1

@Dari0G nie, znalazły sie inne tematy do obgadania

0

@Kozinho. mam nadzieję, ze chociaz płukales gardło leczniczymi trunkami % ????

6

Wczoraj podczas kolacji Wigilijnej udało sie uniknąć dyskusji na temat polityki. Zawsze to jakis sukces ;)

3

Czyli Marek Papszun opuści Rakow, który ma szansę na krajowy dublet i walkę w fazie pucharowej LKE na wiosnę na rzecz klubu ze stolicy

0

Myślałem, ze kibice ze stolicy odpala jakieś fajerwerki podczas tego meczu..

1

Pan KAPITAN Raphinha! Vamosssa

0

Panie Flicku wpusc pan rodaka Polaka i może sie cos odbije od niego i wpadnie do siatki ;)

1

Nie poddawaj sie ...

0

Brawo panie Wikingu!

4

Ale jak sie Vinicjusz cieszył to jego

0

Przed polem karnym do cholery!

1

Najważniejsze 3 pkt. Mecz do zapomnienia

0

Flick chyba wie co robi, prawda

0

Panie Żulu oto chodzi

0

Ulala ale obsrani w obronie..

0

Kurva co jest z nimi!

1

Vamos Barca! Po zwycięstwo!

10

@VinDiesel czyli nareszcie jakis sedzia postawił sie Madrytowi

2

Co wczoraj odwalił Orłowski komentując mecz, ze jest jechany w komentarzach?

3

3 punkty zdobyte ale obrona jest fatalna

0

Rashford srashford ;)

6

I to jest caly Rekin strzeli hattricka i zmarnuje setkę jak z Chelsea

0

Casado za Martina i Eric cofniety na srodek obrony. Moze Rashford na 9 jak nasi napastnicy sa bez formy

4

@Laminedependencia panie Laminedependendencia to nie FC Barcelona, także widzimy sie jutro w pracy normalnie

1

Girona dzieki za walke ;)

0

Pewnie to klub z Madrytu wygra niestety

1

I juz prawie sie zemscilo pudlo Yamala

2

Lamine sie juz skończył ;)

4

Alez chaos w obronie

1

Rapha to jest gosc!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?