- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1587 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1587 Culés
1
ten sklad bylby spokojnie na wygranie conajmniej dwoch trofeow w sezonie, gdyby nie nasz atak. w sumie tylko joao jakos tam wyglada, chociaz jak narazie to tez nie jest najwyzszy level. lewy i rapha to poziom najwyzej jakiegos villarealu, nie ma opcji z takimi goscmi wygrac nic powaznego. zadowala fakt, ze na lawce jest yamal, ale to wciaz jedynie dziecko. poza tym nie rozumiem, dlaczego raphinha gra w 1szym skladzie kosztem ferrana, ktory jest po prostu we wszystkim lepszy. no moze oprocz wrzutek w pole karne, ale one sie nie przydadza bo lewy udaje pomocnika
0
@ludnek Prawda jest taka, że tylko Lewy w tym ataku coś wygląda. Ferran nie kreuje, a jak to robi, to z wrzutek, Raphinha nieregularny, a też nie gwarantuje liczb jak Lewy, do tego nie drybluje i jest przez to przewidywalny. Yamal 16 lat. Felix strzela i strzela i od 10 meczy bez gola, kreować nie kreuje, a w przeliczeniu na 90 minut w wielu statach wypada gorzej od innych z ataku.
0
@ludnek dziwnie to brzmi że ferran jest we wszystkim lepszy, dla mnie to taki bezzebny piłkarz że szok a jak wychodzi w podstawie z lewym to automatycznie gramy w 9 i pół;s
0
@Rewolucja123 dla mnie felix w lepiej zorganizowanej druzynie gralby dobrze, widac ze probuje, ale uwlacza mu tez przygotowanie do sezonu z atletico. gdyby byl w pelni sprawny moim zdaniem rowniez gralby lepiej. ja dalbym mu czas
0
@Barca_bwo ferran z barcy a ferran z hiszpanii to dwaj rozni gracze, przede wszystkim potrafi wykonczyc o wiele lepiej od raphinhi. ma lepsza technike uzytkowa, lepiej porusza sie w ataku ale tego niestety nie widac gdy druzyna gra tak jak gra
1
@ludnek On nie miałby miejsca w lepiej zorganizowanej drużynie bo gra sam. Wprowadza kompletny chaos w ofensywie bo jego najczęstsze zagranie to wbiegnięcie z piłką w rywali i szukanie faulu. Gra jakby gral sam na boisku a przy tym nie jest na dodatek skuteczny. Mnie on kompletnie nie przekonuje
0
@ludnek Grał w Atletico i Chelsea. Wszyscy wiemy jak wyglądała jego gra tam. Po prostu przereklamowany grajek i tyle.