kosiarz92
Dołączył/a: marzec 2014
Zelów
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Też ludzie https://www.wprost.pl/rio-2016/10021680/Paraolimpijczyk-na-dopingu-Nie-wystartuje-w-Rio.html
0
Oglądałeś może http://www.filmweb.pl/Ladunek.200,polecam.
2
Czwarty stopień oglądał?
1
Albo ta http://www.filmweb.pl/film/Goście%2C+goście-1993-5911
0
łowcy umysłów ostatnia deska ratunku.
0
Może Tożsamość.
6
E tam przy ognisku ciepełko tylko trzeba trzymać pion żeby nie gibło do przodu .
2
A jak nasi chyba dadzą radę Kazachom?Najważniejsze że by dobrze wejść w te eliminacje.
1
No dzięki poczekam.
1
Ktoś oglądał może tego nowego kickboxera co teraz wyszedł?
0
To była Przenośnia hehe,daj spokój.
0
Jeszcze mnie wezną jak tego z Sandomierza..
0
No właśnie nie wiem,jak teraz patrzę to się może odbić szerokim echem nad wisłą...
0
Jak by Pep w 1 sezonie wygrał tak trudną ligę jeszcze z takim składem to chyba bym se turban na allegro zakupił hehe
0
Mou i Pepek jak za starych czasów o mistrza?A i Conte ..
0
Jak ma być Johan ,a raczej powinien to raczej za Henrego .
0
Takie na teraz to wskoczyć psim swędem do grupy mistrzowskiej ,a pózniej przy dobrych transferach może lepiej?Może puchary.
0
Rivaldo na atak ?
0
Ja mam jednego ..,Smuda może by to podniósł ?
0
Na 9 Messi no albo joker.
0
Jakoś nie mogę sobie wyobrazić jak Johan razem z Ronnim współpracują .
0
Ja z sentymentu za Bravo Valdesa i za Albę Abidala a przód gitara.
2
Może Ograć heh
0
Zawsze jakaś parówa się trafi hehe.
1
To Hull City to dość wysoko chyba jest?
0
Jakie typy i ile było do wygrania?
0
Może miasto boga?
0
Ja 2;1 dla naszych,no zobaczymy.
0
Ale to ma być mrożące krew w żyłach.
0
No to wypoczniesz hehe.