kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzeba na jakiś tydzień schować głowę w piach cały świat o tym trąbi;)
0
De Jong może uratuje honor Barcelony;D
1
No trzeba na kogoś zwalić winę więc uważam że to wina Valverde , Klopp pokazał jaja... przykryl czapką Valverde , wbił jak gwoździa do papy.
6
W tv Barcelona, Internet Barcelona, Facebook Barcelona nie wiem gdzie głowę chować za co oni nas tak ukarali...
1
Czas chyba odpocząć od futbolu chociaż na miesiąc za dużo mnie to kosztuje ;D
0
Nie da się ukryć że zawodnicy psychicznie nie są przygotowani na ciężkie boje.. Atmosfera Anfield ich wciągnęła nosem.. Nawet mając 3 bramkową przewagę.
0
Chcieliśmy wygrać ligę mistrzów bez rozgrywającego w środku pola, nie da się tak.
1
Mecz nie godny pół finału że względu na to za Barcelona na Anfield poprostu się obsrala.
0
Mierze sobie puls na Samsungu 108 ud na minutę.. na 60-75 To norma.
0
Mecz godny półfinału.
0
Co za atmosfera szok....
2
Palce u rąk szybciej u Ciebie pracują niż głowa bez obrazy;D
1
Oooo ironiooo....
0
Trzeba było Messiego na ławkę posadzić, dac trochę odpocząć na finał.
0
Nawet jakby mieli mistrza Anglii to by walczyli , apetyt rośnie w miarę jedzenia.
1
Dzięki nie oglądam zupełnie PL wydawało mi się że będą mieli po tyle samo punktów.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jak City zremisuje to kto ma lepszy bilans ? Nie oglądam PL.
3
A więc pomagajmy ! Warto to robić bo każdy z nas może kiedyś tej pomocy potrzebować! Jak to mówią dobro wraca !
[Zobacz link: https://pomagam.pl/mynih1jv]
2
Wpłacone! Dużo zdrowia ... sam go nie mam ale może komuś pomogę chociaż. Życie jest kruche.
0
Nie lubię takiej pewności siebie.. kiedyś może Cię zgubić bądź ostrożny;)
0
Arkadiusz Kraska praktycznie po 20 latach więzienia gdzie siedział za darmo wyszedł właśnie na wolność.. łatwo komuś życie zepsuć.
6
Iker Casillas :
"Przeżyłem coś, co może zdarzyć się każdemu i w każdym momencie. Na szczęście nic mi nie jest. Dziękuję wszystkim, którzy mi pomogli i przejmowali się moim stanem zdrowia. To było bardzo miłe. Dziękuję osobom, które zrobiły wszystko, by skutki zawału nie były tak poważne. Sztab medyczny Porto zareagował natychmiastowo. Równie świetną opieką zostałem otoczony w szpitalu. Dziękuję za tysiące wiadomości z wyrazami wsparcia. Czuję się już lepiej, choć czeka mnie kilka tygodni lub miesięcy odpoczynku. Na razie nie wiem, jak potoczy się przyszłość. Najważniejsze jednak, że tutaj jestem i mogę wam powiedzieć, iż jest już dobrze. Bardzo dziękuję."
0
Być może he w każdym razem widziałem po raz pierwszy.
1
Autor zapewne wiele wspólnego z Kościołem nie ma ;)
0
Też mi się tak wydaje ogólnie;D
14
CUD w Toruniu !!! Czego to ludzie nie wymyślą....
https://zapodaj.net/64b94d260e00f.jpg.html
0
Podaj mi ;)
0
Nie trzeba strzelić bo mamy 3 bramkową przewagę, ale jak się coś nadarzy to czemu by nie ;)
1
To będzie na plus;)