7

@Kazragore tylko ze globalne ocieplenie nie powoduje, ze nagle na calym swiecie bedzie pustynia. to troche bardziej skomplikowany proces, a myslenie w taki sposob jest ignoranckie

0

@VegetaPolska potrafi, ale nie tak dobrze jak Enzo. Jude przez kilka meczow nie rzuci takich pilek ze srodka pola, jakie Enzo rzuca co mecz.

0

@VegetaPolska Jude gra dobrze w obronie, ale nie potrafi dyktowac tempa gry. Jest bardziej czyms w rodzaju box to box, co wychodzi mu na razie swietnie dzieki wlasnie strzelanym bramkom, ale to Enzo jest glownym kreatorem kazdej akcji swojej druzyny

0

@Androchem Gdyby kierowac sie logika zwolennikow Bellinghama, to CR bylby wedlug nich lepszy od Messiego, bo ma wiecej bramek. Co z tego, ze gra glownie w polu karnym, gdy Argentynczyk od srodka boiska kreuje wszystkie akcje swojej druzyny. Bellingham nie potrafi dyktowac tempa gry, posylac passow jak Enzo. Za to Enzo nie potrafi dac tyle bramek co Jude, ale o tym wlasnie mowie. Gdyby Enzo gral w poukladanej druzynie, na swojej pozycji to mialby wiekszy potencjal

0

@LaLigaPD Ogladam, jest swietny glownie dzieki swoim bramkom. Doslownie wszystko mu wpada, ale dla mnie wciaz Enzo ma podobny wplyw na druzyne. Zgodze sie, ze OBECNIE Bellingham jest lepszy, ale imo Enzo ma poprzeczke o wiele wyzej

0

@Khajio a po co stawiac enzo na pozycji, na ktorej nie pokaze swoich umiejetnosci? moglbym napisac to samo, postaw Juda na pivocie jak enzo gra w Chelsea. Zaloze sie, ze to Argentynczyk bylby wtedy tym o wiele lepszym

0

@Lionel_Messi10 Enzo nie jest pivotem. To jest 6/8, czyli prawie podobnie do Bellinghama, tylko ze aktualnie maja inne role na boisku. Wlasnie o tym mowie, Enzo ma o wiele wiekszy wplyw na druzyne. Bellingham jest dobry, ale kiedys przestanie mu wszystko wchodzic i dopiero wtedy bedzie mozna zobaczyc jego realny wplyw na druzyne. Bramki to zaslaniaja

0

moze kontrowersyjna opinia, ale Bellingham moze tylko marzyc o graniu jak Enzo. Wiem, ze strzela bramki, ale one sa tak naprawde w wiekszosci tapinami. Na poczatku kariery w Barcy takiemu Coutinho tez wszystko wchodzilo, ale potem "fart" sie skonczyl i wiemy jak wygladala jego gra. Moim zdaniem Bellingham tez sie w koncu zatnie i wtedy dopiero bedzie widac jego realny wplyw na gre, chociaz trzeba przyznac ze imponujacym jest trzymanie tak wysokiej formy od poczatku sezonu. Ale dla mnie taki Enzo ma o wiele wyzej zawieszona poprzeczke

9

jaki byl sens w oddaniu auby za 15mln i sprowadzeniu lewego za 50?

0

@Mario96w od lewego to aktualnie pewnie ja bym zrobil lepsze liczby

0

@MesQueUnClub_87 zgadzam sie, ale nie ma co go skreslac, bo ta kontuzja nie jest tak powazna w porownaniu z reakcja kibicow. trzeba dac mu czas do konca sezonu, jesli nic sie nie zmieni to wypchac go na sile z klubu. ale nie skreslac, ostatnio prezentowal sie naprawde dobrze

0

@TR3YWAY to sie okaze na koniec sezonu, ostatnio zaczynal grac coraz wiecej jednoczesnie prezentujac dobra forme, ale zdarzyl sie pech. przez ostatni rok nie mial zadnych kontuzji, a ta nie ma nic wspolnego z jego poprzednimi wiec powinno byc dobrze

1

nie rozumiem takiego pesymizmu, ja tam wierze w ansu. prezentowal sie ostatnio w brighton swietnie, a kontuzja nastapila przez przypadek zupelnie jak u gaviego. ansu nie mial wczesniej problemow miesniowych, wiec pewnie wroci na nowy rok i znowu zacznie grac. nie jest jeszcze taki mobilny jak przed kontuzja, ale gdyby wstawic go do nas na 9 zamiast lewego to robilby od niego lepsze liczby, bo o wiele lepiej znalazlby sie w sytuacjach strzeleckich

1

@betonito sytuacji nie ma przede wszystkim przez swoje uposledzone poruszanie sie po boisku, wystarczy spojrzec na jego heatmapy. a mimo tego i tak felix wykreowal mu jedna setke, ale oczywiscie jak zwykle - zle przyjal pilke i przewrocil sie o wlasne nogi

0

ten endrick wydaje sie o wiele lepszy od roque. takie smiechy tu z niego byly, ale polecam obczaic co gra on, a co gral w brazylii roque. niestety ale nasz nowy napastnik jest oczywiscie swietny, ale tez o wiele bardziej ograniczony od swojego rodaka. chociaz nie wiadomo co przyniesie przeskok na europejska pilke, ale dla mnie endrick ma wiekszy potencjal i to calkiem sporo

0

tak w ogole czemu denzel sadza na lawie christensena? przeciez on chyba nigdy nic zle nie zrobil, do tego najlepiej wyprowadza pilke z obrony. ale takiego lewandowskiego to nie posadzi kosztem 10 razy lepszego ferrana

2

ciekawe czy lewy bedzie chcial w ogole odejsc w lato, czy bedzie pasozytowal w pieknym miescie na duzym kontrakcie nie dajac kompletnie nic na boisku (a nawet utrudniajac druzynie)

2

tak w ogole to niesamowita jest zmiana cancelo. w city, bayernie stroil jakies fochy z byle czego, widac, ze nie byl szczesliwy. przyszedl do barcy z latka ciezkiego charakteru, mial rozwalic szatnie, a okazuje sie ze to on ja podtrzymuje mentalnie. widac od razu po nim, ze spelnia swoje marzenie grajac w barcy, zreszta tak samo jak i felix. cieszyli sie jak dzieci po bramkach, pieknie sie na to patrzy jak milosc do klubu moze zmienic dzialania czlowieka

0

inigo jak drze pape przy kazdej sytuacji xD

0

ferran znowu wydziwia, po co on chce ladowac po okienkach?

0

lewy jest zalosny, najlepsze jest to ze on ma ego wieksze nawet chyba od ronaldo. tylko ze ten drugi ma przynajmniej powody, aby tak o sobie sadzic. a lewandowski? jakies nic nie warte rekordy nabite w lidze farmerow, ktore zreszta kane przebije przy pierwszej lepszej okazji

4

raphinha, lewy, gundogan do zmiany. na boisko ferran, yamal, fermin. inaczej nie ma szans na wygranie tego

1

yamal i ferran w przerwie za raphinhe i lewego, moze wtedy to wygramy

0

@Barca_bwo ferran z barcy a ferran z hiszpanii to dwaj rozni gracze, przede wszystkim potrafi wykonczyc o wiele lepiej od raphinhi. ma lepsza technike uzytkowa, lepiej porusza sie w ataku ale tego niestety nie widac gdy druzyna gra tak jak gra

0

@Rewolucja123 dla mnie felix w lepiej zorganizowanej druzynie gralby dobrze, widac ze probuje, ale uwlacza mu tez przygotowanie do sezonu z atletico. gdyby byl w pelni sprawny moim zdaniem rowniez gralby lepiej. ja dalbym mu czas

1

ten sklad bylby spokojnie na wygranie conajmniej dwoch trofeow w sezonie, gdyby nie nasz atak. w sumie tylko joao jakos tam wyglada, chociaz jak narazie to tez nie jest najwyzszy level. lewy i rapha to poziom najwyzej jakiegos villarealu, nie ma opcji z takimi goscmi wygrac nic powaznego. zadowala fakt, ze na lawce jest yamal, ale to wciaz jedynie dziecko. poza tym nie rozumiem, dlaczego raphinha gra w 1szym skladzie kosztem ferrana, ktory jest po prostu we wszystkim lepszy. no moze oprocz wrzutek w pole karne, ale one sie nie przydadza bo lewy udaje pomocnika

0

Araujo, ktory jest niesamowita bestia w Barcelonie, ze sztabem fizycznym Bayernu? To moglaby byc niesamowita mieszanka, wiec nie dziwie sie ze moglby byc tym ewentualnie zainteresowany. To jest praktycznie gwarancja zostania najlepszym srodkowym obronca na swiecie

0

tak wlasciwie po co nam 30 letni kimmich, ktory najlepsze lata ma za soba i nie jest nawet defensywnym pomocnikiem? juz lepiej dac szanse bernalowi z rezerw albo poszukac innych opcji na rynku

0

pamieta ktos, kto taki madry pozbyl sie grieza za 20mln? xavi byl juz wtedy trenerem? jesli tak to jest jego kolejny gwozdz do trumny, za niego sprowadzeni zostali kessie i gundo, obaj narazie grajacy ponizej oczekiwan. a wystarczylo tylko pomyslec i przesunac go ze skrzydla do pomocy, tak jak gra w atleti i FR i od 2 sezonow jest jednym z najlepszych srodkowych pomocnikow na swiecie (jak nie najlepszym)

10

@reloaded a kto nie ma zjazdu? doslownie nikt nie gra na miare swojego potencjalu, a jest to wina tylko i wylacznie trenera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?