lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rudi35
u mnie natmiast nie ma 76 pkt - najmniej od 13 lat no sorry, ogladajac jego barceloen ciagle nie mam pewnosci czy wygra z takimi tuzami jak granada, celta itp. dla mnie to stanowczo za mało
0
@Yosemite
w 100% się zgadzam, do tego uważam że dobry trener szybko potrafi nastawić zespoł - Flick, Tuchel itp.
myślę że jakbyśmy wygrali te 3 ostatnei mecze to nikt by nie myślał tu o zwolneniu jego
ale takie wyniki + brak wygranej z atletico pokazuje ze jednak jest coś tu nie ok
są potrzebne wzmocnienia bez dwóch zdań - LO, PO, ŚO, ŚP I napastnik czyl iw każdej formacji
ale nawet dla tego aby całkowicie uwolnić się od poprzedniego zarządu i ich decyzji ja jestem za nowym trenerem
pod koniec sezonu mówiłem sobie jak wygra puchar i z atletico to jestem za nim, potem po ateltico mówię sobie trudno ale niech wygra 3 ostatnei mecze ( uwaga łatwe mecze) to fajnei jakby został, ale wiadąc ze coś nie zagrało niestety
0
@Rudi35
sądze ze jakby druzyny w meczach z levante, celta i eibar zdobyla 9 pkt i nie zdobyla mistrza kazdy byłby aby został Koeman
ale jak widac nie potrafił on dotrzec do zespołu w tak waznym momencie
miał dobry moment i tyle, na taki klub to za mało
2
trener powinien być nawet po to zwolniony aby całkowiecie odciac pepowinę od poprzedniego zarządu
niech to bedzie nowy trener za którego w pełni odpowiedzialny jest ten zarzad, niech dostanie w lato transfery jakie chce i wtedy mozemy miec nadzieje i faktycznie oczekiwać czegoś
jesli ktoś mówi ze ammy słabą kadrę na takie tuzy jak celta, levante czy granada - to niech zobaczy ze te 3 zespoły zarabiaja łącznie mniej niż nasza kadra!!!
ludzie bez przesady
0
@Janiama
no spoko, jasne ze też wina piłkarzy ale kurde my tracimy punkty z levante i celta u siebie!!!
Maciej my mamy najmniej punktów w lidze od sezonu 2007/2008, ja iwem ze to po czesci wina pilkarzy i z czescia trzeba sie pozegnac ale trener też musi od pilakrzy wymagać walki o tytuł do samego końca, patrz na real i zidana, ciagle kontuzje a oni walczą
ja jestem za innym trenerem ale jakims uznanym, zrobic mu faktycznie te transfery i oczyścic kadre i dac 2 sezony szansy, niech to już bedzie człowiek laporty aby wszystko całkowicie byla odcieta pepowina od poprzedniego zarzadu
2
KOEMAN OUT
dzięki za wprowadzeni młodych i puchar ale
mamy najmniej punktów od sezonu 2007/2008!!!
https://www.transfermarkt.pl/fc-barcelona/platzierungen/verein/131
zajmiemy 3 miejsce w lidze po raz pierwszy od sezonu 2007/2008
w ostatnich 3 meczach z mega potęgami jak levante, celta,eibar mozemy max ugrac 4 pkt!!! przecież to żenujące, gdzie wola walki, gdzie granie dla kibiców, no serio, to ma znaczenie bo można przegrać mistrza ale trzeba walczyć, Real jakoś potrafi walczyć do końca a jak widać może zdarzyć się wszystko ateltico do 80 wczoraj nie miało 1 miejsca
jasne potrzebne są wzmocnienia ale to mimo wszystko ciągle jest kadra na walkę o mistrza do samego końca a nie wystawienie białej chorągiewki
0
@Janiama
owszem potrzebujemy wzmocnień i one będą na początku te darmowe- garcia, emerson, depay, aguero
wtedy wydaje mi się że potrzeba jeszcze ŚO (ale taki doświadczony - Koulibaly?), Gaya- jako zmiennik alnbo pierwszy LO, pomocnik najlepiej w kwiecie wieku i ewentualnie skrzydłowy w zaleznosci od tego co z griezmann, dembele
depay, messi, fati, aguero + nie wiadomo co z greizmann i dembele - nie jest źle w ataku
ale LO (oby gaya), PO (tu mam nadzieje emerson) + ŚO (jeszcze ktoś oprócz garcia) i ŚP to musy
my mamy przede wszystkim problem z obroną w tym sezonie
a co do trenera - owszem mozna przegrać mistrza ale on max ugra 79 pkt? serio wiesz kiedy ostatnio tak mało mielismy? ani atletico ani real nie sa wybitne w tym sezonie ale nawet z taka konkurencja nie potrafimy wygrać albo byc blisko nich
jakby Koeman wygral te mecze levante, celta, eibar ale nie zdibyl mistrza to byloby rozczarowanie ale powiedziałoby sie szybko trudno i mamy nastepny sezon, a oni na ostatniej prostej zawodza na maxa - serio levante, celta u siebei to tak duze oczekiwania
real ma kontuzje a jakos potrafia wygrywac te ostatnie mecze bo trzeba walczyć do końca - a nóż, wczoraj atletico do 80 minuty przegrywało
kurde o to jest rozczarowanie do tych piłkarzy i trenera - o poddanie się
1
Ter stegen, pena, araujo, dest, mingueza, alba, busi, moriba, pedri, de jong, dembele, Messi, fati.
Tp zawodnicy którzy powinni zostac reszta w zależności od nowego trenera i kasy.
Garcia, Emerson, aguero i depay. Oby przyszli.
Fajnie poszukać jeszcze gaya, SO, SP i skrzydłowy.
1
@Messibestplayerintheworld
Na sklad nie no serio. Za slaby sklad na levante czy celte? To ostatnia prosta nawet z wątroby dla kibiców powinni zagrać. Dla siebie zagrać. Można przegrać ale pokazać walkę do końca. Po to właśnie aby mieć lepsze morale na przyszłość a nóż komuś by się podeinela noga
0
KOEMAN OUT
Sorki ale 76pkt po 37 kolejlach to żenada.
3
Powiem tak mogę dostać bana. Ale tak bezpłciowej drużyny dawno nie widziałem. Serio kolejny raz napluli kibicom w twarz. Serio levsnte, Celta. Tak wiele oczekujemy? Walki do końca. Jak widać trzeba walczyć do końca. Dla tych co chcą koemanana stanowisku dalej gratuluję. Możecie być przygotowani na kolejny sezon bez trofeow. I po co bo to odrabianie 13 pkt
Aby wysrac się przed kiblem i nawet sienie podetrzeć.
76 brawo jak wynik sevilli a nie barcelony
4
Artykul dla @Rewolucja123 :)
Pomocnik totalny:)
2
@clyde
Ludzie 10 brutto to nie kokosy. Nowego merca za to nie kupisz. Mieszkanie, opłaty,żarcie, ubrania,dobre auto to kosztuje.
0
@Fartlow
Chyba jak masz mieszkanie pp rodzicach.
0
@DonMatteo901
Najlepiej robić na tych co mniej zarabiają. Kuria co to za pomysl wracamy do komunizmu. Jak tak zrobia to wypierdzielam z tego kraju.
Juz i tak jest nieuczciwy drugi próg
0
@Nazio87
W czym widzisz orobkem coraz więcej osób się zaszczepiło i coraz więcej przechorowała. Odpornodc zbiorowa juz na pewno ponad 50%
2
@Pawel13sz
gerard moreno młody? 29 lat:) w porównaniu z Isak czy nunez
0
jeśli ma przyjść Aguero to pewnej tylko Haaland lub Depay, nie wyobrażam sobie po co nam nagle byłoby potrzeba aż tylu napastników
plotek od niemiara teraz będzie:)
0
@Rewolucja123
radze poogladac chociaz kompilacje z tego sezonu to zoabczysz ze jednak takich perełek kilkanascie było
tak jasne na kazdym kroku widze ze mu umniejszasz az szkoda dyskutowac
1
@Rewolucja123
ale co ty gadasz, jak nie ma świetnych podań miedzy liniami?
przeciez nie bedzie co 5 minut tak podawał, nikt tak nie robi
nie jest to pzoiom iniesty i nie bedzie ale to świetny pomocnik
widzę tak jestes zaślepiony tym ze go nei lubisz ze chyba nie widzisz takich podań bo jakbys chcial to w tym sezonie znalazlbys takich kilkanascie
0
@Fake69
jakoś villa-messi-pedro kiedyś graliśmy i oprócz pedro nie było klasycznego skrzydłowego i dalismy rade:)
teraz bez 9 mamy najwiecej goli strzelonych w lidze, to chyba nie tu jest główny problem ale w obronie, co widać po meczu m.on z levante
strzelac to akurat ma kto u nas, choc również chciałbym jakas 9 ale depay mi wystarczy
spokojnie mozemy grac
depay
fati-messi
albo
depay
griezmann-dembele
czy inne tego typu ustawienia
wtedy BO moga rozciagac grę
0
@Rewolucja123
ma tak dużo czasu że spokojnie może być na tym poziomie, jest młody
już nie mówiąc ze veratti a kevin to zupełnie inny rodzaj pomocnika
1
@Rewolucja123
box to box to też pomocnik:)
alez ty go musisz nie lubić:_p
0
@Fake69
to źle się wyraziłem, chodziło mi griezmann przed nimi
a za nim messi - depay (fati)
choć równie dobrze może być
depay (fati)
a za nim
griezmann - messi
opcji wydaje się mnóstwo
2
@Rewolucja123
wieczny talent?
przecież on już jest teraz jednym z najlepszych na świecie na swojej pozycji
wiem że go nie lubisz ale chłopie ogarnij się
de jong, pedri, araujo i fati mam nadziej beda grali pierwsze skrzypce w nastepnym sezonie, dembele tez mama nadziej ze da wiecej niz w tym sezonie
0
@Fake69
no własnie za Antkiem:) czyli na 10
2
PUCHAR NIEMIEC
Dziś wielki finał BVB - RB Lipsk
transmisja Eurosport 1
dalej BVB po puchar:)
2
@Janiama
u nas na razie nadzieje ze za 3-4 lata ta młodzież będzie bardzo dobrze wygladac:)
dest (20)
araujo (22)
demeble (23)
de jong (24)
fati (18)
moriba (18)
pedri (18)
emerson (22)
gdzie fati, de jong, araujo, pedri - mają potencjał na jednych z najlepszych na swojej pozycji na swiecie
jest jeszcze trincao, puig, firpo, lenglet, mingueza, umititi - ale sądzę że za niedługo ich w klubie nie będzie
do tego potencjalne transfery
garcia (20)
depay (27)
gaya (25)
przydałaby się jakaś młoda 9 jeszcze
no cóż mam nadzieję że już niedługo to zaprocentuje
0
@Fake69
przecież w tym ustawieniu messi nie jest ani napastnikiem ani skrzydłowym tylko bardziej 10
0
@Janiama
mi się wydaje że to pokazuje że w klubie wreszcie dają racjonalne kontrakty a nie z kosmosu
kasa podobno będzie bo ma być nowa umowa sponsorska