lithotripter
Dołączył/a: kwiecień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@kamiVeB Wyjęte z kontekstu, dokładnie powiedział:
"Najgorsze, co może być, to ten sam rząd, ten sam prezydent, z jednej partii, którzy tylko i wyłącznie słuchają jednej osoby w trudnych czasach. Nie ma gorszego scenariusza dla Polski"
Chodziło mu oczywiście o to, że Duda to długopis Kaczyńskiego, a on nie byłby długopisem Tuska. To pewnie nieprawda, ale po co manipulować?
0
@olejtm Czekają Już od dawna z tego co wiem
3
@Prorokk To cytat z Mourinho... Wyjmij kij
2
Komentarz usunięty
1
@PatrychoO Mi się bardziej kojarzy ze wszystkimi naiwniakami, którym się na serio teraz wydawało, że PoPis nie wygra XD
0
@Mezocyklon87 A nie jest tak, że emerytury do 30 tysięcy rocznie i tak nie podlegają opodatkowaniu?
0
@wawrzyn1 W exit pollach pyta się o wiek, wykształcenie itp
0
@D10SLEO Niby taki doktór a nie rozumie jak działają exit polle
0
Ale Denver dostaje na łeb :/
1
@JBgomeS Za parę dni już będzie mówił Eurokołchoz na Unię
1
@GTBTP Podejrzewam, że gdyby nie covid i wojna w Ukrainie, nic by się nie zmieniło xd
0
@kibic1899 Uważam, że ludzie za bardzo dramatyzują i przesadzają z tym gadaniem. Ale generalnie zgadzam się xd
0
@messi33 Większość ludzi nie chce zmian i to było oczywiste, kto myślał, że faktycznie w drugiej turze będzie ktoś inny jest naprawdę bardzo naiwny
0
@kibic1899 W zdanie "Wygrał/a .........., a przegrała Polska" pewnie możnaby wstawić dowolnego kandydata lub partię i byłaby to prawda
0
@La Pulgaa Widocznie chodzisz w miejsca, gdzie na nich nie głosują :D Dopiero wymiana pokoleniowa prawdopodobnie to zmieni, patrząc po wynikach wśród najmłodszych
1
@RinooniR Demon Copperhead
1
@VegetaPolska 5 nawet fajna, 6 mi w ogóle nie podeszła przez dziecinny i żenujący klimat
0
@Pawci023x Też tak myślę. Może kiedyś się skuszę, jak będę zdesperowany xd
1
@Pawci023x Sporo osób poznało tam drugie połówki, więc sens chyba mają. Ja osobiście nigdy nie uzywałem. Bardziej chodziło mi o to, żeby nie utrzymywać na siłę związku, który nie jest dobry i nie ma przyszłości. Na to szkoda czasu i psychiki. I to wiem z doświadczenia :D
1
@PatrychoO Vagner Love?
0
@SelloutCrowd Sztuczny katarski twór, ale na miarę naszych możliwości XD Do tego często grają paskudnie
0
@Bilon87 No właśnie, np Polacy nie głosują na Izrael ze względów politycznych
0
@tomek8756 Jedna z najpiękniejszych kobiet na tym łez padole
0
@esem91 Prawem? Po prostu zostali zaproszeni tak jak Australia, kiedyś było też np. Maroko
0
@Faro Chłopy przebrane za baby to piękna tradycja utrzymywana chyba od czasów starożytnego teatru greckiego
0
@Starrk A ja muszę płacić...
0
@Pawci023x Najlepiej wg mnie prowadzić takie życie, by mieć czas i miejsce na wszystko. Związek "na siłę" i tak nie przetrwa, a jeśli nawet przetrwa to nie będzie szczęśliwy, więc jezt bezsensowny
0
@D10SLEO https://www.etoro.com/pl/news-and-analysis/market-insights/sok-pomaranczowy-zdrozal-o-300-proc-w-ciagu-dwoch-lat/
3
@Kgorecki2500 Podobnie, serca drobiowe
0
@Mezocyklon87 rośliny wiedziały co się święci