Ahhhh jutro zapinamy pasy i do samej północy będziemy łykać tyle bredni, że głowa pęknie :D Oby to się skończyło jakimś dobrym transferem z i/albo do klubu. Fajnie w końcu wiedzieć, że jutro już będą konkrety a nie tylko wymysły mediów.
@Hubert98 Na 90% tak jest, ale aż dziw bierze, że takiemu komuś zależy na sztucznych lajkach w internecie :D To jakby nagle jakiś Rivaldo czy Puyol zaczął wypisywać bzdury, może nie ten kaliber, ale jednak.
@Pitera277 Według tego co można przeczytać, to były gracz Barcy Futsal, a teraz jakiś tam dziennikarz, bo ma zdjęcia jak zadaje pytania dla Valverde na konferencji. Poza tym dużo fotek z ludźmi bliskimi klubowi. Na 90% robi z Siebie wariata i na koniec powie, że był pewien ale się nie udało itp. Aż dziwne, że jakiś tam ex reprezentant Barcy ryzykuje dla lajków na instagramie.
Ten cały Valdearenas to bardzo ciekawy twór internetowy. Zaspamował sobie konto zdjęciami z Barto, z Neymarem. Teraz pytanie czy robi to żeby zbudować autentyczność, zyskać rozgłos i obserwujących? W sumie bez sensu, bo już pomyje na Niego wylewają i jeżeli te 120 tys obserwujących zacznie go masowo zgłaszać to zablokują mu konto. Chłop dalej pisze, że Neymar przyjdzie, kto wie, może kluby się dogadały i czekają do samego końca? Barto mówił "to będzie długie lato" zaraz po tym całym szczycie w Monaco, może o to chodziło? Że będziemy czekać do ostatniej godziny? Zarabiają dzięki temu na wizerunku. BTW. ale piękna akcja Barcy B.
Będę jeszcze długo zazdrościł Atleti, jaki interes ubili na tym Felixie. Wymienili sobie starszego Griezmanna na młodego bardzo dobrego gracza, który z buta wchodzi z Ligę. Nie to, żebym odbierał Griezmannowi bo jest bardziej doświadczony i wciąż TOP, ale nic nie stracili sportowo na tej wymianie a nawet zyskali, Felix odmuli trochę tę drużynę.
0
@danio1899 Jeżeli Areola pójdzie za Navasa, to Keylor nr 1 a Rico zmiennik.
0
Chicharito w Sevilli :)
0
@SkN Pójdzie do PSG i uruchomi efekt domino. Znaleźli zastępstwo dla Neya i zmienią zdanie co do oferty. Huheuheu.
2
SkySports podaje, że Icardi może trafić do PSG w ostatni dzień okna transferowego.
1
@snoopdegie konkretem może być też brak jakichkolwiek ruchów :D
0
@Danny Gaucho Już kupiłem popcorn! :D
2
Ahhhh jutro zapinamy pasy i do samej północy będziemy łykać tyle bredni, że głowa pęknie :D Oby to się skończyło jakimś dobrym transferem z i/albo do klubu. Fajnie w końcu wiedzieć, że jutro już będą konkrety a nie tylko wymysły mediów.
0
@Hubert98 Na 90% tak jest, ale aż dziw bierze, że takiemu komuś zależy na sztucznych lajkach w internecie :D To jakby nagle jakiś Rivaldo czy Puyol zaczął wypisywać bzdury, może nie ten kaliber, ale jednak.
0
@Hubert98 Jego najnowszy post mówi, że na 1000% przyjdzie teraz. :D
1
Eibar niestety puchnie, Atleti 2-2.
0
@Pitera277 Według tego co można przeczytać, to były gracz Barcy Futsal, a teraz jakiś tam dziennikarz, bo ma zdjęcia jak zadaje pytania dla Valverde na konferencji. Poza tym dużo fotek z ludźmi bliskimi klubowi. Na 90% robi z Siebie wariata i na koniec powie, że był pewien ale się nie udało itp. Aż dziwne, że jakiś tam ex reprezentant Barcy ryzykuje dla lajków na instagramie.
0
Ten cały Valdearenas to bardzo ciekawy twór internetowy. Zaspamował sobie konto zdjęciami z Barto, z Neymarem. Teraz pytanie czy robi to żeby zbudować autentyczność, zyskać rozgłos i obserwujących? W sumie bez sensu, bo już pomyje na Niego wylewają i jeżeli te 120 tys obserwujących zacznie go masowo zgłaszać to zablokują mu konto. Chłop dalej pisze, że Neymar przyjdzie, kto wie, może kluby się dogadały i czekają do samego końca? Barto mówił "to będzie długie lato" zaraz po tym całym szczycie w Monaco, może o to chodziło? Że będziemy czekać do ostatniej godziny? Zarabiają dzięki temu na wizerunku. BTW. ale piękna akcja Barcy B.
4
@xArabx Jutro o północy.
2
@MichalZZZ Nie takie rzeczy się działy, i ten wariat Valdearenas :D
0
@MichalZZZ Ja bym radził poczekać do końca okienka :D
0
@nietoperz Warto też obserwować Araujo, całkiem dobry zawodnik.
0
@amanter Ale odeszła im pensja Antoniusza, to też sporo. Joao tyle nie pobiera.
0
@PatrickoBarca Chyba zapytam o piguły jakie bierze :D Chciałbym być takim optymistą w życiu.
3
Będę jeszcze długo zazdrościł Atleti, jaki interes ubili na tym Felixie. Wymienili sobie starszego Griezmanna na młodego bardzo dobrego gracza, który z buta wchodzi z Ligę. Nie to, żebym odbierał Griezmannowi bo jest bardziej doświadczony i wciąż TOP, ale nic nie stracili sportowo na tej wymianie a nawet zyskali, Felix odmuli trochę tę drużynę.
0
Felix napoczyna Eibar :)
4
Abidal cały czas w telefon zapatrzony, chyba grubo działają incognito. Niby meczyk a tam na boku transfery dopinają.
3
Puig ma taki spokój w przyjęciu i rozegraniu, że aż się nie chce wierzyć. A teraz ta akcja, szkoda, że nie padła bramka.
0
Poratuje ktoś tym linkiem do Barcy B? Nigdzie na oficjalnych kanałach nie widzę.
0
@kuba4352r375 Poproszę też.
1
@4drian0 Wygląda jak jakiś pegazus po liftingu. Myślałem, że teraz bardziej w minimalizm się idzie.
0
@ViscaBarca123 Nie widzę na kanale BarcaTV? Jakiś link?
0
@PatrickoBarca Czyli z Keylora rezygnują? Czy wezmą dwóch?
4
@takisobiektos Ale taki smarkacz podchodzi i pluje? Gdybym to zobaczył to szybko bym go nauczył szacunku.
16
Na Wanda Metropolitano dalej bezczeszczą tablicę Griezmanna. Co za bydło.
0
@Veb1233 Wiem wiem, tylko podaję :)