości przekazywała. Jednak odszedł jako bohater, postać wyjątkowa i nie byłoby to dobrym pomysłem by wrócił jako trener, mimo wszystko. To przeszłość. Widzę Go jednak jako dyrektora sportowego czy coś w tym stylu. Potrzebny będzie Barcelonie. Wyjątkowy człowiek.
16
Dziś w meczu Manchesteru City zobaczę pewnie więcej Barcelony niż w samej Barcelonie...
Trzeba przyznać, że z ogromną przyjemnością patrzy się na tą drużynę. Szlif Guardioli widać bardzo wyraźnie. Liczę, że jeśli nie Barcelona wygra LM, to uczyni to niebieska ekipa z Manchesteru.
3
No coś Ty, od jutra?!
U mnie w Kauflandzie już od początku października były Mikołaje i inne czekoladowe mordki z białą brodą. Ale to i tak progres (lub regres?), bo rok temu już pod koniec września (!) były takie rzeczy na półkach sklepowych.
0
Polecam obejrzeć jakiś filmik na temat Japonii. Tam to mają automaty na wszystko. Ser, mięso, pampersy...
3
No w sumie będzie to bardzo ciekawa sytuacja jak np. będziemy się bronić przed naporem Olympiakosu i pomoc zagra beznadziejnie :D
Wtedy tylko szybko przetransportować się na kompa, włączyć przeglądarkę, wpisać "http://www.fcbarca.com/la-rambla" i:
http://www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2011/05/tumblr_ljh0puClWT1qfkt17.gif
16
Neymar ma już wasabi na głowie :/
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/23032740_10155756330513598_6748854715422873030_n.jpg?oh=cec05805258d92b266f87af7b37a3301&oe=5AA65040
PS. Dorzucam jeszcze to, bo trochę śmiechłem :)
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/22853343_1902817840035451_2057396100869571694_n.jpg?oh=fd0d89c1479cfcee58fcdb5894383060&oe=5A7561EE
1
Od 2004, a mecze regularnie staram się oglądać od końca 2006.