lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A może w tym sezonie nadchodzi najlepsza wersja Rekina w karierze
0
No,no panie Rashford ale mi Pan mi teraz zaimponował :)
0
Ale jaja, Marcus strzelił
0
Olmo za Rashforda?
0
@RomanGroza wszystkich oprocz Pedriego
0
Nie dość, ze nie ma mamy gotowego Camp Nou to jeszcze gramy w jakis zyebanych koszulkach. Laporta co ty robisz?
1
Słabe te koszulki
0
Vamos Barca! Po zwycięstwo na dobry początek przygody w nowym sezonie Champions League.
0
To bedzie historyczny mecz
1
Czyżby Włochy znow nie zagrały na Mundialu
0
I to jeszcze ten zasrany Dumfries....
2
@LeszekFCB A 51 pamiętam, mój pierwszy telefon
2
Jak przyspieszyli to nasi nie wiedzieli co sie dzieje
0
Oby bez kompromitacji dzisiaj
9
O holenderska Edyta Gorniak
1
@VamoSBarca88 no do pierwszego gola dla Holendrów
0
Hmm, ciekawe co sobie myślą teraz kibice FC Porto. Dwóch potężnych polskich defensorów w ich składzie ;)
5
No, no ale Węgier zayebal
6
Wiadomo juz czy Iga dzisiaj zagra z koralikami we włosach? ;)
7
Naprawdę tak źle komentuje, ze aż tyle wpisów
4
Jest, czyli koszykarze wygrali z krajem którego nazwy nie można wymawiać. Brawo chłopaki!
1
@barcuśl taa, pierwszoligowe derby Krakow prawdopodobnie w grudniu będą
3
Czyli trzeba śledzić poczynania naszych koszykarzy po zwycięstwie nad Słoweńcami z Donciciem w składzie
0
Kłopoty, Kłopoty klubu ze stolicy
0
Co ten klub ze stolicy robi..masakra
0
Hmm, czy Rakow czasem nie sprawi niespodzianki i odpadnie? Oby nie
1
@Roobo powinni zrobić teraz mecz Kraków vs Reszta Polski
3
@Borneo Spokojnie. Jeszcze sie moze zdarzyć, ze Cubarsi z Christensenem bedzie tworzyć podstawowy duet stoperow
2
A Rashford póki co to sie nadaje na początkowe rundy Pucharu Krola ;)
0
Jednak sie udało zdobyc 3 pkt. I to najważniejsze. Nadal obrona nie jest nasza najmocniejsza strona ale atak dal rade. Ciekawe co pokażą następne mecze