lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Dari0G nie, znalazły sie inne tematy do obgadania
0
@Kozinho. mam nadzieję, ze chociaz płukales gardło leczniczymi trunkami % ????
6
Wczoraj podczas kolacji Wigilijnej udało sie uniknąć dyskusji na temat polityki. Zawsze to jakis sukces ;)
3
Czyli Marek Papszun opuści Rakow, który ma szansę na krajowy dublet i walkę w fazie pucharowej LKE na wiosnę na rzecz klubu ze stolicy
0
Myślałem, ze kibice ze stolicy odpala jakieś fajerwerki podczas tego meczu..
1
Pan KAPITAN Raphinha! Vamosssa
0
Panie Flicku wpusc pan rodaka Polaka i może sie cos odbije od niego i wpadnie do siatki ;)
1
Nie poddawaj sie ...
0
Brawo panie Wikingu!
4
Ale jak sie Vinicjusz cieszył to jego
0
Przed polem karnym do cholery!
1
Najważniejsze 3 pkt. Mecz do zapomnienia
0
Flick chyba wie co robi, prawda
0
Panie Żulu oto chodzi
0
Ulala ale obsrani w obronie..
0
Kurva co jest z nimi!
1
Vamos Barca! Po zwycięstwo!
10
@VinDiesel czyli nareszcie jakis sedzia postawił sie Madrytowi
2
Co wczoraj odwalił Orłowski komentując mecz, ze jest jechany w komentarzach?
3
3 punkty zdobyte ale obrona jest fatalna
0
Rashford srashford ;)
6
I to jest caly Rekin strzeli hattricka i zmarnuje setkę jak z Chelsea
0
Casado za Martina i Eric cofniety na srodek obrony. Moze Rashford na 9 jak nasi napastnicy sa bez formy
4
@Laminedependencia panie Laminedependendencia to nie FC Barcelona, także widzimy sie jutro w pracy normalnie
1
Girona dzieki za walke ;)
0
Pewnie to klub z Madrytu wygra niestety
1
I juz prawie sie zemscilo pudlo Yamala
2
Lamine sie juz skończył ;)
4
Alez chaos w obronie
1
Rapha to jest gosc!