kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mino Raiola w odpowiedzi na karę od włoskiej federacji: "Sprawa dotyczy jedynie terytorium Włoch. Kara, jaką otrzymałem, nie ma żadnego wpływu na piłkarzy, których reprezentuję."
6
Dembele jest nie do sprzedania ludzie , strzał w kolano sprzedać takiego zawodnika.
64
Barcelona blisko porozumienia z Interem ws. transferu Rakiticia.[MD]
2
Coś w tym jest ? To chyba mało powiedziane .. sama prawda.
https://mobile.twitter.com/Kowal___30/status/1126726116079591424
0
Powrót Neymara to moje marzenie, tylko z drugiej strony szkoda Dembele.
1
Arda Turan na wypożyczeniu może by tak za Coutinho by go wepchnąć.
1
Już chyba bardziej Joao Felix bym wolał niż Griezzmana który zrobił sobie z nas pośmiewisko.
0
Ale ja nikogo nie zastępuje to prędzej czy później przyjdzie samo ,przecież wieku nie oszukasz.
0
Mówią że jak odejdzie Messi to Barcelona będzie miała czasy posuchy.. nie zgadzam się bo w raz z Messim odejdą praktycznie w tym sam czasie lub w zbliżonym terminie Busquets , Suarez, Pique, Rakitic , Alba .. czyli główny trzon drużyny. W takim razie będzie to wymiana pokoleniowa i po każdym z tych których wymieniłem po części będzie każdy tęsknił, oczywiście że najbardziej odczuwalny będzie brak Messiego ale nie wolno zapominać też o innych. I mam nadzieję że Dembele , De Jong, De Ligt , Riqui Puig godnie ich zastąpią.
1
No mówiłem wcześniej że tu pełno chorągiewek.. gdzie zawieje tam lecą.
64
I jeszcze Adam Małysz ooo;S
0
Mamy już pełno ludzi do pomocy.
0
Tego jest tyle na rynku że naprawdę ciężko coś konkretnego znaleźć.. Ale w tych czasach wszystko się psuje ,serwisy muszą zarabiać.
1
Ter Stegen chociażby , De ligt zabawny jesteś;D
3
Chłopie Ty się chyba z krzaka urwales... de ligt jeszcze gra w ajaxie A nawet jak przyjdzie to nie wiadomo jak długo będzie u nas grał i czy wogole zasłuży na opaskę.
0
Coutinho na skrzydło jest za wolny i zbyt przewidywalny, zejście do prawej i bomba... to miejsce jest dla Dembele.. cały czas myślę żeby mimo wszystko dali mu szansę w pomocy tylko że on zupełnie nie potrafi grać defensywnie A to ważne..
0
Ja uważam że Suarez to ciągle gwarancją 30 bramek we wszystkich rozgrywkach w sezonie.
1
Hmmm średnia wieku tego forum ciekawe jaka jest ?;D ja już 29 wiosen A wy jak tam ?;D
0
Większość patrzy na nazwisko wow Griezmann bierzemy go.. Czy napewno pasuje do Barcelony ? Jestem pewny że antek nigdy nie da tyle Barcelonie ile dał i daje nam LUIS EL PISTOLEROO SUAREZ ! Strasznie dużo na tym forum chorągiewek.. gdzie zawieje tam lecą przykre...
1
Griezmann to pewnie się cieszy z kontuzji Luisa.. ooo kuzwa teraz to na bank mnie kupią, pewnie już na walizkach.
1
A gdyby tak dac szanse Coutinho.. ale nie na lewym skrzydle tylko na pozycji Iniesty, tak wiem że tam grał i mu nie szło ale nowy środek z Coutinho, De Jongiem na DEF i Arthurem wygląda na papierze całkiem dobrze , wprowadzić Riqui Puig na rotacje , Busquets na zmiane z De Jong , Vidal do rotacji z Arthurem.. A Ivanowi podziekujemy bo w przeciwieństwie do Vidala to Rakitic raczej nie będzie chciał być rezerwowym.
1
Jak Ty nie masz pojęcia co daje Suarez Barcelonie ,jak otwiera drogę do bramki Messiemu ściągając obrońców to Ty nie nazywasz się kibicem Barcelony. Mało masz pojęcia Skarbie.
2
Chłopie wstałeś dopiero ???
1
Mourinho! Mourinho!
0
Kwestia trenera hmm...zagraniczny doświadczony trener , ktos kogo nie zje presja prowadzenia takiej drużyny jak Barcelona a przede wszystkim ktoś kto tupnie nogą i będzie w stanie posadzić na ławce święte krowy w razie jak zajdzie taka potrzeba.. moje typy to Mourinho ,Roberto Martinez i Wenger.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Wengerem bym nie pogardzil;)
1
Się nie zdziwię jak tu Allegri zawita ;)
0
To w takim razie transfer Griezmanna jest dla mnie bez sensu.
0
Sporo w tym racji kolego.