kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld widzisz że nie mogę;D
26
Sam Neymar by zrobił więcej wiatru w ataku niż Carles Perez ,Griezmann i Dembele razem wzięci bez wątpienia.
7
Powrót Neymara to jest dla mnie obowiązek on jest stworzony do gry w Barcelonie.
15
Wracaj Ney wracaj :)
0
Griezmann na 9 I wszystko jasne :)
0
Neymar , Neymar , Neymar !
0
No Messi,No Party :)
1
Umtiti dziś skala , profesor :)
5
Jest Leo jest Magia , nie ma Leo nie ma Magii wniosek = Neymar wróć, jak Messi miał kontuzje kolana to Neymar był liderem.
0
Griezmann bez 9 nie istnieje :)
7
Neymar to jest obowiązek, zero magii na Camp Nou ;D
4
Ciężko będzie oglądać Barcelonę bez Messiego, Neymar to obowiązek..
0
Rozkosz dla oczu ;) chwilo trwaj.
4
Semedo ..Bale ?
0
Dembele ładnie!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Griezmann i 120 na rękawie;D
1
Coutinho porfavor co tam było;D
14
Liczę dziś na pierwszą brameczke Griezmanna:)
5
@Cave wypowiedzenie dostałeś?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
24
Jeszcze tylko Neymar.. :))
0
@Fabik87 dobre hieroglify ;)
0
@Messibestplayerintheworld otóż to ;)
6
@PatrykBarcelona nie wiem czemu ale ja jemu wierzę;)
0
@dniel Anthony Joshua też miał wygrać;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale się Maryla Rodowicz odwalila jak bąk w święto kwiatów.
44
Tak się cieszy Neymar :)
https://mobile.twitter.com/LioneI10i/status/1157653090163679233
0
@Dejvv dobre jaja heheheh ;D