kosiarz92
Dołączył/a: marzec 2014
Zelów
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Lecz powstała nowa partia z ojcem Mateuszem w tle hehe http://fakty.interia.pl/galerie/kraj/nowa-partia-w-polsce-zdjecie,iId,2186800,iAId,220487
0
A Liverpool to ile już czeka lat na mistrza?
0
A Blanc gdzieś trenuję teraz ?On by się nadawał.
0
Klepnię i to przekonywująco.
0
Kiedyś od grudnia się zaczynały reklamy świąteczne .
0
U nas by się przydał taki Pablo hehe może by się do roboty te nieroby wzięły.
0
Ja oglądam 1 sezon ,zajefajny serial.
3
Ja się nie zgodzę ale widzę prawdę.
0
Może będziesz miał szczęście i wejdzie .
0
Nawet na Psg możesz się wyłożyć .
1
Jedyny pewniak to chyba Real,to pół tysiąca znaczy że będzie gdzieś wtopa hehe.
0
W kosza na Spursów .
0
Na Romę fakt że kurs nie zaciekawy.
0
Racja że jutro ,coś mi się daty pomyliły.
0
Zagłębie to chyba klepnię Wisłę dzisiaj?
0
Wrzuć jakieś typy może się coś wybierze.
0
City od kilku meczy cieniuję trochę .
0
Jak stawiasz same hardkory to tak jest.
0
A co tam ci zepsuło kupon pochwal się?
0
Atleti też wtopę zaliczy na bank .
0
Pewnie doktor Zawisza hehe.
1
Wczoraj takie podobne lałem na gąbkę .
0
Na 200 wrzutek 3 znajdą adresata.
45
No znicza zapalę.
0
Raczej Atletico ,czuję że remis będzię.
1
mecz na szczycie heh,tylko gdzie te szczyty?...
0
1
Ja obstawiłem Barcę ;2;1,no życie .
0
Dobrze obstawilem że remis będzie hhe ,no derby rządzą się swoimi..,i dupa .
0
jak derby,Łodzi?