1

@SelloutCrowd Ja ci dam zaraz Cr 7 z 2 bramkami .

0

@FcPortoFan1999 Co boisz się że mu wejdzie w nawyk?

2

Mogła by ta łysa pała z Portugalii jakiegoś samobója strzelić.

5

@KrychaFCB Schudła trochę.

5

@LionelM95 Tylko tak kontrolnie żeby rozgonić chmury.

0

@Kapitan hawk To fakt miał 1 sytuację mógł trafić.

0

@Kapitan hawk Ostatnio typowałeś 0:0 Polska-Austria a później jakoś że Zalewski strzeli bramkę,od czasu do czasu coś ci się uda trafić.

0

Kibicowanie Polsce to trochę tak jak popieranie partii politycznych , człowiek się łudzi że będzie lepiej ale w ogólnym rozrachunku zawsze dupa z tyłu.

0

@Kessie Teraz napić? Teraz to trzeba kończyć picie.

0

@Rust_Cohle Tak jak ty z tą parówą Nunezem.

0

@Kapitan hawk Zalewski miał strzelić...

1

@Luciano99 Twój stary to by był szybciej w bramce niż piłka.

0

piątek wiele nie miał ale coś tam wcisnął.

0

@kanver_ Zalewski miał fajną szansę to spartolił.

4

Przydałoby się jakiś taki Calafiori w Austrii.

2

Jeszcze Polska nie zginęła.

0

Lewy wstał z ławki i zaczęliśmy lepiej grać.

0

@JordiAlbion Podobno Pudzian jest na trybunach ,trzeba drastycznych środków.

0

Słyszałem że Probierz ma znowu zaskoczyć wszystkich i wyjść w stroju Adama.

30

@koksik2700 Jak to było na billboardach Platformy? Drożyzna=pis , a teraz to już uwalnianie rynku.

0

@Derean Aż wstyd patrzeć co ta Anglia prezentuje.

3

@Bobo25 Messi i Rakitic po równo ciągli...

3

@Pawlak1992 Ester Ledecky mistrzyni olimpijska w snowboardzie i narciarstwie alpejskim.

0

@FcPortoFan1999 A 1:1 może być?.

0

@Deviler Pewnie zawsze to 1 punkt.

4

@Arden Wreszcie flaka sciągnął.

0

@Salchent A wylew Bednarka jaki kurs?

1

Buska to jakiś świeżak?

0

@TR3YWAY Mi się śniło że Bednarek strzelił,mam nadzieję że nie do naszej.

2

@tristan87 Tylko żeby w szatni nie zostawił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?