kuz

3

City jak co roku, za*****te transfery, kupe forsy wydane i nic nie osiągają w sezonie :D

kuz

0

Sam wyśmiałem arbitra a tu jednak ziarnko prawdy jest. :)

kuz

12

Portugalczycy swoje boisko treningowe mają w Bydgoszczy na stadionie Chemika. Z mojego bloku widać płytę boiska! :)

kuz

102

Skoro grał i wg. niego grało mu się ciężko, to chyba lepiej wie niż Ty przed komputerem?

kuz

16

Bolą te błędy arbitrów, ale teraz po wygranej Realu w lidze wszystkie trolle i gimbusy umysłowe wyszły z jaskiń. Strach cokolwiek napisać na ten temat bo od razu zjadają Cię sloganami jakby wygrywali ligę nieprzerwanie od 10 lat. Pozostaje wziąć popcorn i przyglądać się jak atakują innego biedaka.

kuz

0

W następnym sezonie szansa na aż 8 klasyków, będzie się działo!

kuz

8

Komentarz ze śmietankowej: "Dzielnie Barcelona walczy o drugie miejsce!". Oni się zachowują jakby wygrywali ligę od 10 lat :D bez kitu zero pokory w tych zakutych głowach.

kuz

0

CO TAM SIĘ ODWALA? :D

kuz

0

I TO JEST MECZ O MISTRZOSTWO HISZPANII? SERIO!? TRAGEDIA. Bez względu na wynik meczu Realu powinni zostawić płuca na boisku...

kuz

0

Przed chwilą napisałem, że Perez posmarował Barcelonie. Teraz już jestem pewien.

kuz

1

A co jeśli Perez posmarował Barcelonie na transfery letnie? :O

kuz

2

Tak, ale to jest Real Madryt, maszynka do robienia pieniędzy zarówno dla mediów jak i prasy. Wygrają drugi raz z rzędu LM to 80% drużyny obstawi 11 roku FIFpro i zgarnie nagrody France Football.

kuz

1

Ronaldo idzie po Złotą Piłkę jak burza... już ją ma od stycznia ale tylko utwierdza w przekonaniu, że ta nagroda należy do Niego. :D

kuz

1

Barcelona have denied the agreement with Athletic Club coach Ernesto Valverde, and the club will not sign a coach before 29th May. [Mundo Deportivo]

kuz

6

Jeszcze nikt nie napisał, więc napiszę: Kontuzja na rozgrzewce.

kuz

1

Spokojnie, ich wielki CEER da im finał w ostatniej minucie i tym samym zapewni sobie ZP za ten rok.

kuz

0

Lepiej poczekać na 18

kuz

5

Na samym dole po środku to już naciągane strasznie... sędzia nie jest w stanie wyłapać takiego milimetrowego spalonego. To niczyja wina, no, może tylko zarządu La Liga, że nie wprowadzili jeszcze powtórek wideo.

kuz

0

Teraz z reguły wszystko się odwraca i to Real stawia na wychowanków (przynajmniej w takich meczach mają szanse) a my kupujemy i albo nie dajemy młodym grać albo są niewypałami. :D

kuz

0

Ronaldo może pomarzyć o takim wykończeniu, nie dobiegł by pierwszy do tego podania znając Jego prędkość. :D

kuz

0

Ależ ja uwielbiam te firmowe wykończenie Luisito :) Majstersztyk!

kuz

23

"Arka Gdynia Ku*wa Świnia" podobno, aczkolwiek są przesłanki o "Wenger Out"

kuz

0

To już nawet nie jest śmieszne. :D Te słowa Tebasa a teraz ta kara... jedno potwierdza drugie a dalej nikt z tym nic nie zrobi.

kuz

6

23% bliżej mistrzostwa po tym meczu jesteśmy.

kuz

1

W następnej FIFIE przygotujcie się na zdjęcie koszulki po golu. :D

kuz

5

Kocham ten klub. Robią mi taki rollercoaster psychiczny, że brak słów. Strata gola na 2:2, myślę no tragedia, jak można sobie dać. Potem Real ciśnie, no i w końcówce LEO. PRICELESS.

kuz

0

Navas w czepku urodzony, dajemy dupy w końcówce, brak słów!

kuz

0

Sędziowanie na dobrym poziomie na razie, ale kartki to się chyba Pan Hernandez boi wyciągać. Marcelo żółta i Casemiro powinien już siedzieć w szatni.

kuz

0

Dokładnie. Lukovsky, powiedz mi jak można wygrać 2:4? Jeśli napisałby: "wynik będzie 4:2" wtedy mógłbyś się przyczepić :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?