1

@titikaka Real Madryt, jak spadać to z kucyka

7

@thorin o mróz panie kolego

0

@xvcWinterSoldier Gavi tak chciał

0

@mordini123 w DSJoty można grać cały rok

0

@kuz mój zaryczał jak lew i odpalił

1

Brrr -15(odczuwalne-23) ciekawe co na to mój dieselek

Piękna zima ale niech już spada

0

Druzyna jest w budowie, od 2 lat robimy fundamenty

2

Forta można pochwalić i w sumie tyle

4

Ten co karnego strzelił też chyba rekinem jest

0

Daliby młodemu karniaczka

4

Rekinowi się płetwy poplątały

0

Czy tam Ronaldo siedział? xD

1

@Culer9002 i to bez kapitana

0

Romeo to jest hit

0

@Nazio_87 dziwnie piszesz czerwiec

0

Idzie Vitorek na skrzydełko

1

@Barcaa12 na skrzydło wejdzie

5

Koinde lepszy ma skrzydle niż brazol

1

Nasz prezes. xD

3

Pedri to wtedy raczej nie grał xD

0

Ruszyła machina

0

@Krzysztof1987 jak postawiłeś że Valencia wygra to przegrałeś bo był remis w regulaminowym czasie

0

@Krzysztof1987 awaria prądu
Przerwali około 10 minuty 1 połowy dogrywki

2

@Witekk10 światło w B klasie? Toc to rozpusta

1

Mecz Villarealu (dogrywka) przerwany z powodu awarii zasilania

3

Znowu się łudziłem że zobaczę Casado od początku

5

@Herato świat nie jest gotowy no tą joge bonito

0

Villareal postanowił jednak pograć dłużej?

1

@Lola120 to nie włączaj meczu
Ryzyko zminimalizowane

0

Cartagena prowadzi z Valencią

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?