kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
35
Valdi jako pierwszy wygrał na Old Trafford, jak pierwszy pokonał Liverpool na Camp Nou.. dobry jest jednak ;D
1
Dobra czas iść spać, kubeł zimnej wody bo jeszcze mecz na Anfield.. a remontady się zdarzają hehe tak typowo pozytywnie mówiąc;D
6
Triplet Loading 80 % .......
52
Swoją drogą gdyby to Ronaldo walnął tak spektakularnego gola wolnego z rzutu wolnego to chyba by zapewnił sobie złotą piłkę na dwa sezony.
0
Uważaj co mówisz hahaha ;D
0
MasterClass , World Class.
2
Dembele da radę spokojnie na Anfield , Kołtun nie wytrzyma psychicznie.
2
Na Anfield Dembele Semedo i Arhur w podstawie.
0
Dembele ma dopiero 21 lat.. niech odpali nawet w wieku 25 lat A będę zadowolony.
1
Też tego nie rozumiem gra Suareza na Anfield
To tylko epizod..
6
Krzysiiu Perchał powiada że ostatni raz miał takiego doła po dostaniiu kosza od dupeczki z czasów liceum. No i prawidłowo mordeczko psy szczekają karawana jedzie dalej. VEB!
16
Zamiast się cieszyć z 3.0 to narzekają na Dembele... ludzie jeszcze parę godzin temu nikt w taki wynik by nie uwierzył.
11
Zaczyna się jechanie po Dembele... pajacy tu pełno.
2
Nie wyszło ci to ;D
0
Jak grał wczoraj De Jong ? Nie miałem okazji obejrzec meczu.
1
Od kiedy to La Rambla mówi że trenera mamy super haha.
0
Jesteś pewny tego co napisałeś?
0
50 Na 50 co tu więcej mówić.
0
Czekamy z niecierpliwością!
0
Ktoś poleci jakis nowy ciekawy film ?
0
105 , 115 ,130 są na pompowtryskiwaczach czyli koszta rosną trzeba uważać na paliwo, 90 , 110 zwykła pompa wtryskowa czyli przepali słabej jakości paliwo oraz opal.
1
110 , 90 lepsze niż 105 że względu na to że nie mają pompowtryskiwaczy tylko zwykłą pompę także można lać i olej opałowy ;)
0
Hmm bez problemu b5 kupi za 7 tyś.. tego jest jak mrówek.
2
Golf 4 1.9 tdi, audi a4 1.9 tdi , 1.8 turbo benzyna... peugeot 206 1.4 benzyna jest trochę tego , BMW e46 2.0d może w tej cenie ogarnie już z 98 roku.
0
https://www.fcbarca.com/89003-transmisja-ze-swietowania-mistrzostwa-przez-fc-barcelone.html
0
Nawet 3.0 z Liverpoolem na Camp Nou nie jest bezpiecznym wynikiem, na Anfield będzie prawdziwy młyn. Mam nadzieję że damy radę!
0
Trzeba będzie szukać nowego bramkarza do przewidzenia było że Jasper będzie chciał grać.
0
Wydaje mi się że Neymar się tym nie przejmuje bo piłkę traktuję jako pracę..
1
Jak wasze przeczucia odnośnie środy i meczu z Liverpoolem? osobiście nie jestem dobrze nastawiony Ale każdy organizm ma inaczej.
0
Chciałbym się tak cieszyć w środę;)