0

Mino Raiola w odpowiedzi na karę od włoskiej federacji: "Sprawa dotyczy jedynie terytorium Włoch. Kara, jaką otrzymałem, nie ma żadnego wpływu na piłkarzy, których reprezentuję."

6

Dembele jest nie do sprzedania ludzie , strzał w kolano sprzedać takiego zawodnika.

64

Barcelona blisko porozumienia z Interem ws. transferu Rakiticia.[MD]

2

Coś w tym jest ? To chyba mało powiedziane .. sama prawda.

https://mobile.twitter.com/Kowal___30/status/1126726116079591424

0

Powrót Neymara to moje marzenie, tylko z drugiej strony szkoda Dembele.

1

Arda Turan na wypożyczeniu może by tak za Coutinho by go wepchnąć.

1

Już chyba bardziej Joao Felix bym wolał niż Griezzmana który zrobił sobie z nas pośmiewisko.

0

Ale ja nikogo nie zastępuje to prędzej czy później przyjdzie samo ,przecież wieku nie oszukasz.

0

Mówią że jak odejdzie Messi to Barcelona będzie miała czasy posuchy.. nie zgadzam się bo w raz z Messim odejdą praktycznie w tym sam czasie lub w zbliżonym terminie Busquets , Suarez, Pique, Rakitic , Alba .. czyli główny trzon drużyny. W takim razie będzie to wymiana pokoleniowa i po każdym z tych których wymieniłem po części będzie każdy tęsknił, oczywiście że najbardziej odczuwalny będzie brak Messiego ale nie wolno zapominać też o innych. I mam nadzieję że Dembele , De Jong, De Ligt , Riqui Puig godnie ich zastąpią.

1

No mówiłem wcześniej że tu pełno chorągiewek.. gdzie zawieje tam lecą.

64

I jeszcze Adam Małysz ooo;S

0

Mamy już pełno ludzi do pomocy.

0

Tego jest tyle na rynku że naprawdę ciężko coś konkretnego znaleźć.. Ale w tych czasach wszystko się psuje ,serwisy muszą zarabiać.

1

Ter Stegen chociażby , De ligt zabawny jesteś;D

3

Chłopie Ty się chyba z krzaka urwales... de ligt jeszcze gra w ajaxie A nawet jak przyjdzie to nie wiadomo jak długo będzie u nas grał i czy wogole zasłuży na opaskę.

0

Coutinho na skrzydło jest za wolny i zbyt przewidywalny, zejście do prawej i bomba... to miejsce jest dla Dembele.. cały czas myślę żeby mimo wszystko dali mu szansę w pomocy tylko że on zupełnie nie potrafi grać defensywnie A to ważne..

0

Ja uważam że Suarez to ciągle gwarancją 30 bramek we wszystkich rozgrywkach w sezonie.

1

Hmmm średnia wieku tego forum ciekawe jaka jest ?;D ja już 29 wiosen A wy jak tam ?;D

0

Większość patrzy na nazwisko wow Griezmann bierzemy go.. Czy napewno pasuje do Barcelony ? Jestem pewny że antek nigdy nie da tyle Barcelonie ile dał i daje nam LUIS EL PISTOLEROO SUAREZ ! Strasznie dużo na tym forum chorągiewek.. gdzie zawieje tam lecą przykre...

1

Griezmann to pewnie się cieszy z kontuzji Luisa.. ooo kuzwa teraz to na bank mnie kupią, pewnie już na walizkach.

1

A gdyby tak dac szanse Coutinho.. ale nie na lewym skrzydle tylko na pozycji Iniesty, tak wiem że tam grał i mu nie szło ale nowy środek z Coutinho, De Jongiem na DEF i Arthurem wygląda na papierze całkiem dobrze , wprowadzić Riqui Puig na rotacje , Busquets na zmiane z De Jong , Vidal do rotacji z Arthurem.. A Ivanowi podziekujemy bo w przeciwieństwie do Vidala to Rakitic raczej nie będzie chciał być rezerwowym.

1

Jak Ty nie masz pojęcia co daje Suarez Barcelonie ,jak otwiera drogę do bramki Messiemu ściągając obrońców to Ty nie nazywasz się kibicem Barcelony. Mało masz pojęcia Skarbie.

2

Chłopie wstałeś dopiero ???

1

Mourinho! Mourinho!

0

Kwestia trenera hmm...zagraniczny doświadczony trener , ktos kogo nie zje presja prowadzenia takiej drużyny jak Barcelona a przede wszystkim ktoś kto tupnie nogą i będzie w stanie posadzić na ławce święte krowy w razie jak zajdzie taka potrzeba.. moje typy to Mourinho ,Roberto Martinez i Wenger.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Wengerem bym nie pogardzil;)

1

Się nie zdziwię jak tu Allegri zawita ;)

0

To w takim razie transfer Griezmanna jest dla mnie bez sensu.

0

Sporo w tym racji kolego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?