0

@PatrychoO i jak grałeś już?;)

0

@LuisSalvano Ważny tydzień dla transferów do klubu i z klubu. Cel: Firpo, Neymar. Odejście: Malcoma i Coutinho. [Gerard Romero]

0

Coś jest na rzeczy z tym Neymarem skoro Gerard Romero informuje.. cisza przed burzą zapewne.

0

@Avada Kedavra Nie ma takiej opcji nawet.

1

Ile rocznie Griezmann dostał pensji od Barcelony?

0

Ależ piękna piosenka:)
Miłej soboty !



9

@matirix20 on się nadaje kartofle kopać ten Samper.

0

Joao Felix chłopak ma niesamowity talent... z łatwością wbił się w drużynę Simeone.

2

@grizzy10 vinicius to się najpierw niech nauczy strzelać w bramkę A nie w trybuny.

5

Antek wyglada jakby od lat grał w tym zespole ale z drugiej strony Coutinho na początku też tak wyglądał.. z oceną trzeba poczekać przynajmniej do następnego lata.

0

Uśmiech Bartka u Busquetsa trochę podobny ;D

https://mobile.twitter.com/neurophate_/status/1155073704352763904

1

Dobra co tu się przejmować przecież Ernescik Valdus Valverde już zapowiedział że w tym sezonie idziemy po wszystko...

4

Dembele bez wątpienia wielki talent pokazał to w Borussii, pokazał to w kilku meczach miedzy innymi z Totenhamem, obunozny.. on ma to coś co widać u Riquiego Puiga jest magia.. ten sezon będzie kluczowy.

11

@FC1899Barca Ty chyba żeś się z wujem na rozum zamienił;) Dembele najbardziej przereklamowany piłkarz... mocne slowa

6

@Katalonik97 nie no wiadomo że Neymar to inny poziom co nie znaczy że z Dembele nie idzie wykrzesać więcej.

3

Jeszcze Coutinho niedługo przyleci też go spakują zaraz ;)

6

@AmigoBlancos na dobra sprawę on miał tylko końcowe 15 minut słabe.

9

Luźny meczyk a Dembele już pakują walizki ;D

0

@insp1re Noo i złapie kontuzje i znowu będą go sprzedawać;)

0

I tak Dembele wyglądał lepiej niż cała drużyna Realu razem wzięta.

9

I Todibo podsumował swój mecz.. Ale rośnie nam stoper !

1

@batoon to źle przynajmniej mielibyśmy karnego

0

@Striker był i to nie raz :)

10

A teraz wyobraźcie sobie Neymara co by zrobił na miejscu Dembele ;)

8

Przypomniał mi się Dembele w meczu z Liverpoolem ;)

1

Mamy swojego Pereza ;D

4

Największy plus tej połowy to zdecydowanie Tobido The New De Ligt.

1

Kiwajakotako na ataku ?

0

Trzeba było z czuba!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?