0

2

Czwarty stopień oglądał?

1

Albo ta http://www.filmweb.pl/film/Goście%2C+goście-1993-5911

0

łowcy umysłów ostatnia deska ratunku.

0

Może Tożsamość.

6

E tam przy ognisku ciepełko tylko trzeba trzymać pion żeby nie gibło do przodu .

2

A jak nasi chyba dadzą radę Kazachom?Najważniejsze że by dobrze wejść w te eliminacje.

1

No dzięki poczekam.

1

Ktoś oglądał może tego nowego kickboxera co teraz wyszedł?

0

To była Przenośnia hehe,daj spokój.

0

Jeszcze mnie wezną jak tego z Sandomierza..

0

No właśnie nie wiem,jak teraz patrzę to się może odbić szerokim echem nad wisłą...

0

Jak by Pep w 1 sezonie wygrał tak trudną ligę jeszcze z takim składem to chyba bym se turban na allegro zakupił hehe

0

Mou i Pepek jak za starych czasów o mistrza?A i Conte ..

0

Jak ma być Johan ,a raczej powinien to raczej za Henrego .

0

Takie na teraz to wskoczyć psim swędem do grupy mistrzowskiej ,a pózniej przy dobrych transferach może lepiej?Może puchary.

0

Rivaldo na atak ?

0

Ja mam jednego ..,Smuda może by to podniósł ?

0

Na 9 Messi no albo joker.

0

Jakoś nie mogę sobie wyobrazić jak Johan razem z Ronnim współpracują .

0

Ja z sentymentu za Bravo Valdesa i za Albę Abidala a przód gitara.

2

Może Ograć heh

0

Zawsze jakaś parówa się trafi hehe.

1

To Hull City to dość wysoko chyba jest?

0

Jakie typy i ile było do wygrania?

0

Może miasto boga?

0

Ja 2;1 dla naszych,no zobaczymy.

0

Ale to ma być mrożące krew w żyłach.

0

No to wypoczniesz hehe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?