0

@Kondziubarca
z marmuru:)

1

@Rewolucja123
czyli chyba nieźle?:)

1

@Deviler
kibic Eisenbichlera?:)
ja generalnie Ryoyu:) i Słoweńców lubię

jak oceniasz strój Geigera w sobotę?

dziś Słowenia po złoto?:) jak oceniasz szanse naszych?

1

AJAX AMSTERDAM:)

Kolejne przekonujące zwycięstwo w lidze:) bilans to 17-3-2 69-5 w bramkach i 5 pkt przewagi nad PSV:)

Po mistrzostwo i puchar Holandii:) a później po co najmniej ćwierćfinał LM:)

0

No cóż bilans Xavi-ego w lidze to 6-4-1, za chwilę kolejny ciężki wyjazd, oby się udało wywalczyć 3 pkt, a potem kolejne 3 łatwiejsze mecze gdzie 9 pkt to mus:)

No cóż będzie dobrze, ten zespół potrzebuje czasu, ale przynajmniej człowiekowi wróciła chęć czekania i oglądania meczów:)

Adama Traore na razie TOP, Ferran miewa przebłyski, choć oczekuje więcej, Auba na razie nie zaistniał ale mam nadzieję że jeszcze pokaże się z dobrej strony:)

czy Luuk de jong właśnie wygrywa sobie miejsce numer 7 w ataku (3 pozycje) na następny sezon? wolny jak wóz z węglem, ale zadaniowo na takie momenty na kilka meczów w przyszłym sezonie jako piłkarz numer 7 w ataku z jego niewielką pensją mógłby zostać

po sezonie na pewno mus to wzmocnienie obrony w pierwszej kolejności - PO, LO, ŚO
kandydaci sa oby jak najszybciej ich zaklepać

a dest chyba z każdym meczem oddala się od Barcelony na przyszły sezon

0

@Uukasz_93
zgadza się Geiger powinien mieć DSQ i dla mnie to kpina ze nawet po zdjęciach nic nie ma ze strony FIS, żadnego komentarza

zamiast wydać oświadczenie że się przyjrzą sprawie i będą ścisłe kontroler od teraz o cisza

0

@Kielak
chyba raczej uczciwi

1

@gumaz
obstawiam 2-3 na koniec

1

@Ojciec5tkidzieci
brawo brawo brawo:) oby OM z nim i Bakambu było coraz mocniejsze:)

0

@Koni8M
złoto i srebro:) wiec jednak najlepszy zawodnik IO 2022:)

mogę myśleć co chce zgadza się, tylko ty mówisz o logice a twoje osądy się kupy nie trzymają

widać bardzo nie lubisz Japończyka

0

@ShawnC
Po wodza Xavi w lidze chyba bilans to jakieś 7-3-1:) całkiem dobrze wiec:) wiec może za to ze dobrze gramy:) a sadze ze będziemy bardziej top2 lub top3 niz 4

4

Alez to Atletico jest slabe i zarazem fartowne ostatnio.
Na ten moment wg mnie jest to zespół który powinien być poza Top4.
Real, Barcelona, Sevilla, Betis tak to widzę

1

@msmsms
Jawne oszustwo. Oby Szwab upadl na ten glupi ryj. A u nas skandal ze nie zrobiliśmy protestu. Dolezal tyle i az tyle powinien zrobic

0

@verdant
Wg mnie powinna być dyskwalifikacji i braz dla Stocha. Oby w poniedziałek Niemcy rozbili się o glupi ryj

1

Taki wynik jak w serii próbnej biorę w ciemno:) Ryoyu i Słoweńcy:)

1

@Linghunter88
A najlepsze jest to ze lekarze nie mowia ci o skutkach ubocznych jakie mogą być tej szczepionki. Mi lekarz dokładnie powiedzial co się stało i bylem lekko przerażony i zażenowany postawa rządu. Dodatkowo ten lekarz stwierdził że on tym co się szczeoia daje zalecenia po szczepionki aby takich sytuacji uniknąć. A u nas masówka zaszczep jak umrzesz Kij z tobą liczy się przekaz i statystyki

0

@barcelonaLM
No nie oslabl bo pokazywałem ci dowiod:) chyba ze według ciebie i niższy kurs EUR PLN to osłabnięcie złotego to nie mam pytań.
Rychłej wg kogo:)?

0

@BombowiecKrawczyk
Na jakiej podstawie bardziej Benfica ktora gra w kratkę? Po drugiej stronie rozoedzony Ajax co zezlomowal Sporting

0

@barcelonaLM
Zloty slabnie:)? W ostatnich dniach wrocil do poziomu 4,5 z 4,65 przy bazowej EUR wiec jednak nie slabnie

1

@Koni8M
Szalu nie robi? Najlepszy skoczek tego sezonu? 7 zwyciestw 8 z IO, 2 2 miejsca, najdalej 6 cz 7 w zawodach:)

Jak można mówić w takim wypadku o nieobliczalności.
Nieobliczalny to jest prevc, lanz8sek, Kubacki czy einsebichler ale nie najlepszy skoczek ostatnich lat


Dobry jestes to co na Tovie robi wrażenie? Ty w ogóle ogladasz ten sport?

0

@PatrykBarca
Tego nie wiedziałem

0

@Azacca
Człowieku napisałem Ci jaka byla diagnoza lekarzy. Nie umiesz czytać czy chcesz z tym dyskutować

0

@Stenko83
Kierowcę tira powinni odjebać publicznie - powiesić albo coś, co za idiota

1

@Deviler
1. Ryoyu
2. Kraft
3. Lindivk

1

@Koni8M
Mówisz o logice a pominąłeś Ryoyu:) dobre

0

@IronSanHybrid
NIE WIERZĘ:)

0

@OsamaDembele
gdyby było więcej takich ludzi ten świat byłby lepszy

2

@Persyfl
płyta ci się zacięła?

0

@Azacca
Bawisz się w mądrzejszego od lekarzy co mnie badali?
Do niektórych to szkoda gadać bo maja swój świat

1

@Azacca
A ja się zaszczepiłem i straciłem przytomność na dluza chwile z dzieckiem w rękę. Mało co nie doszło do tragedii. W badaniach wyszedł 10 krotnie wyższy niż norma poziom didimerow. Efekt szczepionki wg lekarza. Ale luz o tym się w tv nie mówi.
Ku przestrodze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?