- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1541 Culés
Gorące dyskusje
Batys
7
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
25 odpowiedzi
kodi77
86
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
mmaciass
11
@CLS63AMG wyczuwam tu gorące, jak to w polityce bywa, sprawa jest szara nie czarno biała. Decyzje... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1541 Culés
0
ten endrick wydaje sie o wiele lepszy od roque. takie smiechy tu z niego byly, ale polecam obczaic co gra on, a co gral w brazylii roque. niestety ale nasz nowy napastnik jest oczywiscie swietny, ale tez o wiele bardziej ograniczony od swojego rodaka. chociaz nie wiadomo co przyniesie przeskok na europejska pilke, ale dla mnie endrick ma wiekszy potencjal i to calkiem sporo
4
@ludnek Były miesiace gdzie brylował Roque, Endrick był w kryzysie, teraz Roque był kontuzjowany, wraca, a Endrick odżył. Obaj mają wielki potencjał
2
@ludnek Roque ma lepsze staty ale jest starszy. Z drugiej strony Endrick ma lepszą drużynę dzięki, której już powygrywał tytuły krajowe.
Na razie nie ma co ich porównywać z perspektywy gry w Brazylii. Jak przyjadą do Europy to ocenimy.
0
@barcelonaLM w lidze brazylijskiej i Keirrison miał potencjał (był królem strzelców, objawieniem ligi)... a jaką zrobił karierę? Moim zdaniem Guiu ma zdecydowanie większe predyspozycje od Roque. W grze Roque widać wiele przypadku, wykorzystywania błędów obrony (mizerny poziom gry obrońców) i, o dziwo, braków technicznych (przyjęcie piłki na poziomie obecnego Lewandowskiego).
Obym się mylił, bo wyjdzie na to, że pakiet FT + Lewy + Raphinia + Roque to 200 mln wyrzucone w błoto...
0
@Mazi Keirison z tego co widzę to jeszcze gra w Palm Beach Stars. Klub ten występuje w czwartej lidze USA. Niezły zjazd.
0
@ludnek Spokojnie europejski futbol dopiero pokaże ile są warci, bo w Brazylii to jest wesoły futbol.
@Mazi no powiedzieć że Lewy to pieniądze wyrzucone w błoto gdzie jego gole dały nam mistrzostwo, został królem strzelców i marketingowo dużo wniósł to trooche przesada