kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LukaszFan ciekawe co oni tam robią w trakcie reklam?też je oglądają?
0
@FcPortoFan1999 to duże osiągnięcie w tenisie? Nie znam się
1
@lukaszbrk u mnie vice mistrzyni olimpijska dostała działkę od gminy, dom musiała sobie sama postawić
1
@MesQueUnClub96 a co osiągnął?
0
@FcPortoFan1999 Lewy był blisko *mistrza świata 2022
4
@FcPortoFan1999 Żyła to chociaż mistrzem świata został w 2023
0
@PatrychoO Przecież Levante jestna 2 miejscu chyba jak one tak...
No jo one grają z Las Palmas
0
@gumaz superchampiona dostanie
2
@LaLigaPD czekaj czekaj jeszcze trochę czasu do meczu jest
0
Joju 4 razy po 2 razy i orzełek hej
0
@FcPortoFan1999 oby joju sam mu nie pomógł
0
@MatBac1991 w tym na półmetku mamy 10
0
@MarioVeB! Klimatyzacja?a no co komu klimatyzacja, niech se szybe opuszczą
0
@Stinger_ #teamJoju
3
@FCB_dimiC Dodawaj mniej gazu
2
@RoberDzik nie może tylko chce
1
@domin682 no właśnie na koniec grudnia
0
@Rust_Cohle ktoś zakopał a Ty znalazłeś
0
@domin682 przecież ostatnio gadali że towaru za 250 mln wyślą
0
@agaFCB może termostat się popsuł
0
@MESSIah16 jeszcze jakby tego gola strzelił Rakitic to już w ogóle by była jazda
0
@LM10GOAT a co napisałeś?
17
@Rust_Cohle @MarioVeB! Para idealna
0
@TheNekro94 ale i tak jest trochę do przodu
1
@HighestInTheRoom tylko Sierockiego żal
0
@Nazio_87 możesz wypłacić i zbierać od nowa
0
Na finał LM będzie gotowy
1
@AlwaysBlaugrana nie wiedziałem ale sprawdziłem
20 spotkań( z towarzyskim w Ameryce ) od manity z Antwerp
1
@gumazw gimnazjum to noga siatka ręczna a jak było ciepło to chodziliśmy na orlik albo biegać na bieżnie
W technikum często biegaliśmy w terenie i graliśmy w noge na betonie, sala była mała więc ręczna odpadła całkowicie
1
Ale z Barabarą to już na pewno maszyna ruszy