lithotripter
Dołączył/a: kwiecień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Prorokk Miło byłoby też, gdyby proponował jakieś sensowne rozwiązania problemów
1
@directedbyfcb Ja jak najbardziej się zgadzam, właśnie o to mi chodzi. Jak dzieci jest milion to już tylko statystyka, i mają na nie wyje*ane xd Ale o jeden płód będą walczyć jak lew do momentu urodzenia.
0
@Recha_0684 A co w nim takiego lewicowego?
0
@directedbyfcb Jedno dziecko to skarb, milion dzieci to statystyka
1
@BezglutenowyPedri Pewnie dlatego, że Zandberg to lewica, a Trzaskowski to centrum o delikatnym odchyleniu lewicowym (albo raczej progresywnym światopoglądowo). W sprawach gospodarczych pis i po to właściwie to samo.
1
@Borry Sztamę i relacje biznesowe
1
@lajcior Wczoraj takie jadłem, dzisiaj kurczak z warzywami po syczuańsku
0
@draxidox I całe szczęście, że wolność słowa panuje. Niech ludzie wyciągają wnioski jakie chcą z tego co czytają. Przecież mają rozum.
2
@Kgorecki2500 Mnie to nie oburza jeśli ktoś jest singlem, a oburza jeśli pozuje na kochającego męża i ojca tradycjonalistę. Hipokryzja najgorsza. W każdym razie oby to była prawda, bo gościa nie trawię xd
0
@draxidox Ciekawe jakich rozwiązań tego "problemu" oczekuje autor posta? Cenzura dla mediów, żeby mogły tylko pozytywnie pisać o dzieciach?
1
@DeXt3rVeB W moim życiu nic się nie zmieniło, ale konserw bardziej nie lubię. Więc koalicja lepsza o 2,3%.
2
@neymarjr_143 Ależ to się dobrze ogląda
0
@D10SLEO Kierownik gdzieś pojechał
0
@FCB24 Dopiero ludziom się oczy otworzą, jak im się zamkną XD
1
@MysticCat Pracuję w urzędzie i to prawda, byłoby bardzo fajnie. Wszystkim pracownikom produkcji życzę lepszego traktowania przez ich Januszeksy
1
@ACMaldini3 Trzeba jednak 6-godzinnego dnia pracy zamiast 7, wtedy na produkcji 4 zmiany po 6h :D
0
@LambiPL Wiem, ale nie w westernowym klimacie. Zresztą to tak, jakby powiedzieć, że nie ma sensu robić następnego GTA, bo już była gra o przestępcach :D Jak gra jest dobra (a RDR2 to moja ulubiona gra), to historia może być w miarę podobna tylko z innymi bohaterami
0
@LambiPL Ja bym chciał, żeby jeszcze się cofnęli w czasie i robili kolejny prequel, historia może być o zupełnie innym gangu albo np. przełączasz się pomiędzy przestępcą a stróżem prawa. Jest tu duże pole do popisu.
0
@Irmscher10 Nie, nie chce mi się. Dlatego napisałem "jeśli to prawda" xd. Podchodzę do tego z dużym dystansem, bo traktuję każdego polityka domyślnie jako klamcę.
6
@Bobo25 Tak jak wczoraj Zandberg powiedział: za jakąś groszową rentę wdowią podpisała budżet z cięciem pieniędzy na ochronę zdrowia. I to był deal, na jaki on się nie zgadza. Tusk im wprost zakomunikował, że nie wprowadzą żadnych najistotniejszych postulatów Razem, ale jak zamkną mordy to dostaną jakieś ministerstwa. Więc się wypisał. Jeśli to prawda, ja to szanuję.
4
@Foton Nie popiera aborcji, tylko prawo do niej. To naprawdę wyklucza chęć dobrego życia dla dzieci, których matki z tego prawa nie skorzystały?
22
@BorzyKrzys Żałosne to jest jak próbują Zandberga krytykować za to, że nie wyzbył się ideałów dla stołka
2
@domin682 Dla tych, których stać na zapłacenie prywatnie
0
@BorzyKrzys Od półfinałów może obejrzę
0
@Ryoumen A gdzie?
0
@BorzyKrzys Brzoska XD
2
@escarabajo Na dwie sporo, a na jedną bardzo dużo :D
0
@Zoker Na promocji albo dyskontowe marki to chyba nawet 2 paczki
2
@krycha2201 To mógłby być dobry i niezbyt drogi rezerwowy. Juz jest niezły, i nie, że zagrał dobre pół sezonu. Idealny wiek na większe wyzwanie niż Feyenoord. A wiemy jak Flick potrafi rozwijać zawodników. Leao na rezerwę przy naszej sytuacji finansowej to absurd dla mnie.
0
@gaucho104 Jeśli to na jedną osobę, to bardzo dużo