Z problemami finansowymi Milanu, gdzie muszą wygenerować dochody i przy takiej formie Piątka to latem za grube miliony może pójść dalej. Mam nadzieję, że kolejna piękna historia nam się pisze, jak w przypadku Lewego.
Słaby ten film jak sik komara, zawiodłem się. Wszystko niby po wydarzeniach z turnieju mocy a jakiś Broly (którego wcześniej pokonał Gohan ssj2) walczy jak równy z równym z Gogetą SSJ Blue xD poza tym ten prolog też całkiem oderwany od rzeczywistości bo w sumie wg. tego co pokazali Broly nawet nie znał Goku a przecież dobrze wiemy, że czuł do niego nienawiść bo ten płakał głośno obok niego w inkubatorze.
Wiedźmin 3, Red Dead Redemption 2, God Of War były chyba najlepszymi tytułami jakie ogrywalem. The Last Of Us jakoś mnie nie porwało, ale chyba muszę po prostu przysiąść i się wciągnąć.
Ja uwielbiam La Ligę i oglądam sobie nawet mecze przykładowo Leganes z Valladolid. Jak się lubi ligę i ma się w głowie to nie patrzysz na wszytko przez pryzmat nienawiści. Osobiście lubię wiedzieć jak gra przeciwnik (nie wróg) i w jakiej formie są poszczególni gracze żeby potem przed klasykiem np. nie czytać i nie słuchać ekspertów tylko mieć swoje wnioski. Pozdro!
No niedawno się przekonali jak to jest nie kupować młodych graczy i mieć postarzały zespół, teraz trochę wrócili z formą ale będzie coraz gorzej jeżeli nie zmienią polityki.
Bo to zła kobieta była... tak do tematu, to ja też byłem szczepiony, mam 25 lat i nie miałem ospy, a wielu ludzi wokół mnie miało i jakoś się nie zaraziłem. Moja siostra miała JEDNĄ KROSTKĘ, i była to ospa.
Mnie zawsze śmieszyło i śmieszyć będzie jakiekolwiek porównywanie Ronaldo do Messiego i te Jego śmieszne szopki na boisku. Dla mnie po prostu dobry piłkarz ale żaden mega grajek wszechczasów.
0
Myślę, że w każdym innym wypadku niż klasyk tak właśnie będzie. :)
0
5-0! MANITA! EDIT. Jednak offsajd.
0
Teraz jak Sevilla strzeli (a na to się zanosi) to już tylko dwie brameczki :)
0
SPALONY BYŁ BABEN!
0
Messi zanurkował? Ja myślę, że to niemożliwe i po prostu podstawił mu girę.
6
Styki przepalone
0
Team Kinguin vs 100pro, a potem Virtus.Pro vs Gambit.
Jakby się ktoś nudził a lubi esport to streamek:
https://www.twitch.tv/weplayesport_ru
0
Nie rozumiem ludzi nie odmieniających nazwisk.
2
O, De Jong w studio TVP.
0
Nawet gdyby, to będzie kolejny smaczek dla Polaków w meczach Realu.
3
Z problemami finansowymi Milanu, gdzie muszą wygenerować dochody i przy takiej formie Piątka to latem za grube miliony może pójść dalej. Mam nadzieję, że kolejna piękna historia nam się pisze, jak w przypadku Lewego.
16
Morda się sama cieszy jak się widzi takie filmy. Dzięki!
0
Słaby ten film jak sik komara, zawiodłem się. Wszystko niby po wydarzeniach z turnieju mocy a jakiś Broly (którego wcześniej pokonał Gohan ssj2) walczy jak równy z równym z Gogetą SSJ Blue xD poza tym ten prolog też całkiem oderwany od rzeczywistości bo w sumie wg. tego co pokazali Broly nawet nie znał Goku a przecież dobrze wiemy, że czuł do niego nienawiść bo ten płakał głośno obok niego w inkubatorze.
1
Messi odpoczywał ostatnio dwa mecze, dla takiego zawodnika to jest dużo i teraz musi grać, jak najwięcej.
5
No a co nagle Messi i Alba nie mogą zagrać 3 meczy z rzędu po 90? Dajcie spokój...
0
Jednak czyta ten Waldek posty :)
6
Obstawiłem na 1x Leganes więc też jest mi trochę przykro...
0
Przy tych paczkach jakie już wyszły ten Messi zwykły to bardziej pech niż szczęście.
0
Poza Rabiotem, 5 tys € Lucas Ocampos czy Dimitri Payet 10 tys €, Laurent Koscielny 2 tys € czy Unia Graczy FIFPro 5k €.
0
Wiedźmin 3, Red Dead Redemption 2, God Of War były chyba najlepszymi tytułami jakie ogrywalem. The Last Of Us jakoś mnie nie porwało, ale chyba muszę po prostu przysiąść i się wciągnąć.
73
Ja uwielbiam La Ligę i oglądam sobie nawet mecze przykładowo Leganes z Valladolid. Jak się lubi ligę i ma się w głowie to nie patrzysz na wszytko przez pryzmat nienawiści. Osobiście lubię wiedzieć jak gra przeciwnik (nie wróg) i w jakiej formie są poszczególni gracze żeby potem przed klasykiem np. nie czytać i nie słuchać ekspertów tylko mieć swoje wnioski. Pozdro!
1
Beelzeboss uwielbiam, Baby oraz The Metal, no i oczywiście Rize of the Phoenix też jest mega sztos. Na koniec Sasquatch.
0
Jak wklepiemy im manitkę jak rok temu w finale to mogą nawet dwie strzelić ;)
0
Z Sevillą już tak łatwo nie będzie odrobić, chociaż pierwszy skład to niebo a ziemia, więc i tak mamy duże szanse.
8
powinien dopisać "see You soon."
2
No niedawno się przekonali jak to jest nie kupować młodych graczy i mieć postarzały zespół, teraz trochę wrócili z formą ale będzie coraz gorzej jeżeli nie zmienią polityki.
0
Bo to zła kobieta była... tak do tematu, to ja też byłem szczepiony, mam 25 lat i nie miałem ospy, a wielu ludzi wokół mnie miało i jakoś się nie zaraziłem. Moja siostra miała JEDNĄ KROSTKĘ, i była to ospa.
16
Jedna mała różnica, nie grał w Barcelonie gdzie będzie miał około 20x więcej sytuacji na mecz.
0
Mnie zawsze śmieszyło i śmieszyć będzie jakiekolwiek porównywanie Ronaldo do Messiego i te Jego śmieszne szopki na boisku. Dla mnie po prostu dobry piłkarz ale żaden mega grajek wszechczasów.
5
Wykupią za 8 sprzedadzą za 20 do Chin :D