3

@kamiVeB Wyjęte z kontekstu, dokładnie powiedział:

"Najgorsze, co może być, to ten sam rząd, ten sam prezydent, z jednej partii, którzy tylko i wyłącznie słuchają jednej osoby w trudnych czasach. Nie ma gorszego scenariusza dla Polski"

Chodziło mu oczywiście o to, że Duda to długopis Kaczyńskiego, a on nie byłby długopisem Tuska. To pewnie nieprawda, ale po co manipulować?

0

@olejtm Czekają Już od dawna z tego co wiem

3

@Prorokk To cytat z Mourinho... Wyjmij kij

2

Komentarz usunięty

1

@PatrychoO Mi się bardziej kojarzy ze wszystkimi naiwniakami, którym się na serio teraz wydawało, że PoPis nie wygra XD

0

@Mezocyklon87 A nie jest tak, że emerytury do 30 tysięcy rocznie i tak nie podlegają opodatkowaniu?

0

@wawrzyn1 W exit pollach pyta się o wiek, wykształcenie itp

0

@D10SLEO Niby taki doktór a nie rozumie jak działają exit polle

0

Ale Denver dostaje na łeb :/

1

@JBgomeS Za parę dni już będzie mówił Eurokołchoz na Unię

1

@GTBTP Podejrzewam, że gdyby nie covid i wojna w Ukrainie, nic by się nie zmieniło xd

0

@kibic1899 Uważam, że ludzie za bardzo dramatyzują i przesadzają z tym gadaniem. Ale generalnie zgadzam się xd

0

@messi33 Większość ludzi nie chce zmian i to było oczywiste, kto myślał, że faktycznie w drugiej turze będzie ktoś inny jest naprawdę bardzo naiwny

0

@kibic1899 W zdanie "Wygrał/a .........., a przegrała Polska" pewnie możnaby wstawić dowolnego kandydata lub partię i byłaby to prawda

0

@La Pulgaa Widocznie chodzisz w miejsca, gdzie na nich nie głosują :D Dopiero wymiana pokoleniowa prawdopodobnie to zmieni, patrząc po wynikach wśród najmłodszych

1

@RinooniR Demon Copperhead

1

@VegetaPolska 5 nawet fajna, 6 mi w ogóle nie podeszła przez dziecinny i żenujący klimat

0

@Pawci023x Też tak myślę. Może kiedyś się skuszę, jak będę zdesperowany xd

1

@Pawci023x Sporo osób poznało tam drugie połówki, więc sens chyba mają. Ja osobiście nigdy nie uzywałem. Bardziej chodziło mi o to, żeby nie utrzymywać na siłę związku, który nie jest dobry i nie ma przyszłości. Na to szkoda czasu i psychiki. I to wiem z doświadczenia :D

1

@PatrychoO Vagner Love?

0

@SelloutCrowd Sztuczny katarski twór, ale na miarę naszych możliwości XD Do tego często grają paskudnie

0

@Bilon87 No właśnie, np Polacy nie głosują na Izrael ze względów politycznych

0

@tomek8756 Jedna z najpiękniejszych kobiet na tym łez padole

0

@esem91 Prawem? Po prostu zostali zaproszeni tak jak Australia, kiedyś było też np. Maroko

0

@Faro Chłopy przebrane za baby to piękna tradycja utrzymywana chyba od czasów starożytnego teatru greckiego

0

@Starrk A ja muszę płacić...

0

@Pawci023x Najlepiej wg mnie prowadzić takie życie, by mieć czas i miejsce na wszystko. Związek "na siłę" i tak nie przetrwa, a jeśli nawet przetrwa to nie będzie szczęśliwy, więc jezt bezsensowny

3

@Kgorecki2500 Podobnie, serca drobiowe

0

@Mezocyklon87 rośliny wiedziały co się święci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?