Mija tydzień od śmierci Chestera, a ja wciąż czuje się jakbym stracił kolegę, którego nigdy nie znałem, tak napisał jeden z internautów i całkowicie się z tym utożsamiam.
Gdyby sprowadzili dwóch, to spoko alternatywa. Busquets by miał dobrego doświadczonego zmiennika, Samper też byłby w rezerwie w razie "W", do tego Coutinho do rozgrywania, ehh... marzy się.
Ney strzeli dziś bramkę Juve, a po wszystkim ciągnie koszulkę pod którą będzie widniał napis "Barca na zawsze" :) Nie no śmieje się, przecież Neymar nie zna Polskiego.
Na mirage mieli 11-10 i wtedy zaczęli grać jak silvery, neo co zrobił to ja nie wiem, gość gra 20 lat w tę grę i zamiast bezpiecznie wycofać bo miał możliwość to wychyla i ginie, kluczowe błędy jak na matchmakingu. Szkoda.
Niby kiedy się spotkali? Wczoraj jeszcze nic na ten temat nie było a dziś juz po spotkaniu? Neymar jest w USA na treningu Barcy i bierze w nim czynny udział, wysłał klona?
Z jednej strony jestem smutny i pewny, że Neymar już odchodzi, a z drugiej wierzę, że to plotki dziennikarskie i zostaje. Jak żyć? Do tego śmierć Chestera, smutny dzień.
Powiem jedno, jeżeli zarabiałbym (tutaj podaje przykładowo, nie tyle co Neymar zarabia realnie) 10 mln i czuł się w pracy znakomicie, fajna atmosfera, spoko szefostwo, ogólnie do niczego się nie można przyczepić i ktoś zaoferował by mi pracę za 13 czy 15 mln, to chyba został bym tam gdzie jestem.
Zainkasują 222mln i spłacą dług finansowy. Bartek wyjdzie na BOGA Barcelony, spłaci zadłużony klub i wszystko będzie cacy. Oczywiście zostaniemy z Semedo a Rafinhe i Arde odda się za tyle aby starczyło na spłatę całości długu - to chyba około 260 mln było czy coś :) W sprawie Neymara już jestem pewien, że odejdzie. Za dużo mediów huczy na ten temat, RAC1 i inne.
Wg mojej znajomości Portugalskiego to pisze o tym, że media kłamią jakoby miał namawiać Neymara na transfer do PSG. Ale ktoś kto zna dobrze może przetłumaczyć dokładnie.
Wokalista Linkin Park Chester Bennington, rzekomo popełnił dzisiaj samobójstwo poprzez powieszenie, na razie znalazłem jakieś info na google, nie wiem czy potwierdzone.
Ciekawe jak na ten temat rozmawiają sami zawodnicy na treningu, czy pytają Neymara i wiedzą już, że odchodzi? Milczą żeby nie wywołać burzy? Pogodzili się z tym? Czy może zapewnił ich, że to plotki i zostaje? Takie informacje też wdrażają niepokój do drużyny i Valverde nie wie czy układać zespół z Neymarem czy bez Niego. Dziwi mnie, że wybiera słabszą drużynę.
0
Dzięki, ale grałem we wszystkie tytuły :) Jeśli już, to coś z końca 2016 albo 2017 roku, bo w wiele gier nie grałem z tych lat.
0
Poleci ktoś jakąś fajną grę na PC, z dobrą fabułą, co by wciągnęła na te przynajmniej 8-10 godzin?
0
A kto to jest ;) ?
3
Mija tydzień od śmierci Chestera, a ja wciąż czuje się jakbym stracił kolegę, którego nigdy nie znałem, tak napisał jeden z internautów i całkowicie się z tym utożsamiam.
45
Nie mieli swojego bohatera, który skacze wyżej niż chmury.
0
LG k10 wydaje się najlepszą opcją. Chociaż Lenovo k5 też jest spoko.
1
W All inclusive jedzenie i picie masz w cenie, pewnie jakieś lody też się znajdą, zależy o jakie all inclusive pytasz..
5
Polska piłka klubowa to dno i kilometry mułu, tyle w tym temacie.
0
Podpinam się pod zapytanie, czy w ogóle konferencja się odbędzie?
0
Merseyside Blue też spoko
0
Gdyby sprowadzili dwóch, to spoko alternatywa. Busquets by miał dobrego doświadczonego zmiennika, Samper też byłby w rezerwie w razie "W", do tego Coutinho do rozgrywania, ehh... marzy się.
2
Nie znam Hiszpańskiego, ale chyba zatrudnili Tomka Hajtę do oceny szans na pozostanie Neymara :)
0
Ty właśnie to zrobiłeś, po co o tym pisać? Każde pierdnięcie ma znaczenie? Wcześniej też wstawiał zdjęcia ludzie!
1
Kiedyś byście napisali: "Piękny gest, pamięta o kibicach", teraz: "Czyli na 100% odchodzi, zero szacunku do barw, rzuca jak szmatą." :D
7
To się wydaje wręcz niemożliwe :D
3
Pique dodał zdjęcie z Neymarem na twittera i podpisał "Zostaje." To żaden fejk.
5
Ależ ten Fellaini jest drewniany :D Gomes przy nim to shaolin soccer
0
W pierwszych meczach za Lucho też chwaliliscie pressing... Chłodne głowy proszę, koledzy.
15
Ney strzeli dziś bramkę Juve, a po wszystkim ciągnie koszulkę pod którą będzie widniał napis "Barca na zawsze" :) Nie no śmieje się, przecież Neymar nie zna Polskiego.
0
Na mirage mieli 11-10 i wtedy zaczęli grać jak silvery, neo co zrobił to ja nie wiem, gość gra 20 lat w tę grę i zamiast bezpiecznie wycofać bo miał możliwość to wychyla i ginie, kluczowe błędy jak na matchmakingu. Szkoda.
13
RAC1: NEYMAR zostaje w Barcelonie.
0
Niby kiedy się spotkali? Wczoraj jeszcze nic na ten temat nie było a dziś juz po spotkaniu? Neymar jest w USA na treningu Barcy i bierze w nim czynny udział, wysłał klona?
0
Z jednej strony jestem smutny i pewny, że Neymar już odchodzi, a z drugiej wierzę, że to plotki dziennikarskie i zostaje. Jak żyć? Do tego śmierć Chestera, smutny dzień.
0
Powiem jedno, jeżeli zarabiałbym (tutaj podaje przykładowo, nie tyle co Neymar zarabia realnie) 10 mln i czuł się w pracy znakomicie, fajna atmosfera, spoko szefostwo, ogólnie do niczego się nie można przyczepić i ktoś zaoferował by mi pracę za 13 czy 15 mln, to chyba został bym tam gdzie jestem.
0
Zainkasują 222mln i spłacą dług finansowy. Bartek wyjdzie na BOGA Barcelony, spłaci zadłużony klub i wszystko będzie cacy. Oczywiście zostaniemy z Semedo a Rafinhe i Arde odda się za tyle aby starczyło na spłatę całości długu - to chyba około 260 mln było czy coś :) W sprawie Neymara już jestem pewien, że odejdzie. Za dużo mediów huczy na ten temat, RAC1 i inne.
1
Wg mojej znajomości Portugalskiego to pisze o tym, że media kłamią jakoby miał namawiać Neymara na transfer do PSG. Ale ktoś kto zna dobrze może przetłumaczyć dokładnie.
0
http://www.dailymail.co.uk/news/article-4715568/Linkin-Park-singer-Chester-Bennington-commits-suicide.html chyba potwierdzone.. to straszne...
1
Wokalista Linkin Park Chester Bennington, rzekomo popełnił dzisiaj samobójstwo poprzez powieszenie, na razie znalazłem jakieś info na google, nie wiem czy potwierdzone.
0
To już nie są tylko plotki. Największe gazety i rozgłośnie o tym trąbią więc coś jest na rzeczy...
0
Ciekawe jak na ten temat rozmawiają sami zawodnicy na treningu, czy pytają Neymara i wiedzą już, że odchodzi? Milczą żeby nie wywołać burzy? Pogodzili się z tym? Czy może zapewnił ich, że to plotki i zostaje? Takie informacje też wdrażają niepokój do drużyny i Valverde nie wie czy układać zespół z Neymarem czy bez Niego. Dziwi mnie, że wybiera słabszą drużynę.