lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Culer_1906
Garcia nadal 18?
Busquets 9?
Auba 15?
Ferran 45 tyle samo co Depay:) dziwne to zestawienie
0
@OsamaDembele
że to może być 9 pkt i że Real też równo i dobrze punktuje:) to chyba oczywiste
0
@dniel
Hiszpańscy sędziowanie stwierdzili ze żółta. Wg mnie za i tyle koniec dyskusji
0
@masq
może presja, uderzył niby dobrze na dalszy słupek poza zasięgiem rąk bramkarza, do tego mocny strzał ale niestety precyzji zabrakło
a miał wszystko czas, miejsce, nie był naciskany
kryminał niestety i nad tym musi popracować
ale jego wkład na ten moment w zespół zadawalający, a mógłby być zdecydowanie lepszy
cieszy współpraca z Auba
wierzę że będzie tylko lepiej z jego strony z tym wykańczaniem
13
Ferran
koleś bardzo fajnie wychodzi do piłek i szuka wyjść za linii obrony, już bardzo dużo daje zespołowi a jak tylko poprawi celownik to będzie mega
to pudło sam na sam wczoraj wołało o pomstę do nieba, oby Hiszpan poprawił skuteczność to będzie Pan Piłkarz:)
1
@Gavinho
poczekajmy z oceną do końca sezonu, jest jednak szybki i ma dobrą technikę a taki cechy ciężko od tak zniwelować kompletnie przez przeciwników
ostatnio był mniej produktywny jak grał ale wg mnie jako rezerwowy na przyszły sezon w formie wymiany za Trnicao byłby bardzo cennym uzupełnieniem
1
Dembele
Jeśli odejdzie trzeba będzie poszukać innego podobnego skrzydłowego - Raphinha?
ogólnie ciekaw też jestem Fati po kontuzji jak będzie wyglądał
na ten moment Ferran - Auba wydają się być pewniakami do pierwszej jedenastki w ataku na przyszły sezon:) reszta w zależności od formy i transferów
Adama też fajnie jakby został bo jako rezerwowy a czasami pierwszy skład tez na dam dużo radości
1
@MesQueUnClub08
z Sevilla osobiście wydaje mi sie ze wygramy:) ale pewnie jakiś remis wpadnie później, oby jednak resztę udało się wygrać do końca, albo najlepiej wszystkie do końca:)
Real ma jeszcze Sevilla, Atletico czy choćby Vigo na wyjeździe wiec jakieś punkty zgubią, obawiam sie jednak że strata za duża
no cóż trzeba grać swoje do końca i zobaczyć co z tego będzie
2
SKOKI
Coraz bliżej kryształowej kuli dla Japończyka:) oby się udało:) widać u niego zmęczenie sezonem ale sadzę że da radę bo Geiger też zmęczony sezonem:)
ogólnie szkoda tych 3 konkursów mniej Ryoyu bo już dziś miałby pewną KK:)
fajnie jakby Zajc wygrał mało kryształową kule:)
0
@Barca1922 @Huck
matematycznie są ale praktycznie nieduże szanse:)
ja też uważam że trzeba grać swoje i wygrywać co się da:) a co będzie z tego to będzie, obstawiam jednak wicemistrzostwo (Real jednak jakoś ciuła te punkty skurupulatnie), jak się zaskoczę to miło
liczę natomiast na Ligę Europy:) bo tu jesteśmy zależni tylko od siebie:)
0
Teraz tylko dalej podążać tą drogą i wicemistrzostwo (na mistrza nie ma szans niestety) + LE:) i sezon będzie udany:)
jednak po sezonie trzeba poszukać skrzydłowego bo pewnie Dembele odejdzie
zostaną Ferran, Auba, Fati, Adama, wiec jeszcze jeden skrzydłowy by się przydał:)
0
@Kengo
Tylko zazwyczaj fart się kiedyś kończy. W kwietniu Atletico bedzie mialo kilka ciężkich meczy i obstawiam że pogubią punkty wtedy hurtowo
0
@FCBparasiempre
4 miejsce beda mieli spokojnie
Ja obstawiam 2 miejsce:) a co do LE bym sie nie obawial mamy dosyć szeroka
kadre
0
@Emhyr
Nie ma takiej potrzeby
0
@kaamil1910
Nie prawda za zwyciestwo w LE jest podobna kasa do 1/4 czy 1/8 LM
0
@Janiama
Daj spokój z tym depay on sie nie nadaje. 5 do gry w ataku w tym momencie
1
@masq
nie ma czegoś takiego u Xavi jak once de gala
jak zauważyłeś jest 14-15 równych chłopaków (dodałbym do tego Nico i Dani) i każdy z nich może zagrać bez zmiany jakości i takie coś ma sens - konkretni piłkarze pod rywali + odpoczynek
0
@Ironman
jak likwidacja 500 plus to zwróćmy ludziom tą kasę co zabrali w Polskim Ładzie
a forma 500 plus obowiązuje w większości krajów UE
co do pozostałych kwestii się zgadzam
1
@Oskar00
wg mnie jednak city/liverpool/bayern są lepsze niż real
2
La Liga
miło widzieć aż 3 drużyny z ligi w ćwierćfinałach LM:)
mimo iż żaden z nich wg mnie nie ma szans na zwycięstwo to miła odmiana a taki Villarreal się umocni dzięki dodatkowej kasie:)
dziś oby dołączyły kolejne kluby w LE - obstawiam Barcelona i Sevilla, Betis chyba nie da rady
0
@FCBparasiempre
zbyt mało strzałów, benfica całą jedenastką się broniła i strzeliła gola po wolnym po dużym błędzie bramkarza
grali dobrze, ale za mało konkretnie w obrębie pola karnego, a Benfica dobrze się broniła, pewne było ze dużo bramek nie padnie
no coż pozostaje walka o mistrza i puchar:)
1/8 to nie wstyd ale powinien być ćwierćfinał, życie
0
@KacperVEB
:) tylko tak to skomentuje
0
@Kvothe07
sądzę że odejdzie, nie do końca go widzę w piłce Xaviego
wg mnie na ten moment kolejny do gry z ławki
1
BARCELONA - atak
Aubameyang, Ferran, Fati, Adama (oby został)
atak na następny sezon nie wygląda źle, ale po odejściu Dembele trzeba kupić jakiegoś skrzydłowego robiącego wiatr + jeśli Haaland nie przyjdzie dobrze byłoby kupić jakąś młodą 9 do ogrywania
będzie dobrze:) wierzę w ten projekt:)
0
Ajax niestety odpadł, trudno, grał lepiej ale za mało konkretnie i szczelna obrona Benfiki + błąd bramkarza Ajaxu wystarczyły
oby jutro Barcelona awansowała:)
0
@KacperVEB
na Napoli i Atletico starczyło władować po kilka bramek:)
kwestia to intensywność i taktyka
umiejętności ci piłkarze maja
0
Barcelona Xaviego
Wiem że to tylko Osasuna, ale wreszcie ten zespół gra jak dawno już nie grał, na pewno jeszcze sporo do poprawy ale widać wreszcie zespół.
to był 15 mecz ligowy Xaviego bilans to 10-4-1 :)
ważne teraz aby wyeliminować Galatasaray i fajnie byłoby w z Realem chociaż zremisować/wygrać (choć marzę o wygranej ilekolwiek ale po tylu latach bez wygranej to byłoby super) + wygrać z Sevilla:)
2 miejsce wydaje mi się że jest realne, mistrzem niestety zostanie Real bo jest dosyć mocny, ale LE to jest coś co musimy celować również w tym roku:)
byłby to miły początek pracy Xavi'ego
plotki o Raphinha:) sądzę że to byłoby dobre zastępstwo Dembele
Visca el Barca:)
1
@Triv44
I oby wygral Ryoyu bo zasługuje:) Szkoda tych 3 konkursów mniej. Zrobili go w wala z tym strasznie.
0
@Criss18Barca
A kto to jest malpa?
0
@Criss18Barca
Raw air malo istotne. Teraz najwazniejsza KK i MS wL.
A zasadniczo najważniejsze były IO:)