0

@bodzio10
Jakoś teraz Real może polecieć do Anglii:) nie wiem może tak samo jak Francuzi- bo to tchórze to odwolali:-p
A co jesień ma do tego. Nie zauważyłeś że ten wirus nie ma sezonowosci. Przykład ciepłe Indie czy Brazylia.
On jest i będzie i tu nie ma żadnych fal bo od tak nie zniknie. Ale świąt uczy się z nim zyc normalnie.
Także gorzej to może będzie w twojej świadomości. Skoro USA gra to znaczy że sport wrócił do normalnosci:)
A co do decyzji Ukraińców- jak są debilami to niech się zamykają czy przechodzą kwarantanny.
Większość krajów myśli jedynie nad testami na obecność na lotniskach itp. Co ma sens.
A zamykanie się nic nie daje i większość to skumala. Szwedzi tak krytykowanie teraz wychodzą na tym najlepiej. Zresztą Holendrzy wycofali się nawet z maseczek

2

@bodzio10
Ale do jakiej kwarantanny? Niektóre kraje wprowadzają ograniczenia i obostrzenia ale żaden nie zamyka gospodarki.
Nawet w USA grają w kosza i hokej wrócił.
Także sport wrócił do normalnosci:) i ludzie pomału tez:)

0

@Janiama
Już wiesciles nieskończenie lig:) A tu psikus:) wszystko rozegrane.
Maniaka o ile lubię niektóre twoje posty to jesteś strasznym pesymista.
Weź się ogarnij i wyjdź na powietrze:)

0

@PatrykBarca
A asensio to nie kaleka?
Regulion po drugie podobno nie wróci do realu.

A sam fati pokazał więcej niż vinucius i Rodrigo razem dzieci.

I czemu nie podajesz na już trincao- bo co bo z Prtugalii przychodzi?
Tej samej skąd Bruno fernandes czy Bruno silva;) araujo też jest na już. O dembele nie wspomnę bo to inny kelner niż wszyscy wymienieni z realu.
Po prostu patrzysz bardzo wybiórczo.
Ale co z rób jak chcesz i narzekaj dalej

0

@Mixtape
No i luz:) ważne też że lubisz to co robisz:)
Pozdro

1

@Ojciec5tkidzieci
O kościołach i zakazie wiecow wyborczych nie mowili:)
Ale zabronić ludziom pracowac- wesela są głosy.

Czysty debilizm społeczeństwa.
Ale póki komuś osobiście nie zabierze się środków do życia to gada glupoty:)

0

@A_Gomesinho_21
Wiesz niektórym nie przemowisz że Bruno Fernandes też przechodził z Portugalii:)

0

@Mixtape
Zawsze zastanawiałem się jak wygląda praca takich osób bo często w galeriach są punkty i się je mija:) masz umowę czy samozatrudnienie?

Teraz Polsat Premium na ten sezon aż tak się nie opłaca bo w TVP czeka nas aż 8 meczy w tym 7 na 7 od 1/4;) sam przy kablowce nabyłem Polsat Premium ale przyda się dopiero jest season:)

0

@Tomo1989
Przesadzasz. Gol ze spalonego, brak 2 karnych dla Barcelony w pierwszym meczu, nieznana prawidlowa bramka Bojana w rewanżu. To masz 4 gole.
To o ile musielibyśmy być lepsi aby pomimo tyłu bardzo błędnych decyzji przejść dalej? O 5 bramek lepsi? To nawet różnica klas jak w 6-2 by ci nie wystarczyla

1

@Dave2411
sorki ale mówienie że ktoś czegoś nie osiągnął bo jest czarny, czy był biedny to wymówka, nic nie jest w życiu proste ale uważam że jak się chce to można wiele zrobić

jeśli dla Ciebie to uproszczony sposób postrzegania - to szczerze mam to gdzieś

All lives matter:)

2

@Dave2411
no tak bo to takie trudne i ludzie z biedy nie wychodzą? no jak się nie chce i zgania się wszystko na los to pewnie że się nigdy nic nie osiągnie

0

@Tomo1989
na anoeta zawsze ciezko sie grało

a z Interem to akurat sedziowie nas przewałkowali

0

@RadekACCA
dokładnie - najłatwiej ludźmi manipulować przez strach.

ja tam uważam ale żyje normalnie:)

pozdro:)

0

@RadekACCA
pewnie tak:) komuś to na rękę to płaci komuś aby na coś nagabywał:)


tak obciął im fundusze.

ze Szwecji każdy się śmiał a oni normalnie żyją:) bo tu nie ma żadnej fali i nie będzie, to ciągle jest i będzie z nami trzeba normalnie z tym żyć:)

2

1

@Dave2411
a ktoś im zabronił wyrwać się z biedy i zdobyć wykształcenie:)

1

@Matan_Zajcev
dokładnie:)

2

@DonMatteo901
dokładnie też mam takie zdanie:) to rasizm przykryty pod plandeką walki z rasizmem

1

@fcbarcafan19
ogólna panika na giełdach wtedy była, ludzie zaczeli wyprzedawać akcje stad te spadki

0

@fcbarcafan19
może nic nie byłoby dziwnego gdyby nie fakt że lockdown doprowadzil do spadku ceny wiekszosci akcjo o połowe, bez tego nie byłoby takiej przeceny

1

@Wojcio
już nie zamkną niczego, co najwyżej będą coś ograniczać i tyle, ale paranoje niezłą wprowadzają

8

@RadekACCA
mediów tak, ale rządy chyba pomału już nie:) USA już powiedziało że ma ich w pompie, jak się słucha WHO to debile - jak oni sobie wyobrażają izolacje krajów na kilka miesiecy, lat:) parodia z nich

Szwecja idzie właściwa drogą:)

0

@Encore
o ile niedawno United był przeciętnym klubem, to teraz po dwóch transferach fernandes + sancho mogą na dobre wrócić do europejskiej czołówki:)
niby 2 piłkarzy a tak zmiana

4

@marcin000019
szkoda mi czasu na kogoś kto nie ma bladego pojęcia o gospodarce.

żegnam

1

@marcin000019
haha serio?

a zauważyłeś że oprócz przedsiębiorców są również pracownicy?
myślisz że jak np. fotograf zarabial strzelam 6-10 tYS. pln w miesiace weselen to pomoc rządowa ile tam było 2 tys brutto zrównoważyłaby mu straty?

jak się boisz zostań w domu - taka dobra rada:)

1

@tobiasson92
daj spokój jak słucham niektórych ludzi to mi sie niedobrze robi

tak źle wg mnie nie będzie już, chyba rządzący skumali że zamykanie nie pomoze aby wirus zniknął, a może tylko doprowadzić do katastrofy gospodarczej

mam wrażenie że najgłośniej krzyczą bezrobotni albo lenie,
ja uważam że jak ktoś się boi to niech wychodzi z domu, ale niech pozwoli ludziom innym normalnie żyć i zarabiać

2

@tobiasson92
daj spokój, chłopak widocznie nie pracuje i nie rozumie praw gospodarki

7

@marcin000019

no to może pogadamy jak tobie zabronią zarabiać cwaniaku.

przedsiębiorcy, rozumiem że cała otoczka jak kelnerzy, kucharze, kamerzyści, zespoły muzyczne, fotografowie itp nie ucierpieli dotychczas przez zamknięcie wesel

dobrze ze tacy ludzie jak ty nie decyduja bo byłaby katastrofa gospodarcza

0

@ShinobiQWE
dokładnie:)

0

@ShinobiQWE
chyba dla każdego kwarantanna to problem, dobrze ze to tylko 2 tygodnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?