1

@Lordzi bierzesz drugiego singla i.masz 400 kafli
I wtedy na jakieś 40 M2 wystarczy

1

Jak jest zima to musi.byc zimno
Albo padać deszcz

0

@tristan87 to tak samo jak u mnie tylko odwrotnie xD

0

@gumaz 3 tylko ale da się wygrać bo znam gościa co milion wygrał
A to że są ustawiane tak żeby wylosowali te liczby których nikt nie obstawił to żadna tajemnica chyba
Nie bez powodu na godzinę przed losowaniem zamykają zakłady

2

@Chucky przecież są na 1 miejscu xD

0

@bart_azz rotacja z Pedrim? Chyba w szpitalu

1

@Rewolucja123 myślę Xavi mówe do grudnia

0

0

@gumaz ferie zimowe

0

@LS jak element to by mu nawet okruszków nie zostawił

4

@Popitek12 nikt go nie lubi

1

@tristan87 te ten ostatni pewniaczek na kuponie

1

Kamil największy awans po 1 serii czy co znaczyło to zielone podświetlenie?

3

Poszedł na straty niestety

0

Pjoter wytrzyma presję?

0

@LM10GOAT ok ok

2

@Bobo25 a pisze się Giroud?

6

@Prorokk twoje upodobania już znamy a co ma to dodi?

2

@LM10GOAT będzie narada jury

1

@Culer9002 z godziny wychowawczej ale to idzie na konto kogela mogela

3

@NeroTFP1 oj taka encyklopedia oprawiona w deski to bym nie chciał dostać przez łeb

0

@FcPortoFan1999 bo zamiast grać w lotki to kopał piłkę pod blokiem

0

@FcPortoFan1999 "nowy Messi"

1

@Szreko łysy z Rayo Isi Palazon

0

@gumaz przepraszam

0

@gumaz Ty i twoje multi

2

@wpwelement widziałem jakiś kalendarz ale myślałem że to nagroda za wygranie ZP xD

0

Czerwona La Liga dzisiaj

2

Ale prowokacja na głównej

3

To getafe to jest o co najmniej 10 pozycji za wysoko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?