- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 713 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 713 Culés
7
Jak twierdzi WHO pandemia koronawirusa potrwa jeszcze bardzo długo, a jej skutki będą widoczne przez najbliższe kilkadziesiąt lat. Wzywa też wszystkie najbardziej dotknięte kraje do wszelkich blokad w celu zatrzymania rozprzestrzeniania się choroby...
jehehe globalizacja pełną gębą, zniszczyć małe firmy i doprowadzić ludzi do upadku, a banki wszystko łykną.
4
@NaFazieHitman Megakorporacje - almost done. Cyberpunk 2077 - loading.
4
@NaFazieHitman WHO to chińska marionetka, kto ich będzie jeszcze słuchał
3
@barcelonaLM akurat slucha ich niestety zbyt duzo ludzi :) wierz mi , wiekszosc mediow sie powolywuje na WHO
8
@RadekACCA
mediów tak, ale rządy chyba pomału już nie:) USA już powiedziało że ma ich w pompie, jak się słucha WHO to debile - jak oni sobie wyobrażają izolacje krajów na kilka miesiecy, lat:) parodia z nich
Szwecja idzie właściwa drogą:)
1
@lucca87 W USA to chyba Trump ostro zareagowal i obcial im fundusze :)
smieszna organizacja , zreszta jak wiekszosc tych wszystkich organizacji , nie wiem po co one istnieja , pewnie tylko po to by siac propagande
0
@RadekACCA
pewnie tak:) komuś to na rękę to płaci komuś aby na coś nagabywał:)
tak obciął im fundusze.
ze Szwecji każdy się śmiał a oni normalnie żyją:) bo tu nie ma żadnej fali i nie będzie, to ciągle jest i będzie z nami trzeba normalnie z tym żyć:)
0
@lucca87 cos musi byc na rzeczy , bo jak ta cala pandemia sie zaczela i ludzie zaczeli krytykowac WHO to cala CEO youtuba stwierdzila ze " wszelkie videa adresowane by krytykowac WHO beda z youtuba usuwane " :)
ja obliczylem pandemie ,powolujac sie na obliczenia ,a baze wzialem po porostu z bazy konekcji "linkedin"
z obliczen wyszlo mi ze szansa zlapania tego "bardzo groznego wirusa " sa rowne temu ze jutro moglbym trafic lotka :)
pozdrawiam
0
@RadekACCA
dokładnie - najłatwiej ludźmi manipulować przez strach.
ja tam uważam ale żyje normalnie:)
pozdro:)