kuz

0

Dzięki, ale grałem we wszystkie tytuły :) Jeśli już, to coś z końca 2016 albo 2017 roku, bo w wiele gier nie grałem z tych lat.

kuz

0

Poleci ktoś jakąś fajną grę na PC, z dobrą fabułą, co by wciągnęła na te przynajmniej 8-10 godzin?

kuz

0

A kto to jest ;) ?

kuz

3

Mija tydzień od śmierci Chestera, a ja wciąż czuje się jakbym stracił kolegę, którego nigdy nie znałem, tak napisał jeden z internautów i całkowicie się z tym utożsamiam.

kuz

45

Nie mieli swojego bohatera, który skacze wyżej niż chmury.

kuz

0

LG k10 wydaje się najlepszą opcją. Chociaż Lenovo k5 też jest spoko.

kuz

1

W All inclusive jedzenie i picie masz w cenie, pewnie jakieś lody też się znajdą, zależy o jakie all inclusive pytasz..

kuz

5

Polska piłka klubowa to dno i kilometry mułu, tyle w tym temacie.

kuz

0

Podpinam się pod zapytanie, czy w ogóle konferencja się odbędzie?

kuz

0

Merseyside Blue też spoko

kuz

0

Gdyby sprowadzili dwóch, to spoko alternatywa. Busquets by miał dobrego doświadczonego zmiennika, Samper też byłby w rezerwie w razie "W", do tego Coutinho do rozgrywania, ehh... marzy się.

kuz

2

Nie znam Hiszpańskiego, ale chyba zatrudnili Tomka Hajtę do oceny szans na pozostanie Neymara :)

kuz

0

Ty właśnie to zrobiłeś, po co o tym pisać? Każde pierdnięcie ma znaczenie? Wcześniej też wstawiał zdjęcia ludzie!

kuz

1

Kiedyś byście napisali: "Piękny gest, pamięta o kibicach", teraz: "Czyli na 100% odchodzi, zero szacunku do barw, rzuca jak szmatą." :D

kuz

7

To się wydaje wręcz niemożliwe :D

kuz

3

Pique dodał zdjęcie z Neymarem na twittera i podpisał "Zostaje." To żaden fejk.

kuz

5

Ależ ten Fellaini jest drewniany :D Gomes przy nim to shaolin soccer

kuz

0

W pierwszych meczach za Lucho też chwaliliscie pressing... Chłodne głowy proszę, koledzy.

kuz

15

Ney strzeli dziś bramkę Juve, a po wszystkim ciągnie koszulkę pod którą będzie widniał napis "Barca na zawsze" :) Nie no śmieje się, przecież Neymar nie zna Polskiego.

kuz

0

Na mirage mieli 11-10 i wtedy zaczęli grać jak silvery, neo co zrobił to ja nie wiem, gość gra 20 lat w tę grę i zamiast bezpiecznie wycofać bo miał możliwość to wychyla i ginie, kluczowe błędy jak na matchmakingu. Szkoda.

kuz

13

RAC1: NEYMAR zostaje w Barcelonie.

kuz

0

Niby kiedy się spotkali? Wczoraj jeszcze nic na ten temat nie było a dziś juz po spotkaniu? Neymar jest w USA na treningu Barcy i bierze w nim czynny udział, wysłał klona?

kuz

0

Z jednej strony jestem smutny i pewny, że Neymar już odchodzi, a z drugiej wierzę, że to plotki dziennikarskie i zostaje. Jak żyć? Do tego śmierć Chestera, smutny dzień.

kuz

0

Powiem jedno, jeżeli zarabiałbym (tutaj podaje przykładowo, nie tyle co Neymar zarabia realnie) 10 mln i czuł się w pracy znakomicie, fajna atmosfera, spoko szefostwo, ogólnie do niczego się nie można przyczepić i ktoś zaoferował by mi pracę za 13 czy 15 mln, to chyba został bym tam gdzie jestem.

kuz

0

Zainkasują 222mln i spłacą dług finansowy. Bartek wyjdzie na BOGA Barcelony, spłaci zadłużony klub i wszystko będzie cacy. Oczywiście zostaniemy z Semedo a Rafinhe i Arde odda się za tyle aby starczyło na spłatę całości długu - to chyba około 260 mln było czy coś :) W sprawie Neymara już jestem pewien, że odejdzie. Za dużo mediów huczy na ten temat, RAC1 i inne.

kuz

1

Wg mojej znajomości Portugalskiego to pisze o tym, że media kłamią jakoby miał namawiać Neymara na transfer do PSG. Ale ktoś kto zna dobrze może przetłumaczyć dokładnie.

kuz

1

Wokalista Linkin Park Chester Bennington, rzekomo popełnił dzisiaj samobójstwo poprzez powieszenie, na razie znalazłem jakieś info na google, nie wiem czy potwierdzone.

kuz

0

To już nie są tylko plotki. Największe gazety i rozgłośnie o tym trąbią więc coś jest na rzeczy...

kuz

0

Ciekawe jak na ten temat rozmawiają sami zawodnicy na treningu, czy pytają Neymara i wiedzą już, że odchodzi? Milczą żeby nie wywołać burzy? Pogodzili się z tym? Czy może zapewnił ich, że to plotki i zostaje? Takie informacje też wdrażają niepokój do drużyny i Valverde nie wie czy układać zespół z Neymarem czy bez Niego. Dziwi mnie, że wybiera słabszą drużynę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?