kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
82
https://mobile.twitter.com/J_Krecidlo/status/1152607916249276417
4
FC Barcelona prowadzi zaawansowane negocjacje z Betisem w sprawie sprowadzenia Juniora Firpo do Katalonii. ARA
1
@Kcprlxx oczywiście że będziemy w dalszym ciągu Griezmann to chorągiewka dla mnie .
0
Mam nadzieje ze w tym sezonie Arthur będzie mial dużo więcej odwagi o jakoś kluczową piłkę.. cieszę się że go mamy !
8
Pomóżmy fance Blaugrany !!
https://zrzutka.pl/z76wzz
9
@Odesseiron aby tylko kontuzje daly spokój Dembele...
0
Chce iść, Barça jest trudna i zaoferowano mu Madryt, Juventus, Bayern i United [md]
https://mobile.twitter.com/barcacentre/status/1151253007708893184
0
I kto rakiticia niby do tego zmusi ;D
36
@Pogba 1500 Za tydzień?? Chłopie gdzie tyle dają, złożę CV odrazu ;D 6 koła miesięcznie;D
2
@ViscaBarca123 jak nie damy szansy to się nie dowiemy:)
11
La Masia Panowie, la Masia , produkujemy , nie kupujemy ... wróćmy do tego z czego jesteśmy znani. Nie ma płaczu po De ligcie.
0
@Chwytliwy się okaże co wymyślą z Firpo.. Cucurella wrócił, będzie ciekawie.
5
#hashtag La Masia No Es Toca ! Bartomeu Dimision!
6
@fcbarcafan19 oni sobie i tak kupują takie jakie chcą , aby w sejfie się zgadzało.
3
@dawcio142 może delikatnie tak ;)
4
La Masia No Es Toca# why why ;(
5
@Grubson06 nie fajnie. Trzeba dac szansę wychowankom
0
@FcBarcaCules No właśnie ciekawe czy to wystawia na sprzedaż oby nie.
1
@Barcelismo racja " przyszłość " tylko kiedy ona nastąpi;)
0
@RobsonPL No to po chłopie;D
2
@AdrianGajewski2005 na 9 się nie nadaje.. griezmann musi mieć obok siebie rasową 9 , wtedy gra najlepiej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Chwytliwy nie dobijaj
4
@Ratamahatta zapytam inaczej.. który wychowanek chociaż dostał jakoś szansę. Tak bym to ujął
4
Dokąd zmierzasz kochana Barcelono? Niegdyś potrafiliśmy wystawić 11 złożoną z samych wychowanków.. aktualnie jesteśmy już numerem 1 od 2014 roku w wydawaniu milionów na transfery. Serducho pęka strasznie.
2
@Messibestplayerintheworld strasznie mnie boli że zatrudniamy najemników zamiast trzymać się sztywnych zasad które kiedyś obowiazywaly w naszym klubie.
23
Naprawdę aż trzeba tego Firpo nie lepiej Cucurelli dac szansę? To się w głowie nie mieści że w ostatnich latach wydaliśmy więcej kasy niż City na transfery.. w jakim kierunku my idziemy ?
11
U Bjoerna Einara Romoerena zdiagnozowano raka. Były mistrz świata w lotach narciarskich przechodzi obecnie leczenie w szpitalu w Oslo. Wracaj do zdrowia !
16
Swoje 31 urodziny obchodzi dziś Sergio Busquets ! Zdrowia i obyś w nadchodzącym sezonie pokazał najlepsza wersję Busiego!
0
@klopx nie widzę w tym nic wstydliwego;)