1

Ney jaka swoboda w mijaniu zawodników

0

Cholera myślałem, że Argentyna się postawi Brazylii ale raczej to już niemozliwe

0

Właśnie wróciłem od kumpla z popijawy.....i niestety ten wynik mnie rozczarowuję iż jestem za Argentyną.Nie oglądałem 1 połowy ale czy Messi i spółka mieli jakieś klarowne sytuację czy ta Brazylia gra jakąś mega piłkę?

2

Panowie jeszcze tylko 2 dni i długi...weekend and chlanie !!!Tylko FCB!!!

3

Polecam Breaking Bad jak coś

3

Tak niech wygra Trump który chce ograniczyć ochronę dla państw NATO,i w Europie będzie chaos ,ale za to w USA będzie spokój

4

Jak myślicie Hillary wygra czy rudy Donaldinho?Jestem za Hillary bo gdyby miliarder doszedł do władzy to wydaję mi się ,że 3 Wojna Światowa nadeszła by lada moment

0

Ktoś z was był w energy 2000 przytkowice?

0

Ciekawa by była walka Szpilka-Pudzianowski..pewnie by strongman wygrał bo jak pewien murzyn zadupcył Szpilce w szczękę to do tej pory nie może się otrząsnąć

0

Jeśli znawca tematu tak mówi to widocznie nie mam racji

0

Myślę,że zdecydowanie Zbigniew vel karakan Stonoga

0

Już jednego Donaldinho mieliśmy w Polsce i pozostawił za sobą afery itp. i uciekł do warzywa tzn. do Brukseli

0

Czy to prawda,że Messi ma nową fryzurę a raczej kolor?

18

Raczej za Hillary bo jakby ten oszołom został prezydentem to wydaję mi iż niebawem wybuchłaby 3 wojna światowa

3

Mam nadzieję,że Barca zdobędzie 3 punkty na mega trudnym terenie w Sevilli.Strata punktów w tym meczu oznaczałaby już konkretną stratę do liderów LaLiga

0

LKS Borkowianka Borek Szlachecki...lokalny patriota

0

Cholera i teraz będą się podniecać Manchesterem Cipy,nasi już od dłuższego czasu grają słabo a teraz kalendarz nie będzie nam przychylny,oby się jak najszybciej ogarnęli i zaczęli grać na odpowiednim poziomie bo w przeciwnym razie szybko możemy stracić szanse na jakiekolwiek trofeum

0

Dobrze ,że chociaż Lewy strzelił druga bramkę,niestety dziś już nie wygramy

0

K...... jego mać!!!!!!!!!!!!

0

Kurde oczywiście Sergio wg Enrique nietykalny....żeby się na tym nie przejechał

0

Niech nasi chociaż wyrównają

3

Zmienić Busquetsa wpuścić Ardę bo przegramy

0

W sumie remis daje nam awans ale FCB zawsze gra o zwycięstwo.Oby tylko nie dać City się rozegrać bo mają kim postraszyć, i strzelić bramkę lub dwie i cześć pieśni

1

Widać,że komentatorzy z ligi angielskiej bo się prawie spuszczają gdy City zrobi dobrą akcję.Szkoda tego błędu Roberto ale mam nadzieję ,że nasi pokażą miejsce w szeregu City.Tylko niech Suarez się otrząśnie i coś walnie

1

Jakby Teo przestał pić to może z niego by był jako taki napadzior europejski

0

Oby lech to wygrał tylko nie warszawskie k......Tylko Wisła!!!

1

Sędzia s.......masakra!!!

1

Stawiam na granie na kacu

0

Pod mostem

0

Powiem wam tak a niech się naj.... zasługują...aha to zawodowcy a nie jak niektórzy z naszych "kadrowiczów"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?