lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kondziubarca
z marmuru:)
1
@Rewolucja123
czyli chyba nieźle?:)
1
@Deviler
kibic Eisenbichlera?:)
ja generalnie Ryoyu:) i Słoweńców lubię
jak oceniasz strój Geigera w sobotę?
dziś Słowenia po złoto?:) jak oceniasz szanse naszych?
1
AJAX AMSTERDAM:)
Kolejne przekonujące zwycięstwo w lidze:) bilans to 17-3-2 69-5 w bramkach i 5 pkt przewagi nad PSV:)
Po mistrzostwo i puchar Holandii:) a później po co najmniej ćwierćfinał LM:)
0
No cóż bilans Xavi-ego w lidze to 6-4-1, za chwilę kolejny ciężki wyjazd, oby się udało wywalczyć 3 pkt, a potem kolejne 3 łatwiejsze mecze gdzie 9 pkt to mus:)
No cóż będzie dobrze, ten zespół potrzebuje czasu, ale przynajmniej człowiekowi wróciła chęć czekania i oglądania meczów:)
Adama Traore na razie TOP, Ferran miewa przebłyski, choć oczekuje więcej, Auba na razie nie zaistniał ale mam nadzieję że jeszcze pokaże się z dobrej strony:)
czy Luuk de jong właśnie wygrywa sobie miejsce numer 7 w ataku (3 pozycje) na następny sezon? wolny jak wóz z węglem, ale zadaniowo na takie momenty na kilka meczów w przyszłym sezonie jako piłkarz numer 7 w ataku z jego niewielką pensją mógłby zostać
po sezonie na pewno mus to wzmocnienie obrony w pierwszej kolejności - PO, LO, ŚO
kandydaci sa oby jak najszybciej ich zaklepać
a dest chyba z każdym meczem oddala się od Barcelony na przyszły sezon
0
@Uukasz_93
zgadza się Geiger powinien mieć DSQ i dla mnie to kpina ze nawet po zdjęciach nic nie ma ze strony FIS, żadnego komentarza
zamiast wydać oświadczenie że się przyjrzą sprawie i będą ścisłe kontroler od teraz o cisza
0
@Kielak
chyba raczej uczciwi
1
@gumaz
obstawiam 2-3 na koniec
1
@Ojciec5tkidzieci
brawo brawo brawo:) oby OM z nim i Bakambu było coraz mocniejsze:)
0
@Koni8M
złoto i srebro:) wiec jednak najlepszy zawodnik IO 2022:)
mogę myśleć co chce zgadza się, tylko ty mówisz o logice a twoje osądy się kupy nie trzymają
widać bardzo nie lubisz Japończyka
0
@ShawnC
Po wodza Xavi w lidze chyba bilans to jakieś 7-3-1:) całkiem dobrze wiec:) wiec może za to ze dobrze gramy:) a sadze ze będziemy bardziej top2 lub top3 niz 4
4
Alez to Atletico jest slabe i zarazem fartowne ostatnio.
Na ten moment wg mnie jest to zespół który powinien być poza Top4.
Real, Barcelona, Sevilla, Betis tak to widzę
1
@msmsms
Jawne oszustwo. Oby Szwab upadl na ten glupi ryj. A u nas skandal ze nie zrobiliśmy protestu. Dolezal tyle i az tyle powinien zrobic
0
@verdant
Wg mnie powinna być dyskwalifikacji i braz dla Stocha. Oby w poniedziałek Niemcy rozbili się o glupi ryj
1
Taki wynik jak w serii próbnej biorę w ciemno:) Ryoyu i Słoweńcy:)
1
@Linghunter88
A najlepsze jest to ze lekarze nie mowia ci o skutkach ubocznych jakie mogą być tej szczepionki. Mi lekarz dokładnie powiedzial co się stało i bylem lekko przerażony i zażenowany postawa rządu. Dodatkowo ten lekarz stwierdził że on tym co się szczeoia daje zalecenia po szczepionki aby takich sytuacji uniknąć. A u nas masówka zaszczep jak umrzesz Kij z tobą liczy się przekaz i statystyki
0
@barcelonaLM
No nie oslabl bo pokazywałem ci dowiod:) chyba ze według ciebie i niższy kurs EUR PLN to osłabnięcie złotego to nie mam pytań.
Rychłej wg kogo:)?
0
@BombowiecKrawczyk
Na jakiej podstawie bardziej Benfica ktora gra w kratkę? Po drugiej stronie rozoedzony Ajax co zezlomowal Sporting
0
@barcelonaLM
Zloty slabnie:)? W ostatnich dniach wrocil do poziomu 4,5 z 4,65 przy bazowej EUR wiec jednak nie slabnie
1
@Koni8M
Szalu nie robi? Najlepszy skoczek tego sezonu? 7 zwyciestw 8 z IO, 2 2 miejsca, najdalej 6 cz 7 w zawodach:)
Jak można mówić w takim wypadku o nieobliczalności.
Nieobliczalny to jest prevc, lanz8sek, Kubacki czy einsebichler ale nie najlepszy skoczek ostatnich lat
Dobry jestes to co na Tovie robi wrażenie? Ty w ogóle ogladasz ten sport?
0
@PatrykBarca
Tego nie wiedziałem
0
@Azacca
Człowieku napisałem Ci jaka byla diagnoza lekarzy. Nie umiesz czytać czy chcesz z tym dyskutować
0
@Stenko83
Kierowcę tira powinni odjebać publicznie - powiesić albo coś, co za idiota
1
@Deviler
1. Ryoyu
2. Kraft
3. Lindivk
1
@Koni8M
Mówisz o logice a pominąłeś Ryoyu:) dobre
0
@IronSanHybrid
NIE WIERZĘ:)
0
@OsamaDembele
gdyby było więcej takich ludzi ten świat byłby lepszy
2
@Persyfl
płyta ci się zacięła?
0
@Azacca
Bawisz się w mądrzejszego od lekarzy co mnie badali?
Do niektórych to szkoda gadać bo maja swój świat
1
@Azacca
A ja się zaszczepiłem i straciłem przytomność na dluza chwile z dzieckiem w rękę. Mało co nie doszło do tragedii. W badaniach wyszedł 10 krotnie wyższy niż norma poziom didimerow. Efekt szczepionki wg lekarza. Ale luz o tym się w tv nie mówi.
Ku przestrodze