0

A może w tym sezonie nadchodzi najlepsza wersja Rekina w karierze

0

No,no panie Rashford ale mi Pan mi teraz zaimponował :)

0

Ale jaja, Marcus strzelił

0

Olmo za Rashforda?

0

@RomanGroza wszystkich oprocz Pedriego

0

Nie dość, ze nie ma mamy gotowego Camp Nou to jeszcze gramy w jakis zyebanych koszulkach. Laporta co ty robisz?

1

Słabe te koszulki

0

Vamos Barca! Po zwycięstwo na dobry początek przygody w nowym sezonie Champions League.

0

To bedzie historyczny mecz

1

Czyżby Włochy znow nie zagrały na Mundialu

0

I to jeszcze ten zasrany Dumfries....

2

@LeszekFCB A 51 pamiętam, mój pierwszy telefon

2

Jak przyspieszyli to nasi nie wiedzieli co sie dzieje

0

Oby bez kompromitacji dzisiaj

9

O holenderska Edyta Gorniak

1

@VamoSBarca88 no do pierwszego gola dla Holendrów

0

Hmm, ciekawe co sobie myślą teraz kibice FC Porto. Dwóch potężnych polskich defensorów w ich składzie ;)

5

No, no ale Węgier zayebal

6

Wiadomo juz czy Iga dzisiaj zagra z koralikami we włosach? ;)

7

Naprawdę tak źle komentuje, ze aż tyle wpisów

4

Jest, czyli koszykarze wygrali z krajem którego nazwy nie można wymawiać. Brawo chłopaki!

1

@barcuśl taa, pierwszoligowe derby Krakow prawdopodobnie w grudniu będą

3

Czyli trzeba śledzić poczynania naszych koszykarzy po zwycięstwie nad Słoweńcami z Donciciem w składzie

0

Kłopoty, Kłopoty klubu ze stolicy

0

Co ten klub ze stolicy robi..masakra

0

Hmm, czy Rakow czasem nie sprawi niespodzianki i odpadnie? Oby nie

1

@Roobo powinni zrobić teraz mecz Kraków vs Reszta Polski

3

@Borneo Spokojnie. Jeszcze sie moze zdarzyć, ze Cubarsi z Christensenem bedzie tworzyć podstawowy duet stoperow

2

A Rashford póki co to sie nadaje na początkowe rundy Pucharu Krola ;)

0

Jednak sie udało zdobyc 3 pkt. I to najważniejsze. Nadal obrona nie jest nasza najmocniejsza strona ale atak dal rade. Ciekawe co pokażą następne mecze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?