0

Polecam filmik Zbyszka Stonogi pt. "To jest k.... dramat"

2

Panie kibicu raczej w 2011 roku...2012 to Chelsea wygrala przypadkowo LM

0

Ciekaw jestem co by o tej wypowiedzi powiedzial Pawel Zarzeczny?

1

Jak tam ziomki objazd po rodzinie?Drinki poszly w ruch bo przynajmniej u mnie poszly...takze Najlepszego!

2

Wszystkiego najlepszego z okazji Swiat Bozego Narodzenia!

0

Kosmiczny Messi!!!

1

Zeby to sie nie zemscilo

0

Kurde Domen dobry jest ale Kamil tez swietny wystep

1

To pewnie zasluga Pameli jego nowej kobity

9

Prawda jest taka iż złodzieje chcą pogonić potencjalnych przyszłych złodziei .....jedynie trzeba przyznać , że PiS się wzięło na poważnie z łapaniem przestępców ....chociaż tyle...

0

O Ricardinho juz przemawia na zgromadzeniu kot...yy tzn. chyba sie to zwie kod

0

Ziomek trafne spostrzezenie :)

2

Proponuje glosowac na PPZ (Polska Partia Zuli)

8

Ale w tvn maja bol dupy hehe,jakis oszolom stwierdzil,ze moze dojsc do sytuacji jak na Ukrainie (Majdan)

0

Raczej w okolicach Krakowa

0

Spoko jeszcze mysle aby napisac po polnocy

0

Ziomki juz z rana pisalem ale pochwale sie jeszcze raz zdalem dzis egzamin praktyczny na prawko za pierwszym razem

0

Wszystkie dzieci nasze sa.....

0

Wiadomo,ze teraz podczas samodzielnej jezdzie czlowiek bd nabieral doswiadczenia

0

Dzieki

11

Siema wszystkim,chcialem sie pochwalic iz zdalem prawko za pierwszym razem!!! Po prostu mistrzostwo swiata!!!

0

A co napisal bo nie widzialem?dal sie sprowokowac?

0

Czyzby niesiolowski ?

0

Zlota Pile dla CR zrozumiem ale Lewy dopiero na tak odleglym miejscu troszki slabo

0

Te rankingi wszystkie to sa ..... warte i tyle na ten temat

0

Panowie wg mnie zasluzona nagroda dla CR7.Cholera jakby Messi wygral to zakichane a wrecz przeklete CA to raczej Lionel by zdobyl nagrode

0

Tylko spirit....

0

Pewnie jak Krycha gra to USG Paryz przegra ale obym sie mylil

0

Jak zyc? he he Wiselka zremisowala ramosinho znowu zdobyl pkt dla pewnej ekipy z madrytu

1

Oczywiscie takze najlepszego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?