kuz

163

Nie zagra we wtorek i za rok w pierwszym meczu grupowym! :P

kuz

0

Można oczywiście, ale on pisze posta po każdej rundzie, mapie, meczu. Albo chce z Siebie zrobić drugiego BarcaInfo tylko esportowego albo nie wiem co nim kieruje.

kuz

1

Myślę, że każdy kto chce to ogląda i nie musisz przy każdej okazji spamować tutaj tymi postami bo większość nie rozumie tak czy siak.

kuz

5

Tak na chłodno, po przebudzeniu, to Vinicius zrobił wczoraj wiatrak z Semedo. Nie jestem jakimś przeciwnikiem Portugalczyka, wręcz przeciwnie wierzę w niego, ale wczorajszy mecz do zapomnienia bo gdyby nie słaba skuteczność tego młodziaka i prze genialny Ter Stegen, to po pierwszej połowie nie było by co zbierać.

kuz

2

Warto zauważyć dobre zachowanie sędziów, puścili akcję a dopiero jak się skończyła, liniowy pokazał offsajd.

kuz

8

I znowu musi przy**bać na siłowni, bo teraz był grubasem haha :D

kuz

8

"Gdyby mecz miał tylko jedną połowę, to Barca wracała by do domu z niczym." Im się nigdy wymówki nie skończą. :D

kuz

1

I do tego Casemiro przeorany, piękniej być nie może hahah, kocham ten klub!

kuz

1

https://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-7080438.html#comment-7080475

Ja to tu tylko tak zostawie hahaha, VICSA EL BARCAAAA!

kuz

0

MAMY TO PANOWIE !!!!!!

kuz

4

Mamy trochę szczęścia ale Real miał całe 3 sezony szczęścia i jakoś nikt nie płakał.

kuz

0

Żenada, szczególnie, że mają czarnoskórych w drużynie...

kuz

3

Coutinho za Roberto to by była najlepsza decyzja Valverde odkąd pracuje w tym klubie.

kuz

0

Robi co może, trzy wrzutki już były. Tylko on zagroził bramce póki co.

kuz

0

Spokojnie, ostatnie 0-3 na Bernabeu wyglądało podobnie.

kuz

0

Najlepiej z kontry dla nas, wtedy by płakali, że sędzia za Barcą :D

kuz

1

Co jak co, ale to jest żółta dla Rakiety :D

kuz

0

Eleven jak zwykle pewnie z minutę opóźnienia meczu...

kuz

1

Hahaha, prześcieradło na oprawie im się zablokowało :D

kuz

0

To chyba Staszek od newsów zachlał i przypomnieli mu, że ban transferowy. :D

kuz

0

Wincjusz i Dembele za jedyne 20 funciszy? Biorę, jeden będzie zmywał gary a drugi chodził na zakupy.

kuz

3

O kuźwa, lift był mega!

kuz

0

Patrząc na formę Realu na Bernabeu i męczarnie ze słabiakami jestem pełen optymizmu, myślę, że ich zmieciemy.

kuz

0

To fakt, wiele osób nie wie/boi się używać karty płatniczej w internecie a to 5 min roboty. Ja mam to załatwione poprzez google play i samo mi miesięcznie te 15zł pobiera.

kuz

47

Mnie rozwalają Ci szukający streama. Na browar i chipsy stać ale 15zł na Eleven NA MIESIĄC to już dla nich zdzierstwo i się nie opłaca.

kuz

1

Na Bernabeu można, a tak na poważnie to z dystansem :D

kuz

0

Tam w tej Hiszpanii to wszyscy księgowi umoczeni, bo każdy rozumny człowiek wie, że to oni się zajmują finansami gwiazd.

kuz

42

Weź tam nasraj obok kibla :D

kuz

0

Zadzwoń do WKU i powiedz, pewnie jakiś błąd im się wkradł.

kuz

1

Siema chłopy, oglądaliście tą całą konferencję tej pseudo gali fejm mma? Przecież to jest aż żałosne, że takie osoby jak ta cała Linkiewicz czy Godlewska są tam promowane... Zbieranina pseudo gwiazdeczek na których głupocie zarabia sobie Gola z Warsaw Shore. Tragedia. Podsyłam linka ale oglądacie na własną odpowiedzialność. To jest gorsze niż dzisiejsze decyzje VARu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?