kuz

3

Porto, Feyenoord i Young Boys. Może i dobrze, że ta Legia wczoraj przegrała bo tylko wstydu byśmy się znowu najedli przy dwucyfrowych wynikach dla przeciwnika.

kuz

0

W takim wypadku niech PSG cmoknie trąbkę i niech sobie walczą z wypychaniem Neymara, bo jak zostanie to w klubie będzie kwas. Taka propozycja jaką dali to jest drwina z Barcelony.

kuz

2

@Dejvv "Podpis Neymara" "Otoczenie Neymara" "Otoczenie PSG" "Otoczenie Barcelony" "Bliskie Porozumienie" "Mocne Porozumienie"... Ile tych sztucznych tworów istnieje dzięki tej sadze to ja Cię nie mogę :P

kuz

2

Ja się tak zawsze zastanawiam, bo wierzę w Boga i w to, że po tym życiu jest coś dalej... Ale gdy małe dzieci umierają na jakieś ciężkie choroby, często niemowlęta i dzieci do 5 roku życia, czym one sobie zawiniły? Popełniły jakiś ciężki grzech? Ludzie, którzy robią straszliwe rzeczy w życiu dożywają długich lat kwitnąc w więzieniach albo na wolności i nikt ich z tego nie rozlicza, a niewinni muszą cierpieć. Gdzie jest sprawiedliwość o której piszą w Biblii?

kuz

0

@PrinceDamon Zagrają lepiej niż te gwiazdeczki. Na ligę farmerów wystarczy.

kuz

1

Paco będzie miał coś do udowodnienia dla Ernesta :)

kuz

0

@HansLanda Wtedy były jeszcze inne czasy. Teraz hype na VVD wzrosło o 100%, myślę, że do Grudnia nie opadnie.

kuz

4

Śmiejemy się, że fioletowa wygląda jak notatnik a u nas dalej jak coś ważnego się dzieje to strona nie nadaje się do użytku...

kuz

3

No to Van Dijk też ze Złotą Piłką niestety. Szlag człowieka trafia jak Leo jest niedoceniany i co marketing robi z tymi nagrodami...

kuz

3

Pier**li ten lektor i nie można zrozumieć co CR mówi...

kuz

2

@DaPi Eurosport zawsze transmituje galę losowania LM.

kuz

8

@Wittgenstein Skandal może być jeden, jak wygra Ronaldo. Van Dijk/Messi to będzie słusznie przyznana nagroda bo i jeden i drugi grali znakomicie.

kuz

2

@Toretto Antonella ma swoje, stawiam sto złotych.

kuz

0

@Ratamahatta Tuchel - przy którym Dembele się rozwinął niesamowicie i grał na jakimś tam poziomie, Mbappe - jeden z najlepszych na świecie i ziomek Debleme, mogli by stworzyć fajny duet. Do tego Francja, Paryż.

kuz

22

@BarcaInfo Mikky może nie ma dwóch złotych piłek tak jak Antonella, ale ma coś w sobie. :)

kuz

0

@FanFCBar @SkN Opieram się wyłącznie na tym, co mówią pismaki, nie mówię, że to prawda. Podobno Valverde miał namawiać Dembele do transferu, więc jasno dał mu do zrozumienia, że lepiej będzie mu w PSG a w Barcy nie pogra.

kuz

3

Nie rozumiem trochę myślenia Dembele. Według mediów zarząd jasno dał mu do zrozumienia, że go nie chcą i żeby dołączył do PSG a ten dalej wierzy w "sukces" w Barcelonie i nigdzie się nie rusza... Bez poparcia zarządu i trenera jedyny sukces to odniesie w Fortnite chyba.

kuz

0

@BarcaInfo Khelafi uśmiechnięty? Niemożliwe!

kuz

0

@Bartas7VeB Hasło Ocon!

kuz

0

@grizzy10 Jadą se na wakacje do Barcelony, panuje optymizm, bo kto się smuci jadąc na wakacje? Lecą sobie w niedziele i do następnej niedzieli zostaną bo po taniości Neymar hotel ogarnął. Cieszą się bardzo rodzinnym wyjazdem. Czego tu nie rozumieć? Ty jak latasz na wczasy to też jesteś zjarany i odlatujesz?

kuz

1

@robsesh to Pani za ladą pewnie Cię nabija na swój targecik. :)

kuz

2

@COU_11 kto to jest Young Igi?

kuz

0

@Zieliniak Będzie wszędzie jechanka po nim a on sobie odpali Fortnite albo poleci se do Francji na weekendzik.

kuz

0

Chiringuito TV dziś dla odmiany spamuje Twittera od samego rana. Przeważnie zaczynali wieczorem. :)

kuz

0

No to w sumie mamy dwa skrzydła Neymar/Dembele i Messi/C. Perez. Jako zmiennik Dembele może się przydać.

kuz

0

@Mat_Cat Bo chyba trzecie miejsce w lidze zajęli.

kuz

0

Samolot zarezerwowany, Ney chce zdążyć na Pampelunę. :P

kuz

1

@Grubson06 Znaczy. Trzeba.

kuz

9

@Qlewer Neymar chociaż potrafi przyjąć piłkę i podać celnie, w przeciwieństwie do Dembelele.

kuz

0

@Croocers I jeszcze syna Messiego chcą... wolne żarty.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?