La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 795 Culés

0

W praktyce nie będzie żadnej kontroli wesel, ponieważ technicznie jest to niemożliwe. To będą kolejne durne przepisy i robienie sobie jaj z obywateli. Przykre, że regulacje wprowadzają ludzie z excela, którzy nie mają pojęcia o funkcjonowaniu danej branży.

konto usunięte

0

@tobiasson92 A co byś zaproponował?

3

@kerouac Przestać wprowadzać przepisy, które nie mają żadnego sensu, a tylko dobijają daną branżę.

konto usunięte

0

@tobiasson92 Jakie przepisy Cię tak bardzo dobijają?

1

@marcin000019 Mnie żadne. Ja na całe szczęście nie jestem teraz przedsiębiorcą ;)

konto usunięte

5

@tobiasson92 Aj Ci biedni przedsiębiorcy, tylko oni mają ciężko na tym świecie :)

6

@marcin000019 No tak, w końcu niezgodnie z prawem ogranicza się im swobodę działalności gospodarczej. A wcześniej w marcu nielegalnie zakazano jej wykonywania.

7

@marcin000019

no to może pogadamy jak tobie zabronią zarabiać cwaniaku.

przedsiębiorcy, rozumiem że cała otoczka jak kelnerzy, kucharze, kamerzyści, zespoły muzyczne, fotografowie itp nie ucierpieli dotychczas przez zamknięcie wesel

dobrze ze tacy ludzie jak ty nie decyduja bo byłaby katastrofa gospodarcza

2

@tobiasson92
daj spokój, chłopak widocznie nie pracuje i nie rozumie praw gospodarki

2

@lucca87 Przede wszystkim branża weselna to firmy rodzinne z sektora MSP, który łącznie wypracowuje 70% PKB. Skończy się tym, że branża weselna będzie działać w szarej strefie.

konto usunięte

0

@lucca87 Katastrofy by nie było ale ja tam widziałem kilka działań które były dla przedsiębiorców. To nie tak, że zostali totalnie zostawieni.

1

@tobiasson92
daj spokój jak słucham niektórych ludzi to mi sie niedobrze robi

tak źle wg mnie nie będzie już, chyba rządzący skumali że zamykanie nie pomoze aby wirus zniknął, a może tylko doprowadzić do katastrofy gospodarczej

mam wrażenie że najgłośniej krzyczą bezrobotni albo lenie,
ja uważam że jak ktoś się boi to niech wychodzi z domu, ale niech pozwoli ludziom innym normalnie żyć i zarabiać

1

@marcin000019
haha serio?

a zauważyłeś że oprócz przedsiębiorców są również pracownicy?
myślisz że jak np. fotograf zarabial strzelam 6-10 tYS. pln w miesiace weselen to pomoc rządowa ile tam było 2 tys brutto zrównoważyłaby mu straty?

jak się boisz zostań w domu - taka dobra rada:)

konto usunięte

1

@lucca87 Nie no, skoro wiesz lepiej to nie mam pytań :) A takie rady to wiesz komu możesz dawać? ;)

4

@marcin000019
szkoda mi czasu na kogoś kto nie ma bladego pojęcia o gospodarce.

żegnam

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?